Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Millal ja kuidas oma autot hooldada - autohooldus.ee soovitused (Vastuseid: 36 | Vaatamisi: 69520)
semanoid
huviline



Registreerunud 24.04.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 q. 20v 125kw. 91a.

postitati 09.04.16 16:30 Tsiteeri


tervitus,Flamekot ei soovitaks kellelegi.Võibolla algatasin nüüd nõiajahi aga flameko ei vastuta oma praagi eest juba oma 4 aastat.
olen teinud flameko praaki üle 3 korda selle aja jooksul
asi on puudutanud turvavööde andureid,lekkivat automaatkasti+vedelevat polti põhjakaitsmel(käigukasti kinnituspolti).viimane kord usaldas inimene minu teadmata oma meriva tosooli lekke neile.läks nädal ja 95 eur.tosool lekkis sama moodi edasi.nüüd,siis on auto minu juures.aitähh Flameko,selle oigava kliendi eest.oleks te natuke rohkem otsinud oleks ka selle õige katkise lõdviku leidnud.
urmas seeman
endine, Autospetsialist oü


semanoid
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 09.04.16 17:33 Tsiteeri


Väga tore, aga õigekirjale on reeglid: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=62785


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 09.04.16 18:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: semanoid
tervitus,Flamekot ei soovitaks kellelegi.Võibolla algatasin nüüd nõiajahi aga flameko ei vastuta oma praagi eest juba oma 4 aastat.
olen teinud flameko praaki üle 3 korda selle aja jooksul
asi on puudutanud turvavööde andureid,lekkivat automaatkasti+vedelevat polti põhjakaitsmel(käigukasti kinnituspolti).viimane kord usaldas inimene minu teadmata oma meriva tosooli lekke neile.läks nädal ja 95 eur.tosool lekkis sama moodi edasi.nüüd,siis on auto minu juures.aitähh Flameko,selle oigava kliendi eest.oleks te natuke rohkem otsinud oleks ka selle õige katkise lõdviku leidnud.

Ei ole isiklikult kuidagi Flamenkoga seotud.

Kas tahad väita, et sa ei ole kunagi ühtegi näppukat/viga teinud, ühegi masina juures?
Kõigil juhtub ja enamus normaalseid kliente läheb sama koha peale tagasi ja saadakse kokkuleppele.
Ja need kõige suuremad virisejad ja iseenda targad ongi need kes käivad ukselt uksele ja vinguvad kõikide üle.

Käib minu juures kliente kes võiks lasta teha omad asjad esinduses, mis sama hoovi peal.
Aga nad ei lähe, kuna on saad ebameeldiva kogemuse.
Kas peaksin siis ka kisama, et Haapsalu suurimas autoremondi/müügi majas on ainult pe.sevestid koos?


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 09.04.16 18:28 Tsiteeri


Eks see postitus oligi kellegi najal enese upitamine lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
semanoid
huviline



Registreerunud 24.04.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 q. 20v 125kw. 91a.

postitati 09.04.16 18:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tsitaat:
Algselt postitas: semanoid
tervitus,Flamekot ei soovitaks kellelegi.Võibolla algatasin nüüd nõiajahi aga flameko ei vastuta oma praagi eest juba oma 4 aastat.
olen teinud flameko praaki üle 3 korda selle aja jooksul
asi on puudutanud turvavööde andureid,lekkivat automaatkasti+vedelevat polti põhjakaitsmel(käigukasti kinnituspolti).viimane kord usaldas inimene minu teadmata oma meriva tosooli lekke neile.läks nädal ja 95 eur.tosool lekkis sama moodi edasi.nüüd,siis on auto minu juures.aitähh Flameko,selle oigava kliendi eest.oleks te natuke rohkem otsinud oleks ka selle õige katkise lõdviku leidnud.

Ei ole isiklikult kuidagi Flamenkoga seotud.

Kas tahad väita, et sa ei ole kunagi ühtegi näppukat/viga teinud, ühegi masina juures?
Kõigil juhtub ja enamus normaalseid kliente läheb sama koha peale tagasi ja saadakse kokkuleppele.
Ja need kõige suuremad virisejad ja iseenda targad ongi need kes käivad ukselt uksele ja vinguvad kõikide üle.

Käib minu juures kliente kes võiks lasta teha omad asjad esinduses, mis sama hoovi peal.
Aga nad ei lähe, kuna on saad ebameeldiva kogemuse.
Kas peaksin siis ka kisama, et Haapsalu suurimas autoremondi/müügi majas on ainult pe.sevestid koos?



semanoid
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
semanoid
huviline



Registreerunud 24.04.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 q. 20v 125kw. 91a.

postitati 09.04.16 19:01 Tsiteeri


terv,mis nüüd juhtus?mina vastutan oma tegude eest!kui ma eksin, jahh ka mul juhtub seda,siis ma kutsun kliendi enda juurde koju ja parandan oma vea,et ettevõte ei peaks kannatama.Seda on juhtunud 30-e aasta jooksul,vist kolm-neli korda.


semanoid
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
semanoid
huviline



Registreerunud 24.04.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 q. 20v 125kw. 91a.

postitati 09.04.16 19:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: semanoid
Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tsitaat:
Algselt postitas: semanoid
tervitus,Flamekot ei soovitaks kellelegi.Võibolla algatasin nüüd nõiajahi aga flameko ei vastuta oma praagi eest juba oma 4 aastat.
olen teinud flameko praaki üle 3 korda selle aja jooksul
asi on puudutanud turvavööde andureid,lekkivat automaatkasti+vedelevat polti põhjakaitsmel(käigukasti kinnituspolti).viimane kord usaldas inimene minu teadmata oma meriva tosooli lekke neile.läks nädal ja 95 eur.tosool lekkis sama moodi edasi.nüüd,siis on auto minu juures.aitähh Flameko,selle oigava kliendi eest.oleks te natuke rohkem otsinud oleks ka selle õige katkise lõdviku leidnud.

