Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  29
Autor:
Pealkiri: Õlide arutelu (Vastuseid: 714 | Vaatamisi: 209928)
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 29.04.10 15:34 Tsiteeri


Audi A4 -96 pidurivedeliku vahetus ees, kas selles osas võiks eelistada tootjaid.
Mootoriõli osas on suht selge milliseid tootjaid eelistada aga kas ka pidurivedeliku osas. Kas sellise tootja DOT 4 on normaalne või peaks kauge kaarega mööda käima?


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
qqopp
huviline



Registreerunud 14.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 b4 2.0 66kw, audi a4 quattro 1.8t 110kw

postitati 29.04.10 16:46 Tsiteeri


Mis õli soovitate wolkari mootorile 2.0 66kw monopritse võtab kergelt õli ka nii ,et võiks olla midagi keskpärast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 29.04.10 17:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: qqopp
Mis õli soovitate wolkari mootorile 2.0 66kw monopritse võtab kergelt õli ka nii ,et võiks olla midagi keskpärast
Valvoline Maxlife?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 29.04.10 18:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: qqopp
Mis õli soovitate wolkari mootorile 2.0 66kw monopritse võtab kergelt õli ka nii ,et võiks olla midagi keskpärast


Valvoline, BP Visco jne jne.
Bp Visco päris rahuldav ja samas, kui sul veel moto ka tiba öli pöletab siis too päris hea - vörreldes hinnaskaalalt Valvoline öliga.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pillekas
huviline



Registreerunud 12.03.10
Asukoht: Läänemaa
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.10 14:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: qqopp
Mis õli soovitate wolkari mootorile 2.0 66kw monopritse võtab kergelt õli ka nii ,et võiks olla midagi keskpärast


Valvoline, BP Visco jne jne.
Bp Visco päris rahuldav ja samas, kui sul veel moto ka tiba öli pöletab siis too päris hea - vörreldes hinnaskaalalt Valvoline öliga.




Kas sa tahad öelda,et Valvoline on kallim,kui BP õli,mina küll nii ei arva?Olen mõlemat kasutanud ja ütleks,et BP on parem,kui Valvoline aga eks igaüks teab ise,mis ta oma auto mootorisse valab.Mina kasutan BP Visco 7000 5w-50.Aga jah,ega sellisele Wolksvagenile selliseid õlisid ei ole soovitatav panna ka,nagu eelpool mainitud.Ma loodan,et keegi nüüd ei solvu seelepärast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 30.04.10 17:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pillekas



Kas sa tahad öelda,et Valvoline on kallim,kui BP õli,mina küll nii ei arva?Olen mõlemat kasutanud ja ütleks,et BP on parem,kui Valvoline aga eks igaüks teab ise,mis ta oma auto mootorisse valab.Mina kasutan BP Visco 7000 5w-50.Aga jah,ega sellisele Wolksvagenile selliseid õlisid ei ole soovitatav panna ka,nagu eelpool mainitud.Ma loodan,et keegi nüüd ei solvu seelepärast.


Sinu poolt välja toodul on 4L koguse juures olenevalt kohast töesti Bp kallim, kui Valvoline.
Nt: Autostore (Bp Visco 7000 Longiii 5w30 4l 917 eek); Stokker, autoparandus.ee, mecro jne (VR1 RACING 5W50 4L 720-780 + eek)
Mina lähtusin tava viskoosuste juures (5w40), kus Bp on odavam, kui Valvoline.
Näiteks vöin isiklikul kogemusel tuua, et 5L BP Visco 5000 tuli kätte alla 600 eegu, kuid sama viskoosusega Valvoline 4 L potsku eest küsiti ligemale 800.
Aga see selleks, igaüks valib meelepärase vastavalt rahakoti paksusele.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 01.05.10 06:34 Tsiteeri


Nii ka tulekul ölivahetus ja Tartus sooviks teha vaadiöliga just. Et öli ja filter oma rahast ja vahetus siis firma poolt. Carstop praegu vist seda ei tee. Jöuvankriga ka arutasin, aga mugavam ja odavam ikka vaadiöliga täita süsteem. Teemat lugesin, aga keegi ALT mootorit siin maininud pole. Tänud ette!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 01.05.10 10:17 Tsiteeri


Kui mötekas oleks 10w 40 castroli öli sinna üldse panna? Muidu läbisöit 250 kilo kanti. Ja vaadist ka vist see magnatec tuleb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
qqopp
huviline



Registreerunud 14.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 b4 2.0 66kw, audi a4 quattro 1.8t 110kw

postitati 02.05.10 08:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pillekas
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: qqopp
Mis õli soovitate wolkari mootorile 2.0 66kw monopritse võtab kergelt õli ka nii ,et võiks olla midagi keskpärast


Valvoline, BP Visco jne jne.
Bp Visco päris rahuldav ja samas, kui sul veel moto ka tiba öli pöletab siis too päris hea - vörreldes hinnaskaalalt Valvoline öliga.




