Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Uksed lukus, võtmed sees!!! HELP (Vastuseid: 47 | Vaatamisi: 7666)
axxel666
huviline



Registreerunud 09.07.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.09 08:11 Tsiteeri
Uksed lukus, võtmed sees!!! HELP



Vaja uksed lahti saada 100(c4)

Probleem siis selles, et võtmed on süütelukus ja uksed lukus ning ka aku on tühi...
Ainsa asjana lahti on kapott..
Ehk on kellelgi mõni särav idee kuidas uksed lahti saada(Telliskivi ei ole võimalus).
Loodan, et kuidagi õnnestub uksed lahti saada ise nii, et ei peaks kutsuma lukuvana ega ühtegi teist sellist firmat, sest rahadega on üsna kehvasti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Kadrina, Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.6 varuosadena/ Audi 80 B4 2.0 85kw

postitati 11.03.09 08:14 Tsiteeri


http://www.youtube.com/watch?v=prQRtGnKfzA


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 11.03.09 08:21 Tsiteeri


Tuleta meelde milline lukk sul võtmest kõige kehvemini toimis ja keera see puru. Tavaliselt lammutatakse ära pagassilukk ja eemaldatakse hiljem lukusüdamiku hoovastik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
axxel666
huviline



Registreerunud 09.07.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.09 08:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tuleta meelde milline lukk sul võtmest kõige kehvemini toimis ja keera see puru. Tavaliselt lammutatakse ära pagassilukk ja eemaldatakse hiljem lukusüdamiku hoovastik.


Kui aus olla olen üldse ainult juhiust võtmest avanud... Väga lõhkuda ei tahaks üldse...
Keegi teab, kas metallist joonlauaga saab Audit avada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 11.03.09 08:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: axxel666

Kui aus olla olen üldse ainult juhiust võtmest avanud... Väga lõhkuda ei tahaks üldse...
Keegi teab, kas metallist joonlauaga saab Audit avada?

Kuidas peaks saama joonlauaga vaakumlukku avada?
Kas + klemmi pole kapotiall? Kui pole, siis lase genekast.


Edit: Vääna ukse raam ülalt servast eemale ja õngitse traadiga võtmed süütelukust välja. Ust kannatab julgelt vähemalt 5cm (rohkem pole vaja)väänata, kuid tasa ja targu. Kõveraks murdmise pärast ära muretse. Aku laadimine ja varupuldi kasutamine oleks muidugi mugavam. Ma isiklikult olen kõigil oma autodele lasknud varuvõtmed teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 11.03.09 09:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: axxel666
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tuleta meelde milline lukk sul võtmest kõige kehvemini toimis ja keera see puru. Tavaliselt lammutatakse ära pagassilukk ja eemaldatakse hiljem lukusüdamiku hoovastik.


Kui aus olla olen üldse ainult juhiust võtmest avanud... Väga lõhkuda ei tahaks üldse...
Keegi teab, kas metallist joonlauaga saab Audit avada?


Kõigepealt tasuks proovida teiste Audide võtmeid, sest C4 kere lukud ei ole eriti täpsed ning võib juhtuda, et mõni võti keerab. Joonlauaga avamiseks peab veidi rohkem oskusi olema ja õige kujuga tööriistad ning ei ole vahet kas tegemist pneumo või el.kesklukuga. Kõige kindlam variant on kutsuda lukuabi.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.09 09:04 Tsiteeri


Joonlauaga minu teada enam C4 lahti ei tule. B3 kere peal toimib suhteliselt hõlpsasti(endal läbi käidud saaga).
Mõtlen praegu,e t kas sul üldse on kasu avatud kapotist?! Isegi kui voolu saad akule peale, siis ei tee see automaatselt uksi lahti. Ehk ainuke võimalus kui kusagilt saad ligi elektrisüsteemile ja vaakumpumbale sealt voolu peale annad ja nii uksed lahti teeb. Mudiu jääb tõesti variant lõhkuda...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 11.03.09 09:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Kuidas peaks saama joonlauaga vaakumlukku avada?
Kas + klemmi pole kapotiall? Kui pole, siis lase genekast.


Edit: Vääna ukse raam ülalt servast eemale ja õngitse traadiga võtmed süütelukust välja. Ust kannatab julgelt vähemalt 5cm (rohkem pole vaja)väänata, kuid tasa ja targu. Kõveraks murdmise pärast ära muretse. Aku laadimine ja varupuldi kasutamine oleks muidugi mugavam. Ma isiklikult olen kõigil oma autodele lasknud varuvõtmed teha.

