Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kas teie väljavalitud sõiduk on avariis osalenud. (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2389)
kultz
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 26.03.09 21:31 Tsiteeri
Kas teie väljavalitud sõiduk on avariis osalenud.



Aitaks foorumlasi autoostul, et teada ostetava auto osalemisest avariis. Avarii on registreeritud sellisel juhul kui õnnetuses osalenud osapooled on pöördunud kahjunõude suhtes kindlustusse. Seeläbi sain teada ka enda auto osalemisest avariides, millest polnud õrna aimugi ja ka müüja teadis valetada, et tema ei tea avariidest midagi. Aga see selleks, aadressiks on (www.lkf.ee) sellel lehel tuleb minna edasi (TEABEKESKUS) ja siis saab valida (Sõiduki liikluskahjude kontroll) ning siis vaja ainult sisestada sõiduki winkood. Info kehtib Eestis registreeritud sõidukite kohta. Aga kui kellegil on veel sellelaadseid kasukikke linke siis võiks siia lisada. Ja Meeskonnalt paluks seda, et see teema võiks olla esimeste seas, et auto ostjad saaksid koheselt näha millist autot osta sooviksid.

Muidugi kui keegi leiab parema pealkirja teemale, siis võivad moded selle julgelt vahetada. Või andke siin teada ja vahetan ise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 26.03.09 21:35 Tsiteeri


Teeme asja lihtsamaks:

https://www.lkf.elion.ee/pls/xlk/SYSADM.LK_INFOKESKUS_PKT.avarii?plang=EST


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.09 21:36 Tsiteeri


otse link


Edit: MorroW jõudis ette.;)

ka kasulik info


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kultz
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 26.03.09 21:41 Tsiteeri


Väga kena kui otse link ülesse laetud, kuid üks samm tagasi oleks vast parem seal muid kasulikke asju veel. Siis igaühel parem vaade mida veel huvitavat leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sick
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.09 21:41 Tsiteeri


Vabandused , et vale teema alla , kuid kas on ka mingi leht olemas kust saab vaadata kas autoga mingeid pättusi tehtud pole? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kultz
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 26.03.09 21:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sick
vabandused , et vale teema alla , kuid kas on ka mingi leht olemas kust saab vaadata kas autoga mingeid pättusi tehtud pole? :)
Mis mõttes pättusi. Kas purjuspeaga sõitmine pole näiteks pättus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sick
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.09 21:49 Tsiteeri


No ma ei kujuta ettegi mis pättusi , kõikvõimalikke millega võib arkis endanimele vormistamisega probleeme vms tulla. Ma ei tea kas see on ültse võimalik , sellepärast targematelt küsingi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kultz
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 26.03.09 21:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sick
no ma ei kujuta ettegi mis pättusi , kõikvõimalikke millega võib arkis endanimele vormistamisega probleeme vms tulla . ma ei tea kas see on ültse võimalik , sellepärast targematelt küsingi :)
Kardan, et seda niimodi avalikult ei leia kui mõtled nt. vargusi vms. Uus seadus on küll, et näiteks salakaupade jaoks kasutatud transport läheb hävitamisele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sick
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.09 22:03 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud täitma foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse tühistamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rainer
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2 x Audi S4 2.7Bit, Audi 80 B4 Quattro, VW Passat Alltrack

postitati 26.03.09 22:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sick
no ma ei kujuta ettegi mis pättusi , kõikvõimalikke millega võib arkis endanimele vormistamisega probleeme vms tulla . ma ei tea kas see on ültse võimalik , sellepärast targematelt küsingi :)



Probleeme võib tulla ARK'is sul siis kui auto on politsei poolt tagaotsitav või siis on seatud talle näiteks kohtutäituri poolt mingi piirang.
Viimase kohta saad teha päringu siin


When turbos start spinning, the face starts smiling :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.09 22:08 Tsiteeri


Ulme.Minu coupe on 1 kord olnud põhjustaja ja 47 000.- ....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 06.04.09 22:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karly
Ulme.Minu coupe on 1 kord olnud põhjustaja ja 47 000.- ....

Kallile autole väike kriim, tuleke ja selline summa pole raske tulema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.6% - SQL: 71.4%]