Kas sa tahad öelda,et Valvoline on kallim,kui BP õli,mina küll nii ei arva?Olen mõlemat kasutanud ja ütleks,et BP on parem,kui Valvoline aga eks igaüks teab ise,mis ta oma auto mootorisse valab.Mina kasutan BP Visco 7000 5w-50.Aga jah,ega sellisele Wolksvagenile selliseid õlisid ei ole soovitatav panna ka,nagu eelpool mainitud.Ma loodan,et keegi nüüd ei solvu seelepärast.


Mis Bp Visco ma siis sinna valan muidu on kerge leke ka mootoril. Kas siis äkki Bp Visco 3000 10w/40 ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.05.10 09:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: qqopp

Mis Bp Visco ma siis sinna valan muidu on kerge leke ka mootoril. Kas siis äkki Bp Visco 3000 10w/40 ?


Bp Visco 5000 on täissünteetiline, Bp Visco 3000 aga poolsünteetiline.
Ise pead otsustama, mille kasuks valiku kallutad.
Kui eelnevalt mootoris kasutanud poolsünteetilist, siis Visco 3000.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rauntz
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1,8 66kw 88a

postitati 02.05.10 09:42 Tsiteeri


Proovisin kunagi Castroli poolsünteetilist õli, Magnetic vms oli vist. Sõitsin umbes 15 000 ja läksin õli vahetama, tüüp küsis kas alles hiljut vahetatud:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
qqopp
huviline



Registreerunud 14.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 b4 2.0 66kw, audi a4 quattro 1.8t 110kw

postitati 02.05.10 14:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: qqopp

Mis Bp Visco ma siis sinna valan muidu on kerge leke ka mootoril. Kas siis äkki Bp Visco 3000 10w/40 ?


Bp Visco 5000 on täissünteetiline, Bp Visco 3000 aga poolsünteetiline.
Ise pead otsustama, mille kasuks valiku kallutad.
Kui eelnevalt mootoris kasutanud poolsünteetilist, siis Visco 3000.


Üks küss veel ,et mitu liitrit õli läheb sinna 2.0 66kw mootorisse ? Vb kuskilt teemast juba läbi käind ,aga ei leidnud kiiruga vaadataes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ahartsi
huviline

Avatar


Registreerunud 16.04.10
Asukoht: Harjumaa - Kose vald
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6 1,9tdi(AVF) avant manuaal

postitati 02.05.10 15:18 Tsiteeri


ABT mootorile koos filtriga 3,0L.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
qqopp
huviline



Registreerunud 14.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 b4 2.0 66kw, audi a4 quattro 1.8t 110kw

postitati 07.05.10 17:39 Tsiteeri


Bp Visco 3000 sees ja mootor töötas kohe vaiksemalt külmalt :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Birdman
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 12.05.10 17:18 Tsiteeri


Tere! Kui palju läheb õli 2.8 V6 mootorile? Autoks on '92 Audi Coupe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Taunts!!!
huviline

Avatar


Registreerunud 30.03.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Allroad 3.0tdi, Jeep Grand Cherokee 2.7 120kW, Audi 100 2.8 128Kw Quattro

postitati 12.05.10 17:21 Tsiteeri


Autodata järgi läheb 5 liitrit.


Kann denn leistung sünde sein?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Birdman
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 12.05.10 17:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taunts!!!
Autodata järgi läheb 5 liitrit.


Tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 10.06.10 16:06 Tsiteeri


Ostsin pealevalamiseks liitri lahtist 5W 40 Liqui Moly täissünt õli. Kuna orig. 5l. kannu põhjas oli veits õli järgi, valasin mõlemast törtsu erinevatesse anumatesse.
Üllatus oli suur, kui "samad õlid" olid täiesti eri värvi ja lõhnasid ka täiesti erinevalt. Viskasin tunniks sügavkülma mõlemad anumad, tulemus oli veel hullem.
Lahtiselt ostetud õli oli täiesti hägune ning suht "paks" -25 kraadi juures. Õige aga oli ka paksem, kuid selge ja ikka õli moodi. Väike pilt ka, mis on tehtud peale külmutamist u. poole tunni pärast. Heledam on siis lahtine.


