Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Rool valel pool?! Ümberehitus! (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 5905)
inqontrol
huviline



Registreerunud 07.09.07
Asukoht: türi
Kasutaja on eemal


postitati 22.03.09 20:42 Tsiteeri
Rool valel pool?! Ümberehitus!



Palju võib maksta, et parempoolse rooliga autost saaks vasakpoolse rooliga auto ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 22.03.09 20:43 Tsiteeri


Ligikaudu 20000.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 22.03.09 20:45 Tsiteeri


Sü postitus sisaldab tõesti piisavalt palju infot, et sellele vastata.

Auto margi võiks vähemalt ära mainida ning aasta siis saab ju arvutada.

Suure tõenäosusega on vaja järgnevaid juppe:

armatuur, esimesed uksepolstrid, roolilatt, pedaalibox(osadel variantidel saab ka kasutada parempoolse rooli oma).

Lisandub hunnikus juhtme vedamist ja tinutamist. Tuleseina on vaja uued augud puurida ning natuke asju ümber tõsta.

Kõik on teostatav aga maksumus oleneb kongreetselt mudelist ja aastast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 22.03.09 20:59 Tsiteeri


lisaks siia esituled mis tuleks kindlasti vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 22.03.09 21:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
lisaks siia esituled mis tuleks kindlasti vahetada.
Osadel ei tule vahetada. Näiteks c4 a6 on tulede sees vastavad klapid mille liigutamisel muutub tulede vihk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 22.03.09 21:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: inqontrol
Palju võib maksta, et parempoolse rooliga autost saaks vasakpoolse rooliga auto ?


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Ligikaudu 20000.-


20000 saab hakkama ainult sel juhul kui ainult rool valel pool on. Kui pedaalid on ka valel pool siis tuleb umbes samapalju veel juurde arvestada.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 22.03.09 21:29 Tsiteeri


Ferdinand, see minu pakutud summa on tööraha, mitte jupid. Kuna pole mainitud autot, siis juppide summat ei oska keegi öelda, eeldatavasti võib see jääda umbes samasse suurusjärku töörahaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.03.09 21:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand

20000 saab hakkama ainult sel juhul kui ainult rool valel pool on. Kui pedaalid on ka valel pool siis tuleb umbes samapalju veel juurde arvestada.;)

:D et siis sa oled näinud parempoolse rooli ja vasakpoolsete pedaalidega autot? sellega oleks päris vahva sõitta vist.

ok vabandan ot pärast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 22.03.09 22:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81:D et siis sa oled näinud parempoolse rooli ja vasakpoolsete pedaalidega autot? sellega oleks päris vahva sõitta vist.

ok vabandan ot pärast
Inglise õppesõidu auto?

(Tollel on muidugi pedaalid ka paremal olemas, kuid see pole siinkohal eriti oluline:P)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 22.03.09 22:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Osadel ei tule vahetada. Näiteks c4 a6 on tulede sees vastavad klapid mille liigutamisel muutub tulede vihk.

Olen näinud selliste tuledega C4'ja. Tegemist oli luupidega (mitte-HID), mis on juba niigi kehvad, kuid need "ümber lülitatud" inglise tuled olid kohe täiesti erakordselt kehvad. Cut-off hajus kuhugi ära, parempoolne teeserv mattus pimedusse jne.
Ilmselt on need klapid siiski mõeldud vaid selleks, et dzentelmen Inglismaalt saaks ilma kohalikke pimestamata mandrile veini järele ja kohe tagasi sõita, mitte pikemalt liiklemiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.09 14:44 Tsiteeri


Sõber taastas enda B5 kerega A4 ning sinna läksid ka inglismaalt pärit tuled külge. Tõstis samamoodi ringi ja töötas küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 05.04.09 19:22 Tsiteeri


Kust pärineb see eeldus, et tuled kah "valetpidi" liikluse jaoks on mõeldud? Minu endine parempoolse rooliga Vauxhall oli näiteks komplekteeritud tehases juba parempoolse liikluse maadesse, lihtsalt rool-pedaalid olid paremal, samas tuled nagu meil kõigil. Sarnaseid autosid kasutab kõige rohkem Post ja lisaks veel paljud teised firmad ja ka neid tuuakse odavalt sisse paljudest riikidest (sageli varuosadeks), kuna on vasakpoolse rooliga autodest odavamad pea igalpool. Need esi- ja olenevalt autost ka tagatuled ei mõjuta muidugi eriti ümberehituse kogumaksumust:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 05.04.09 19:52 Tsiteeri


Tulede küljes peaks olema hoob, millest saab vastavalt liikluse poolele tulesid reguleerida. Vähemalt minu auto kasutusjuhendis nii kirjas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 05.04.09 20:04 Tsiteeri


Tulede reflektoril peaks olema teine nurk...+ siis klaasi muster teine


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 05.04.09 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rain
Tulede küljes peaks olema hoob, millest saab vastavalt liikluse poolele tulesid reguleerida. Vähemalt minu auto kasutusjuhendis nii kirjas.

See on ikkagi lähitule vastava kõrvalistujapoole vabalt üleslastava vihu ära lõikamiseks, kui ajutiselt teise poole liiklusega maad külastada, mitte mingi universaalne ümberlüliti. Tuled on ikkagi tehtud kas parem- või vasakpoolse liikluse jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.09 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
See on ikkagi lähitule vastava kõrvalistujapoole vabalt üleslastava vihu ära lõikamiseks, kui ajutiselt teise poole liiklusega maad külastada, mitte mingi universaalne ümberlüliti. Tuled on ikkagi tehtud kas parem- või vasakpoolse liikluse jaoks.

