Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kylje uks rikutud:S (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2735)
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 04.05.09 17:24 Tsiteeri
Kylje uks rikutud:S



Pargin selverites ja muudes parklates alati kaugesse nurka teistest autodest eemale.M8is kuradi haigus on inimestel parkida just teise auto kõrvale kui parklas on vaba ruumi piisavalt.
Tulles poest avastasin "ilusti" kriibitud kyljeukse.
Mõned pildid rikutud uksest.

http://yfrog.com/3ip1010064kjx

(PS!Vajutad pildile sis displayb ta alguselt pildi suht suurelt et välja zoomida hoia all Ctrl nuppu ja rulli hiire rulliga välja)

Siit kysimus.Kas sellised kriimud annab parandada ja kuidas või on ainuke variant ukse ylevärvimine?
Vahad sis millist soovitate kasutada?

Vihale ajab see inimeste pohhuistlik suhtumine teiste varase.
oleks näinud oleks silma pilgutamatta pikki hambaid andnud.
Uurisin järgi et detaili värvimine maxab kuskil 3000eek
Vanamees soovitas mul miskit pliiatsit kasutada.Ei tea mis pliiatsist ta rääkis aga egas se miski laada pole millel võõpad kergelt üle ja käib kyll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Retro
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2xVW

postitati 04.05.09 17:28 Tsiteeri


Kas see on nagu mingi värv seal pinnal või on värv maha tulnud ? Metalli on näha ? Pmt. kui on näiteks teise auto värv seal peal, siis poleerib selle välja, kui ei, siis värvimisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 04.05.09 17:30 Tsiteeri


tundub värvina.
Kriimud on peal.Ei saagi nagu aru tundub et teise auto värv aga proovisin samas küünega maha ei kraabi.
Mettalli nagu näha ei ole.Et pindmised vigastused aga kole on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 04.05.09 17:47 Tsiteeri


Üldiselt kui on selline valge kriim siis on suur võimalus, et on lihtsalt lakki kriimustanud. Selle poleerib ära.

Mingit toonivat vaha on mõtetu kasutada, need kõlbavad ainult müügiks, järgmise pesuga on maas.

Pliiatsi all mõtles ta ilmselt seda mis näiteks Motipi vahadega kaasas on ja saab ka eraldi osta. Saad vastavalt enda värvikoodile osta selle poti ja siis pintsliga kannad kriimule. Akrüül värv on seal sees. Aga noh ennast häiriks kah, see pintsel mingi lahendus pole, eriti kui see on ainuke kriim seal. Võibolla mõnel millel neid jalaga segada peidab suurema jama ära jah.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lOOOOl
huviline



Registreerunud 18.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, SUV

postitati 04.05.09 18:47 Tsiteeri


Mul kraabiti ka A6-l mõlemad uksed nii, et peab ära vahetama. Toimus tõenäoliselt TTÜ parklas paar kuud tagasi. Kui keegi järsku teab/nägi midagi, siis tegijani viiva info eest vaevatasu 4000.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 04.05.09 19:27 Tsiteeri


Ega siin ei ole midagi teha, kui ise peale ei satu ja kohe natist kinni ei võta siis oledki oma kõvera või värvitu uksega üksi.
Endal sama seis, auto värvimisest pool aastat möödas aga nüüdseks on juhipoolne tagutiib on õrnalt ukse nurgaga mõlkida saand aga nüüdseks on kõrvalistuja poolne tagumisele uksele vändatud tagumise ukse servaga terav horisontaalne 3cm mõlk, mis näeb päris jube välja. Pargi kuhu tahad ja mine poodi siis tagasi tulles on alati kindlasti midagi ära hävitatud:mad:.


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 04.05.09 20:04 Tsiteeri


MInul vähemalt läks TTÜ parklas hästi.
Üks kopamees sõitis tagatiivale mõlgi sisse. Ise olin tööl. Ja kui töölt koju minema hakkasin siis avastasin seal aknavahel väikse kirjakese koos mehe tel. numbriga.
Vähemalt on olemas veel ausaid sõiduki juhte.

Aga sellese teemase ka, et siin vist ei aita mitte midagi, kui otsi kuskilt parklas kaamera juurde endale parkimis koht. ja siis hiljem on ehk võimalik midagi tõestada ka!


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.09 20:36 Tsiteeri


Ise kasutan üle kahe rea parkimist, siis ei tükita külje alla ! Parem olen kuskil netis üleval, valesti parkijate nimekirjas, kui koguaeg kriimudega plekikojas !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 04.05.09 20:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fred2103
Ise kasutan üle kahe rea parkimist, siis ei tükita külje alla ! Parem olen kuskil netis üleval, valesti parkijate nimekirjas, kui koguaeg kriimudega plekikojas !



See on ka muidugi kaval lahendus ;)


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
henn16
huviline



Registreerunud 10.08.08
Asukoht: Laagri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 98 a automaat

postitati 04.05.09 21:10 Tsiteeri


Mul oli ka taoline lugu.

Parkisin maja ette auto ja kui hommikul tööle läksin oli keegi kruvikeerajaga terve külje triipe täis teinud.

Mul õnneks oli kasko peal ja sai need triibud ära.

Aga tõsiselt närvi ajab selline asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 04.05.09 21:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Renz0
Tsitaat:
Algselt postitas: fred2103
Ise kasutan üle kahe rea parkimist, siis ei tükita külje alla ! Parem olen kuskil netis üleval, valesti parkijate nimekirjas, kui koguaeg kriimudega plekikojas !



See on ka muidugi kaval lahendus ;)


Muidu vaatasin neid pilte netis valesti parkijatest ja mõtlesin, et üldjuhul on need üle kahe rea parkijad kallimate autode omanikud, automaatselt kohe mõttes, et ajuinvaliidid, poosetajad vms. Aga peale Sinu postitust mõtlen, et äkki just sellepärast pargivad niimoodi.:D

Agajahh igatahes hea lahendus ja kindlasti odavam kui kriimud/mölgid ukse peal. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 04.05.09 22:05 Tsiteeri


Ma kusjuures ei pea viha neile kes nii pargivad saan suurepäraselt aru milleks.
Ise aeg ajalt pargin inva kohale sinna ei söanda eriti teised parkima.
Semu istub autos vahel olen naljaga pooleks öeld et noh teen nyd miski vääraka nägu pähe ja tee imelikke häälitsusi sis ei tule keegi mölisema et inva kohal pargin.
Ma vaatasin ja(ei mäletagi mis foorum se oli) aga kus kirjusid neid kes valesti pargivad.
Vaatan et osades parklates need jaotused auto kohtadele on vääga kitsad ja suurema autoga he isegi väiksema autoga peab teisele ikka nii kylje alla parkima.
Egas sis muud kui poleerimisse.Lases sis juba kogu auto üle teha sis näeb palju paremaks saan.
Ah ja lisaks kui kellegil S8-le esimesi iluvõresid pakkuda andku teada.
Vahin neid siiani ebayst pole just suur valik.
Ja tagasi selle parkimise juurde tulles sis muidugi kallimaid pargitakse nahaalsemalt yle 2 koha jne egas ma ki vana käru pärast põe eriti kui tollel niigi välimisi vigu küljes.Harrastan ka ise seda aeg ajalt kui meeles on.
Tuju rikkus lihtsalt ära see saast.
Kaskot pole ka mõtet teha 2 aastaga maksab vast auto hinna kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.8% - SQL: 68.2%]