http://static2.album.ee/files/920/47/orig_23011871_Te9A.jpg


Eks igaüks teeb omad järeldused, minu autosse see jama igatahes ei lähe, lahtist õli ka rohkem ei osta, kui just 100% kindel pole, mida mulle müüakse.
Kedagi ei süüdista, lihtsalt teadmiseks teistelegi.
Jann.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 10.06.10 16:15 Tsiteeri


Lahtine ehk siis kui mu autole pannakse teeninduses suurest tünnist õli, siis peaksin sellise õliga arvestama?:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 10.06.10 17:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ostsin pealevalamiseks liitri lahtist 5W 40 Liqui Moly täissünt õli.
Kedagi ei süüdista, lihtsalt teadmiseks teistelegi.
Jann.

:D Ma tegin samat pulli ühe kütusefirma poolt müüdud "talvise diisliga" :P. Neile mõjus päris tervendavalt üks korralik raputus :cool:.
Seda, et vaadist on võimalik sellist jama saada on mulle küll esmakordne võimalus elus näha :), kas see oli ikka vaat, millest pump õli võttis :). Aga ega Sa ei maitsnud, võibolla ajasid vennikesed vaadid jaaniks käima pandud praska vaadiga sassi :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.10 18:07 Tsiteeri


Ma arvan, et tegemist ei ole sama õliga või on segu jne.

Pakendist ei olene õli kvaliteet, vahet pole kas liitrises või tonnises vaadis, õli on ikka täpselt sama.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 10.06.10 18:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ostsin pealevalamiseks liitri lahtist 5W 40 Liqui Moly täissünt õli.
Kedagi ei süüdista, lihtsalt teadmiseks teistelegi.
Jann.

:D Ma tegin samat pulli ühe kütusefirma poolt müüdud "talvise diisliga" :P. Neile mõjus päris tervendavalt üks korralik raputus :cool:.
Seda, et vaadist on võimalik sellist jama saada on mulle küll esmakordne võimalus elus näha :), kas see oli ikka vaat, millest pump õli võttis :). Aga ega Sa ei maitsnud, võibolla ajasid vennikesed vaadid jaaniks käima pandud praska vaadiga sassi :D.


Seal käib asi nii, et kuskil tagaruumis on vaadid, ega klient ju ei näe, mis praskatünnist seda pumbatakse. Müügis on üle 10 sordi erinevaid vaadiõlisid. Ostad n.ö. põrsa kotis. Seepärast huvitaski, kas vähemalt sama värvi ollus, kuid asi on ikka päris mööda. Ei pea just suur ekspert olema, et vahet teha. Muide see õli oli algul ilus kollane ( originaalist muidugi täiesti erinevat heledat värvi), selliseks olluseks läks ta peale külmkambris olemist ja üles soojenemist. Õigega ei juhtunud midagi hullu. Näitasin veel müügimehele orig. kannu ja küsisin, et kas on ikka sama asi. Pidavat olema jah :).


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 10.06.10 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Ma arvan, et tegemist ei ole sama õliga või on segu jne.

Pakendist ei olene õli kvaliteet, vahet pole kas liitrises või tonnises vaadis, õli on ikka täpselt sama.


Ma teadsin ka, et nii peaks need lood olema. Kuna kahju pole suur ja selle olluse saab kuskil ikka ära kasutada, siis lärmi lööma ei hakka, pole ju vettpidavaid tõendeid ka, ning ei saagi ju olla, kui järgi mõelda.
Kahju lihtsalt, kui nii tehakse. Usalda, aga vahest kontrolli, on loo moraal.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.10 19:57 Tsiteeri


Samas kes garanteerib, et kui oma õliga lähed töökotta ja seda seal ikka kasutatakse?

(Kallan Mobil kankusse Addinoli õli ja annan töökojale- las siis vähemalt panevad mu autosse salaja vaadist Valvoline´t :-D)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 10.06.10 20:17 Tsiteeri


Mis krdi häda teil selle addinoliga on?
Mul on oma autol juba addinoliga üle 100 000 kellal, naise autol kõvasti üle 200 000. Nüüd on vist kellad, homme jookseb kokku krt.
Tooge mingeid vettpidavaid tõendeid ka, peale selle ajastu kus kamassi ja siguli õlidelt mindi üle lääne õlidele ja sellest ajast kui addinoli nime all müüdi tooret, ehk asja millest hakati õli tegema alles.
Mina kasutan rahulikult edasi ja ostan normaalse hinnaga. Õlivahetuse ajal ei vala isegi peale oluliselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  29
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 22.6% - SQL: 77.4%]