Ei ole isiklikult kuidagi Flamenkoga seotud.

Kas tahad väita, et sa ei ole kunagi ühtegi näppukat/viga teinud, ühegi masina juures?
Kõigil juhtub ja enamus normaalseid kliente läheb sama koha peale tagasi ja saadakse kokkuleppele.
Ja need kõige suuremad virisejad ja iseenda targad ongi need kes käivad ukselt uksele ja vinguvad kõikide üle.

Käib minu juures kliente kes võiks lasta teha omad asjad esinduses, mis sama hoovi peal.
Aga nad ei lähe, kuna on saad ebameeldiva kogemuse.
Kas peaksin siis ka kisama, et Haapsalu suurimas autoremondi/müügi majas on ainult pe.sevestid koos?

Tervitus,kas soovid esiklaasi vahetada?:D


semanoid
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 17.06.16 20:58 Tsiteeri
2012 raamatust



Õlivahetus (15 000 km või 12 kuud)
Õhufiltri vahetus (keskmiselt 60 000 km)
Küünalde (bensukad) ja kütusefiltri vahetus (keskmiselt 60 000 km)
Kastiõli vahetus (Multitronic 60 000 km, Tiptronic 90 000 km, S-tronic 30 000 kuni 60 000 km)

Salongifilter 30 000 km
Sportdifri õli 60 000 km
Haldex 60 000 km
Pidurivedelik 24 kuud

Ise soovitaksin iga 60 000 km tagant vahetada kõik transmissiooni vedelikud (kast, difrid) ja pidurivedeliku ning iga 15 000 km tagant mootoriõli ja kõik filtrid (õli, õhk, kütus, salong). Lisaks siis küünlad, rihmad ja muu vajalik ninn-nänn.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 07.07.16 17:56 Tsiteeri
Vee äravool



Ärge siis unustage autot hooldades vee äravoolu kontrollida, muidu võib juhtuda nii. Mul on täpselt sama kogemus olemas.

Hooldusraamatu järgi tuleb vee äravoolu kontrollida iga 30 000 km tagant.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
E3RIK
huviline

Avatar


Registreerunud 24.07.19
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A5 S-line

postitati 26.03.20 19:27 Tsiteeri


Eelmisel aastal tellisin omale kasutatud Saksamaalt auto ja nüüd hakkab kätte jõudma aeg, kui pean laskma seda esimest korda Eestis hooldada. Kogu info varem tehtud töödest on autoga kaasa tulnud hooldusraamatus, kus on kahjuks ainult põhiasjad märgitud. Nüüd ma olen üritanud selle info põhjal välja selgitada, mis vajaks tegemist. Kahjuks on see raamat saksa keeles, seega on natuke keerulisem sealt kõike välja lugeda. Sellega seoses on tekkinud mõned tehnilised küsimused, millele ma pole suutnud veel vastust leida. Võib-olla oskab keegi mõne asja kohta nõu anda. Mainin ära et tegemist on Audi A5 2012 S-line 2.0 TFSI S-tronicu ja Quattro-ga (facelift).
Hooldusraamatus on näidatud kütusefiltri vahetamise kohta, kui tihti tuleks TDI mootoritel neid vahetada, aga kuidas on lugu TFSI-ga? Selle kohta pole ma eriti tõsiselt võetavat infot saanud.
Mille järgi ma saan aru kas minu autol tavaline või Haldex differ? Siis teaks arvestada, kas tuleb arvestada ka selle õli ja filtri vahetamisega.
Hooldusraamatus ei ole muuhulgas lahtreid jahutusvedeliku ja roolivõimu õli vahetamiste kohta. Ega seda vist ei anna visuaalselt kontrollida, kas need tasuks ära vahetada? Tõenäoliselt saaksin sellele küsimusele vastuse, et kui ei tea, siis oleks soovituslik seda teha niikuinii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Typhome
klubiliige



Registreerunud 12.12.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant quattro 2.0TDI 125kW '10

postitati 26.03.20 19:58 Tsiteeri


Jahutusvedelik ja roolivõimendi vedelik soovitav iga 2a tagant välja vahetada.
TFSI-l vahetad kütusefiltrit iga 60 000 km tagant. Mina TDI-l vahetan iga 10 000 km tagant.
Sinu A5-l on ikka tavaline mitte haldex.


Veakoodide lugemine/kustutamine, kodeerimine, lisade (de)aktiveerimine • Tartumaal/Tartus • Originaal Ross-Tech HEX-V2
Liitu Facebooki grupiga: Audi B8 fännklubiM: A4 B8 varuosadLae üles pilte siit kaudu ja postita foorumisse
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 26.03.20 21:02 Tsiteeri


Pidurivedelik ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.4% - SQL: 38.6%]