Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: temperatuuri andur, töötab ei tööta... (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 4357)
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.03 14:26 Tsiteeri
temperatuuri andur, töötab ei tööta...



kala siis selles, et suuremaosa ajast see temp andur ei funkka, samas vahest töötab pool tundi järjest, nii et milles võib asi olla, kas ainult anduris või hoopis ühenduse kala kuskil ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 02.02.03 14:48 Tsiteeri


See on arvatavasti ühenduse kala, vaata üle, kas juhtmed on ikka terved...


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
teritaja
huviline



Registreerunud 09.12.02
Asukoht: tartu/võru
Kasutaja on eemal

Auto: a6 2.5tdi 132kw q

postitati 02.02.03 14:53 Tsiteeri


endal jupsis samamoodi kuni päris seisma jäi, peale romulast "uue" anduri peale keeramist töötab jälle.

mul muidugi oli see pask 4 klemmiga elektrooniline andur millest siin ka palju juttu olnud on

100 2.3e 89


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.03 14:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja teritaja
endal jupsis samamoodi kuni päris seisma jäi, peale romulast "uue" anduri peale keeramist töötab jälle.

mul muidugi oli see pask 4 klemmiga elektrooniline andur millest siin ka palju juttu olnud on
100 2.3e 89


paraku mul sama andur, mis uuena maksab 1.3k ja kasutatuna pakuti 500 eeguga, samas kes teab kaua ka see vastu peab, äkki teab keegi, kas audi 90 20V-le mõne teise audi andur ka siis minna võib ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teritaja
huviline



Registreerunud 09.12.02
Asukoht: tartu/võru
Kasutaja on eemal

Auto: a6 2.5tdi 132kw q

postitati 02.02.03 15:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tuumamees

paraku mul sama andur, mis uuena maksab 1.3k ja kasutatuna pakuti 500 eeguga, samas kes teab kaua ka see vastu peab, äkki teab keegi, kas audi 90 20V-le mõne teise audi andur ka siis minna võib ?


ma sain romulast 50 eegi eest (vedas lihtsalt), aga enamus kohtades peaks asja ~200 eegi eest kätte saama.

selles threadis räägitakse kuidas natuke töökindlamat andurit annab külge kruvida http://www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php?tid=423&page=2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kantpuks
huviline



Registreerunud 03.04.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi100/2.3 90a.AVANT

postitati 03.04.03 18:31 Tsiteeri


Vana pole küll mõtet osta.Võta andur maha ja urgitse kruvikaga lahti.Vala toiduõli sisse ja uuesti hermetsiga kinni. Äraproovitud asi, töötab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 03.04.03 21:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kantpuks
Vana pole küll mõtet osta.


On küll, mul oli omal sama kala, lammarist ostsin 150 eegu eest ja siiamaani peab s.t. ca 4.5 aastat.
Võib ka tuttika osta 1.3 kilo või revalist 5 kilo .. maiceasi :)


Tsitaat:
Võta andur maha ja urgitse kruvikaga lahti.Vala toiduõli sisse ja uuesti hermetsiga kinni. Äraproovitud asi, töötab.


Äkki kirjeldaksid täpsemalt, kuhu seda toiduõli vaja valda on? mootorisse? andurisse? Ja äkki meenutad, kellelt selline idee. Muidugi võiksid ka lahti seletada, mismoodi toiduõli anduri töövõime taastab?

Nimelt mul kah siin yks neljajalgne vedeleb, kylmalt töötab isegi, siis kui mootor miski yle 60 kraadi läheb siis kukkub kell toas 0-i. Ühesõnaga võiks selle kah toiduõli täis valada ja tuumikule miski tonniga maha parseldada :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 04.04.03 00:19 Tsiteeri


Samas näitab moto töötemperatuuri veel paar asja, senikaua kui salongis õlikärsakat tunda pole siis OK. Muidugi võib soenduse täiega uhama panna ja seni kui puhub sooja asi normis.:D Nu nali naljaks, aga ise otsiks romulast (kui sul anduri viga), kunagi ei tea kaua vidin vastu paneb, olgu ta siis uus või vana. Romulast ostes kontrolliks (võimalusel kohapeal) asja üle ja kui korras siis miks mitte? Ei näe mõtet vidinate eest ränka raha maksta. Muidug on asju mida ma kunagi romulast ei osta, üldiselt need jupid seotud auto juhitavusega, roolimehanism, amordid jms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kantpuks
huviline



