Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kas küljepeegel tagurdades liigub? (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 1873)
erikhi
huviline



Registreerunud 12.04.07
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,8 quattro aut

postitati 14.05.09 09:43 Tsiteeri
Kas küljepeegel tagurdades liigub?



Sirvisin oma auto raamatut, seal väidetakse, et automaatkastil tagurpidi käiku lülitades parempoolne peegel liigub alla. Ja seda juhul, kui keskkonsoolil olev peeglilüliti on jäetud kõrvalistuja poolsesse asendisse.
Raamatus tärni ei olnud (mille olemasolu näitab lisavarustust). Peaks nagu kõigil toimima. Aga tutkit. Ei liigu.
Kas Teil liigub? Siis hakkan viga otsima ;)
A6/1998/2,8q/aut.
Elektripeeglid ilma soenduseta ja ei ole kokkuklapitavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Toomas15
huviline



Registreerunud 22.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C5

postitati 14.05.09 10:05 Tsiteeri


Ei ole endal ka täheldanud sellist asja,samas mul manual ka saksa keelne nii et poleks aru nii ehk naa saanud ..kast ka mitte automaat.aga ma proovin selle järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 14.05.09 10:32 Tsiteeri


Alustaks sellest, et tegemist on siiski soojendusega, aga muidu olen uhkema varustusega A8 omanike teemadest leidnud, et neil on see süsteem täitsa olemas, jälgimaks, et neegriveljed vastu äärekivi ära ei kriibiks. Ei, ma ei vihja mitte kellelegi :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 14.05.09 10:38 Tsiteeri


Paljudel S mudelitel on ka see lisa aktiveeritud.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
olkxx
huviline

Avatar


Registreerunud 20.11.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 14.05.09 11:23 Tsiteeri


Minu omal see lisa peal ja toimib, kuigi pole vajadust olnud seda kasutada eriti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.09 11:58 Tsiteeri


Minulgi toimib see peegli süsteem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 14.05.09 12:16 Tsiteeri


Enda masinal see süsteem toimib ja vahest tuleb täitsa kasuks.

Mina olen aru saanu, et see süsteem eeldab, et oleks mäludega istmed - aga võin ka eksida ja see võis kehtida ainult A8 puhul. Olen aru saanu, et osadel mudelitel saab seda ka lihtsalt VAG - COM juhtmega aktiveerida.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erikhi
huviline



Registreerunud 12.04.07
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,8 quattro aut

postitati 14.05.09 13:34 Tsiteeri


Eks siis, kui kunagi hooldusesse asja on, peab küsima. Toonitan veelkord, tegu pole soojendusega ja manuaalis kirjeldab kui põhivarustuses olevat funktsiooni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 14.05.09 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
Enda masinal see süsteem toimib ja vahest tuleb täitsa kasuks.

Mina olen aru saanu, et see süsteem eeldab, et oleks mäludega istmed - aga võin ka eksida ja see võis kehtida ainult A8 puhul. Olen aru saanu, et osadel mudelitel saab seda ka lihtsalt VAG - COM juhtmega aktiveerida.



Ega ei oska seletada, et kuidas seda VAG - COMi abil aktiveerida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 14.05.09 14:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
Ega ei oska seletada, et kuidas seda VAG - COMi abil aktiveerida?


Kuskil oli selle kohta vist isegi seletus olemas - küsi sellise foorumi kasutaja käest nagu Jürarrak tema uuris seda asja.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 14.05.09 21:15 Tsiteeri


Teen copy/paste ühest juhendist:

Enabling reverse mirror tilt on cars without memory seats:
Go to module 52 Door Elect, Pass., Long Coding, Byte 4. If the byte has value 40 (cars without electrically folding mirrors), change it to 4C. If the byte has value 50 (cars with folding or folding/dimming mirrors), change it to 5C. Afterwards when reversing and the mirror knob is in passenger position the passenger side mirror will tilt while on reverse to better show the curb. Without memory seats it is currently not known if the tilt can be adjusted, it seems to default to a standard amount according to reports.

Mina oma A8-l seda tööle ei saanud.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 15.05.09 17:51 Tsiteeri


Vähe OT aga kas kõikidel C5`l siis peeglisoendust pole?
Või äkki omanik ei tea, et tagaklaasi soenduse aktiveerides lähevad ka peeglite soojendused tööle?


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 15.05.09 18:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Vähe OT aga kas kõikidel C5`l siis peeglisoendust pole?
Või äkki omanik ei tea, et tagaklaasi soenduse aktiveerides lähevad ka peeglite soojendused tööle?



Minu C5 ei ole peeglite ja tagaklaasisoendusel küll omavahel pistmist. Põhimõtteliselt koguaeg järgi. Kütab nii nagu ilm lubab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Toomas15
huviline



Registreerunud 22.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C5

postitati 15.05.09 18:21 Tsiteeri


Mina olen enda omal ka talvel täheldanud et peeglid hakkavad lihtsalt mootori töötades sulama.Ilma tagaklaasi soojendust sisse lülimata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erikhi
huviline



Registreerunud 12.04.07
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,8 quattro aut

postitati 15.05.09 19:09 Tsiteeri


Asjata tegin paanikat- selgus, et kaassõitja peegel pöördub alla vaid istmemäluga mudelitel. Seega minu autol see funktsioon lihtsalt puudub:(
Peegleid olen ka talvel käsitsi kraapinud, ei sula nad midagi. Istmesoendused on, sisemine peegel sumestuv, aga välispeeglid täiesti plangud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 15.05.09 20:23 Tsiteeri


Võta peegliklaas ära ja vaata mis toimub, sügavalt kahtlen, et sul puudub peeglisoendus...mul 4`st sigarist kolmel oli ka olemas :D


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rin
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2Q

postitati 16.05.09 08:54 Tsiteeri


Tere,

Minu A8'l on kõnealune funktsioon täiesti olemas ja töökorras. Mõningast abi sellest on ehkki ratas pole peeglist nähtav. Selleks, et autot täpselt vastu äärekivi parkida, on vaja pisut vilumust ja rehkendada, kuskohas rehv äärekivi suhtes asub. Eelmisel autol, mida omasin, oli ratas nagu peo peal.

Huvitav, kas A6'l on ratast küljepeeglist tagurdamisel näha?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
olkxx
huviline

Avatar


Registreerunud 20.11.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 16.05.09 16:04 Tsiteeri


Mul pole ka ratast näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erikhi
huviline



Registreerunud 12.04.07
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,8 quattro aut

postitati 16.05.09 19:57 Tsiteeri


Big`ile: võtsin klaasid ära, täitsa juhtmed taga. Vool olemas ja peeglil takistus ka, aga no ei mäleta mitte, et talvel kraapimata oleks pääsenud :D
Aga tänud! Olin ise ka imestunud, et selline elementaarne asi, nagu soojendus eestis ostetud mudelil puudub. Täitsa olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.8% - SQL: 64.2%]