Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi TT jalakäijale ohtlik! (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 6144)
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

sad.gif postitati 04.02.03 06:51 Tsiteeri
Audi TT jalakäijale ohtlik!



Audi TT ja Ðkoda Superb on jalakäijale eluohtlikud

Euro-NCAP kokkupõrketesti viimases voorus prooviti Audi TT Roadsteri, BMW X5, MG TF-i, Mitsubishi Pajero Pinini, Opel Meriva ja Ðkoda Superbi turvalisust. Enamik autosid pälvis hindeks neli tärni viiest, kuid Audi ja Ðkoda alla ei tasu jalakäijal jääda – need sõidukid on nüüdsest kogu testiseeria ajaloo kolme kõige ohtlikuma hulgas.

Taas kord pidid turvatestijad tõdema, et uued autod on jalakäijale väga ohtlikud. Peale MG (inimkokkupõrke 4 tärnist ja 36 punktist sai too 3 ja 19 ehk samapalju kui seni konkurentsitult parim Honda CR-V) tõid ülejäänud viis autot täieliku pettumuse. BMW, Mitsubishi ja Opel said kõigest näruse ühe tärni, kuid Audi ja Ðkoda põrutasid end nulltulemusega Suzuki Grand Vitara kõrvale musta nimekirja.
------SL Õhtuleht-------
:mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 04.02.03 13:12 Tsiteeri


karm... peab vaatama, et tt alla ei jääks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 04.02.03 13:15 Tsiteeri


No TT alla pole vähemalt mark jääda :P:P:P:P Vaat kui ikka mingi six otsa kihutab, siis ei julge pärast kellelegi öelda mille ette jäid :P;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 04.02.03 14:26 Tsiteeri


vahet ple mille alla jääd, valus on ju ikkagi. mulle isiklikult kyll tt ei meeldi-säände väike junn teine:) A6 või muu selline on ikka auto :):)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 04.02.03 15:09 Tsiteeri


Mina isiklikult autot ostes kyll sellele tähelepanu ei pööra, mille alla nagu on jalakäial mugavam jääda. Ma arvan et enne jään ikkagi TT alla kui miskise jämedate raudadega Landcruiseri alla, mis kolba jne. koheselt purustab. Kusjuures kui rääkida sellest kui mark miski asja alla jääda on siis siviku alla on eriti piinlik jääda :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 04.02.03 16:12 Tsiteeri


siviku alla pole võimalik jääda, see võib sul alt läbi sõita :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 04.02.03 22:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Amadeus
Mina isiklikult autot ostes kyll sellele tähelepanu ei pööra, mille alla nagu on jalakäial mugavam jääda. Ma arvan et enne jään ikkagi TT alla kui miskise jämedate raudadega Landcruiseri alla, mis kolba jne. koheselt purustab. Kusjuures kui rääkida sellest kui mark miski asja alla jääda on siis siviku alla on eriti piinlik jääda :P




oled jäänud või ? :P:P Ahjaa.. mis landcruiserisse puutub, siis on ju ükstaskõik... kindel surm ja ei mingit jama.. aga vat kui ellu jääd ja värdjas oled, siis ikka s*tt küll :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mystique
huviline



Registreerunud 17.10.02
Asukoht: Tallinn - Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.03 17:42 Tsiteeri


ma ei tia mina ei taha nagu mitte yhegi auto alla jääda....
olgu siis tt või six


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alien
huviline

Avatar


Registreerunud 13.06.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: audi ikke

postitati 10.07.03 18:05 Tsiteeri


pole ka ime et tt nii vähe punkte sai... sellise auto alla joostakse tormi;)


mehed... mis siin sünnib?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raixxx
huviline



Registreerunud 01.01.70
Kasutaja on eemal


postitati 10.07.03 18:55 Tsiteeri


TT pole enam audi (minu jaoks v2hemalt)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 10.07.03 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja raixxx
TT pole enam audi (minu jaoks v2hemalt)


Mis siis see nyyd tähendab???? :o:o:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krafu
huviline

Avatar


Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 10.07.03 19:42 Tsiteeri


nujah..aga vaadake mz tunne sis on kui rullnoka bemm 2ffardab sind alla ajada.. :P p2rast oli kyl jah natuke h2bi tunnistada, et just sellise alla olex j22nud..


hei poisid, mina siin ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
alien
huviline

Avatar


Registreerunud 13.06.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: audi ikke

postitati 11.07.03 09:38 Tsiteeri


sul oli siuke situatsioon jah?

no ma ei tea... kui mind keegi üritaks alla ajada siis ma küll häbi ei tunneks mis autoga tegemist on .. siis ma lihtsalt kiruks seda autojuhti....


mehed... mis siin sünnib?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 16.07.03 07:46 Tsiteeri


Tsitaat:
oled jäänud või ? :P:P Ahjaa.. mis landcruiserisse puutub, siis on ju ükstaskõik... kindel surm ja ei mingit jama.. aga vat kui ellu jääd ja värdjas oled, siis ikka s*tt küll :mad:


Selle teooria järgi peaks siis kamassi või ikarussi eelistama?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.5% - SQL: 42.5%]