Oled selles väites 100% kindel? Lupidel ma küll vahet ei näe kuhu poole seda valgust murdma pannakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 05.04.09 21:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Soyer
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
See on ikkagi lähitule vastava kõrvalistujapoole vabalt üleslastava vihu ära lõikamiseks, kui ajutiselt teise poole liiklusega maad külastada, mitte mingi universaalne ümberlüliti. Tuled on ikkagi tehtud kas parem- või vasakpoolse liikluse jaoks.

Oled selles väites 100% kindel? Lupidel ma küll vahet ei näe kuhu poole seda valgust murdma pannakse.



Tuleklaas paneb ikka selle valguse murduma! Ega luubid ise seda murra. Või eksisin?


Kuule mees, ega sa rahvastepalli ei mängi, kus sul mitu elu on!

www.alunaut.ee kõik alumiiniumi tööd (tegemist siis merealumiiniumiga)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 05.04.09 21:57 Tsiteeri


Tõsi ta on, et c4 A6-l on luubi ja pirni vahel selline plekk, millega saab valgusvihku suunata.... Niipalju kui mina neid klaase olen võrdlend, siis A6 tuledel vahet pole, kas on nad inglaselt või mõnelt muult, endalgi praegu inglaselt saadud klaas, ja keegi pole siiani vilgutanud, ja valgusvihk ka ei ole muutunud.


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.04.09 05:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Soyer
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
See on ikkagi lähitule vastava kõrvalistujapoole vabalt üleslastava vihu ära lõikamiseks, kui ajutiselt teise poole liiklusega maad külastada, mitte mingi universaalne ümberlüliti. Tuled on ikkagi tehtud kas parem- või vasakpoolse liikluse jaoks.

Oled selles väites 100% kindel? Lupidel ma küll vahet ei näe kuhu poole seda valgust murdma pannakse.

Jah, olen kindel. Minu A8 luupides olev siiber näiteks muutis lähitulevihu ülemise serva sirgeks triibuks, mitte ei pannud seda ümberlülituse korral vasakule poole vabalt üles tõusma. Normaalasendis tõusis joon paremal pool üles, et paremini teeserva valgustada. See on nii tehtud ilmselt selleks, et diletandid pärast nende näppimist liiklusse suundudes teisi ei pimestaks.

Samuti on erinev varuosakood:

http://pildid.audiclub.ee/black/A8.tuli.ETKA.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 06.04.09 07:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: inqontrol
Palju võib maksta, et parempoolse rooliga autost saaks vasakpoolse rooliga auto ?

Ilmselt lihtsaim viis saada rool õigele poole on leida doonorauto.
Sest vaja on armatuurlauda, roolisammast, roolilatti. pole kindel, aga kahtustan, et pedaale ei saa ka niisama ringi tõsta.
Samuti ei istu kaabledus 1:1

Seega doonorauito hind+ töö


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 06.04.09 16:30 Tsiteeri


Tuleseina ei tule mitte uusi auke puurida vaid osadel autodel tuleb see tervenisti välja vahetada, lisaks probleeme el. akende ajuga, armatuuist üksi vähe kasu, uksepolstrid erinevad, lõpuks avastad et polstrite värvid ei sobi kokku, siis kui oled selle jama kõik läbi teind lähed arki ja sealt saad teada et sinu autot ei saa registreerida kuna tegemist on omavoliliselt ümberehitatud autoga.

Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Tsitaat:
Algselt postitas: inqontrol
Palju võib maksta, et parempoolse rooliga autost saaks vasakpoolse rooliga auto ?

Ilmselt lihtsaim viis saada rool õigele poole on leida doonorauto.
Sest vaja on armatuurlauda, roolisammast, roolilatti. pole kindel, aga kahtustan, et pedaale ei saa ka niisama ringi tõsta.
Samuti ei istu kaabledus 1:1

Seega doonorauito hind+ töö



Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
at60
huviline



Registreerunud 19.02.06
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant quattro

postitati 06.04.09 17:21 Tsiteeri


Esitulede vahetust nõuab ARK.Poeg tõi Inglismaalt auto ja Eestis arvele võtmiseks pidi esituled vahetama


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.09 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
See on ikkagi lähitule vastava kõrvalistujapoole vabalt üleslastava vihu ära lõikamiseks, kui ajutiselt teise poole liiklusega maad külastada, mitte mingi universaalne ümberlüliti. Tuled on ikkagi tehtud kas parem- või vasakpoolse liikluse jaoks.

Oled selles väites 100% kindel? Lupidel ma küll vahet ei näe kuhu poole seda valgust murdma pannakse.

Jah, olen kindel. Minu A8 luupides olev siiber näiteks muutis lähitulevihu ülemise serva sirgeks triibuks, mitte ei pannud seda ümberlülituse korral vasakule poole vabalt üles tõusma. Normaalasendis tõusis joon paremal pool üles, et paremini teeserva valgustada. See on nii tehtud ilmselt selleks, et diletandid pärast nende näppimist liiklusse suundudes teisi ei pimestaks.

B-5e luupidel saab seda valgust mõlemat pidi murdma panna. Vähemalt neil mida mina lammutasin saab seda teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.04.09 18:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Soyer
B-5e luupidel saab seda valgust mõlemat pidi murdma panna. Vähemalt neil mida mina lammutasin saab seda teha.

ETKA annab ka 2000a A4 tulede kohta 3 erinevat varianti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.09 18:16 Tsiteeri


Annab küll jah aga mis nende erinevus siis on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.4% - SQL: 60.6%]