Registreerunud 03.04.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi100/2.3 90a.AVANT

postitati 04.04.03 18:56 Tsiteeri


Olen mõned head aastad autoremondiga leiba teeninud ja sealt ka need kogemused. Õli tuleb valada ikka anduri sisse. Uuest peast ta seal ongi. Kogu jama tekibki sellest, et ta sealt välja on voolanud. Pea tal ju alaspidi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mel
huviline



Registreerunud 29.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.03 19:42 Tsiteeri


mul on 2,3 r5 mootoril see andur 2 juhtmega... Kas selle kohta on ka midagi tarka öelda? Kohapeal käies läheb 90 välja küll aga trassil üle 40-50 seier ei tõuse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 04.04.03 19:45 Tsiteeri


Tuuma viga on sinu autos .. ja sa lõhkusid nyyd minu auto anduri ka siis ära jah??? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kantpuks
huviline



Registreerunud 03.04.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi100/2.3 90a.AVANT

postitati 04.04.03 20:01 Tsiteeri


kas sul tuba talvel soojaks läks? kontrolli termastaati. sõites jahutab tuul ju mootori maha. pane auto külmalt käima ja katsu radikat, kui läheb kohe soojaks on term. läbi.:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mel
huviline



Registreerunud 29.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.03 20:25 Tsiteeri


tuba on nagu saun...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.03 13:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kala
Tuuma viga on sinu autos .. ja sa lõhkusid nyyd minu auto anduri ka siis ära jah??? :P

Sa vaata ikka ka seda, millal see esimene postitus tehtud on, rääkisin ma siin ikka ainult enda andurist, sinu andur töötab ja sellel pole häda miskit.
Ja nagu sa tead, siis mul auto seisab, välja arvatud mõni harv juhus, kui tõesti hädasti vaja sõita :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mel
huviline



Registreerunud 29.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.03 15:19 Tsiteeri


Huvitav kas mõne muu pilli andurit ei sobiks 3 juhtmelise temp anduri asemele aretada??(2,3)
On keegi proovinud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.04.03 15:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kantpuks
Vana pole küll mõtet osta.Võta andur maha ja urgitse kruvikaga lahti.Vala toiduõli sisse ja uuesti hermetsiga kinni. Äraproovitud asi, töötab.

Võtsin täna enda anduri lahti ja seal on tõesti õlijääke. Et ei hakkaks tühja tööd tegema, siis äkki soovitad mis hermetsi panna ja kuidas ta täpsemalt kinni saada, lahti tehes sai see kest juu natsa kannatada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.05.03 22:34 Tsiteeri


Tuuma, kuidas asi lõppes.. said tööle ? Huvi endalgi.. Mul samamoodi, vahepeal töötab 4 päeva, siis jälle päevakese ei tööta, siis jälle töötab jne....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 14.05.03 07:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Amadeus
Tsitaat:
Esialgne postitaja kantpuks
Vana pole küll mõtet osta.


On küll, mul oli omal sama kala, lammarist ostsin 150 eegu eest ja siiamaani peab s.t. ca 4.5 aastat.
Võib ka tuttika osta 1.3 kilo või revalist 5 kilo .. maiceasi :)


Tsitaat:
Võta andur maha ja urgitse kruvikaga lahti.Vala toiduõli sisse ja uuesti hermetsiga kinni. Äraproovitud asi, töötab.


Äkki kirjeldaksid täpsemalt, kuhu seda toiduõli vaja valda on? mootorisse? andurisse? Ja äkki meenutad, kellelt selline idee. Muidugi võiksid ka lahti seletada, mismoodi toiduõli anduri töövõime taastab?

Nimelt mul kah siin yks neljajalgne vedeleb, kylmalt töötab isegi, siis kui mootor miski yle 60 kraadi läheb siis kukkub kell toas 0-i. Ühesõnaga võiks selle kah toiduõli täis valada ja tuumikule miski tonniga maha parseldada :P


Revalis 1145eek


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.2% - SQL: 38.8%]