Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Paluks abi A3 valikul (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 1695)
heiki145
huviline



Registreerunud 21.04.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8t

postitati 21.04.09 09:48 Tsiteeri
Paluks abi A3 valikul



Tere,
Olen viimasel ajal vaadanud A3`sid. Kunas sooviks on bensiinikas, manuaal ja kliimaga auto, siis silmapiirile on jäänud 2 masinat:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/881/auto_php-id=599881-www_auto24_ee.html
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/330/auto_php-id=461330-www_auto24_ee.html

Siit on tekkinud küsimused - Kas keegi on neid masinaid vaatamas käinud? Et teab ehk midagi öelda täpsemalt nende kohta? Esimesel autol on väidetav läbisõit 200k, kas see pole mitte see maagiline piir kus peaksid kõik rihmade vahetused ja muud suured hooldused tegema ja kas on asjatu hirm natuke karta seda turbot ja selle tulevast hooldust? Teine aga tundub tsipa kallis teiste kõrval aga hea läbirääkimise puhul võiks saada ka arvestatavaks, natuke lahjem mootor peaks kasulikum olema kütusekulu vähenemisele, ja see poleks üldsegi paha omadus.
Ja samuti tahaks teada et kui minna autot vaatama ja näiteks meeldib ja sobib auto, siis enne ostu tasub teha muidugi kuskil diagnostikas või ülevaatusel mingi kontroll. Et siit küsimus et mida oleks vaja A3 puhul eriliselt hoolikalt jälgida ja kontrollida lasta et ei satuksmingi jama kätte pärast? Et ülevaatusel vist juhtmeid järgi ei aeta ja diagnostikat sellist ei tehta aga ainult diagnostika jääb ka väheks või mis?
Äkki keegi oskab aidata nõuga :) pole just ise kõige pädevam inimene sellel alal. aitäh


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 21.04.09 10:03 Tsiteeri


Hea soovitus on see, et mine vii margiesindusse või audihooldusesse ja lase terase pilguga üle vaadata.
Rihmad, õlid, rullikud jms tuleb niiehknaa ära vahetada, kui pole just Eestis esinduses teostatud seda tööd.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 21.04.09 11:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heiki145
Teine aga tundub tsipa kallis teiste kõrval aga hea läbirääkimise puhul võiks saada ka arvestatavaks, natuke lahjem mootor peaks kasulikum olema kütusekulu vähenemisele, ja see poleks üldsegi paha omadus.

A4 ja A6 puhul on turbokas vabalthingavast isegi pisut ökom. Tegemist madalsurveturboga, mis ongi peamiselt just kasuteguri parandamiseks ellu kutsutud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 21.04.09 13:17 Tsiteeri


Ja kuna Eestis on kombeks odomeetreid kerida, siis üldjuhul tehakse nn suur hooldus alati autot ostes,kui ei ole ette näidata dokumente, millel remondid/hooldused kajastatud.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.09 13:19 Tsiteeri


Mina viiks selle esimese eelkõige tehnilisse kontrolli.Tundub sümpaatsem masin.Võidad kõvasti,kui saad teada auto seisukorra. Minek on turbol päris meeldiv sellise putuka kohta. Isegi A3 1.6 bensukaga ei jäänud eriti hätta, siis turbokas peaks juba päris kart selle kõrval olema.Silla stend peaks näitama ega mingeid avarii jääknähtusi ei ole.Arvesta juurde kõik rihmade ja mahlade , raua,puksi vahetus kui ei ole usaldusväärse töökoja tehtud tööde pabereid ette näidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heiki145
huviline



Registreerunud 21.04.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8t

postitati 21.04.09 20:44 Tsiteeri


Kas kuidagi ja kuskil seda turbo seisukorda ka kontrollitakse (tartus)? Ma olen kuulnud turbo omanikelt et kui kõrva-, silma- või tundega midagi ei häiri või ei tunne, et siis on targem mitte üldse turbot puutuda, et anna aga minna - kas see on õige jutt?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hans89
huviline

Avatar


Registreerunud 06.05.09
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 1.8T (-01)

postitati 06.05.09 18:56 Tsiteeri


Kasutan teemat, et küsida veel ühe A3 kohta:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/257/auto_php-id=547257-www_auto24_ee.html
Mida tähele panna? Teab keegi lähemalt selle kohta midagi? Läbisõit tundub selle aasta auto kohta kuidagi liiga hea või on see minu paranoia?
Mul on miskipärast see kuulutus silma jäänud ja minu mälu järgi on üsna kaua müümata. Kuna mul alles hiljuti tekkis endal ostuhuvi, siis siit ka kahtlus (miks müümata).
Kui keegi oskab midagi tarka öelda, olgu ette tänatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 06.05.09 19:10 Tsiteeri


http://auto.motors24.ee/Default.aspx?page=view&id=228089
See masin ka 40K eest saada kui kindel soovija olemas eks tingige hind alla.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.05.09 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hans89
Kasutan teemat, et küsida veel ühe A3 kohta:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/257/auto_php-id=547257-www_auto24_ee.html
Mida tähele panna? Teab keegi lähemalt selle kohta midagi? Läbisõit tundub selle aasta auto kohta kuidagi liiga hea või on see minu paranoia?
Mul on miskipärast see kuulutus silma jäänud ja minu mälu järgi on üsna kaua müümata. Kuna mul alles hiljuti tekkis endal ostuhuvi, siis siit ka kahtlus (miks müümata).
Kui keegi oskab midagi tarka öelda, olgu ette tänatud.

Maitseid on erinevaid, aga mulle hakkaks selle auto juures need 5 ust vastu. Kuidagi liiga pressitud on need tagauksed sinna väikse küljepinna sisse. A3 on ikkagi selline väike sportlik noorteauto, mis võiks olla just sellise "litsilõksu" kerega. ;) 5 ust jäägu Skoda Fabia'le ja Nissan Note'ile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.1% - SQL: 67.9%]