Voolu andmisest pole ilmselt kasu, kuna avamisjurakas autos sees.
C4 kere raamid on suht vastiku tugevusega ja selle toimungu käigus ilmselt puhast tööd ei tee koduste vahenditega. Klaasi vahelt saab hoovale ligi, aga suht loominguline on selle fikseerimine ja tõstmine. Vaakum ei puutu siin asja kuna luku avab füüsiline hoob.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jatsek
huviline



Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro

postitati 11.03.09 09:22 Tsiteeri


Tuttav mure aga veitse teises versioonis.Mul oli pult ja võtmed enda käes ja aku ka täis aga uksi lahti ei avanud.Tagaluugil oli vaakumklapp mõrades ja vaakumpump ei suutnud kogu süsteemi selle rikke tõttu avada.Käisin ka lukufirmas küsimas "titaanvõtit".Sealt sain vastuse, et kõik sõiduautod avatakse kui juhiukse ülesse serva aknaraami vahele kiil (soovitavalt puidust vältimaks tõsisemaid kribimisi) panna ust eemale painutades.Siis võtad vabaltvalitud tugevama varda ... painutad sellise nurga alla,et avada uks seestpoolt või siis hakkad pusima,et võtmeid süütelukust kätte saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 11.03.09 10:08 Tsiteeri


Kõige lihtsam viis oleks vast proovida mõne muu volksu grupi võtit.
Ise olen vana transporteri oma C4ja võtmega lahti keeranud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
axxel666
huviline



Registreerunud 09.07.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.09 10:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorroW
Kõige lihtsam viis oleks vast proovida mõne muu volksu grupi võtit.
Ise olen vana transporteri oma C4ja võtmega lahti keeranud.

Eile sattusid mulle ainult ühed audi võtmed kätte ja nendega ta ei avanud:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kaarel376
huviline



Registreerunud 29.11.06
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.09 10:31 Tsiteeri


Tee traadist silmus. Tõmba näiteks juhiukse äärt lahtipoole, niipalju, et traat mahuks sealt sisse. Seejärel ürita silmus saada ukselukustus nupu ümber ja tõmba nupp üles. Oli endal sama probleem ja võtsin niimodi lahti. Ei rikkunud ka midagi ära. Edu proovimisel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 11.03.09 10:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kaarel376
Seejärel ürita silmus saada ukselukustus nupu ümber ja tõmba nupp üles.


Minu teada kõigil c4'jadel on nupp ühe läbimõõduga ja seega ta ei jää ju kuhugi taha kinni. See teise võtmega proovimine on kõige mõistlikum lahendus, kuna tean ühte c4'ja millel sai uksed lahti Coupe võtmega ja vastupidi- võtme profiil oli üsna sarnane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 11.03.09 11:02 Tsiteeri


Tee puidust selline kiilu moodi asi, see suru kõrvalistuja ukseraami vahele ja painuta ukseraam eemale, seejärel tee traadist (auto ilukilbi traat on väga hea) aasaga vidin ja õngitse võtmed süütelukust välja.
Korduvalt tehtud ja ei kahjust autot.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
axxel666
huviline



Registreerunud 09.07.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.09 11:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Tee puidust selline kiilu moodi asi, see suru kõrvalistuja ukseraami vahele ja painuta ukseraam eemale, seejärel tee traadist (auto ilukilbi traat on väga hea) aasaga vidin ja õngitse võtmed süütelukust välja.
Korduvalt tehtud ja ei kahjust autot.

Seda ei saa väga teha, sest süüde on sees... See eeldaks, et ma keeran neid võtmeid kõigepealt kuidagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 11.03.09 12:22 Tsiteeri


Eeldades,et autol on el. klaasitõstukid on tegevus järgmine:1. ühendada kapoti alt teine aku külge ,eespool oli soovitusi selle kohta. 2.kasvõi puulusika vms. abil kangutada aknaraami serv natuke eemale. 3.peenikese vardaga vajuta klaasitõstuki nuppu,aknaklaas avaneb ja... Nagu Sa kirjutasid süüde on sees, siis järelikult peab asi toimima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
axxel666
huviline



Registreerunud 09.07.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.09 12:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vreps
Eeldades,et autol on el. klaasitõstukid on tegevus järgmine:1. ühendada kapoti alt teine aku külge ,eespool oli soovitusi selle kohta. 2.kasvõi puulusika vms. abil kangutada aknaraami serv natuke eemale. 3.peenikese vardaga vajuta klaasitõstuki nuppu,aknaklaas avaneb ja... Nagu Sa kirjutasid süüde on sees, siis järelikult peab asi toimima.


Tegemist ei ole el. akendega:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.03.09 12:47 Tsiteeri


Kas C4 kõrvalukse raami vahelt sisse lükatud silmusega traadiga juhi linki sikutades lukustusnuppu üles ei viska? Ma lähen proovin kohe... (ilma traadita :)).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 11.03.09 12:55 Tsiteeri


Tee V-kujuline hark mida saab klaasi või ukse vahelt nupuni nihutada ja tõsta nupp üles. Hargi siseservad peavad olema teritatud, et nupu külge haakuksid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 11.03.09 12:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kas C4 kõrvalukse raami vahelt sisse lükatud silmusega traadiga juhi linki sikutades lukustusnuppu üles ei viska? Ma lähen proovin kohe... (ilma traadita :)).
Minu omal ei viska.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 11.03.09 12:58 Tsiteeri


100 puhul nupud lingist ei avane.

Edit: Blackil mingi advanced 100 :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.03.09 12:59 Tsiteeri


Proovisin, avaneb. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
shalm
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.09 13:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kas C4 kõrvalukse raami vahelt sisse lükatud silmusega traadiga juhi linki sikutades lukustusnuppu üles ei viska? Ma lähen proovin kohe... (ilma traadita :)).


Mul käib link tühjalt, kui nupp madalal :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
masinist
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.07
Asukoht: Viljandi- Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: C4 avant quattro 16v, VW rabbit

postitati 11.03.09 13:15 Tsiteeri


Oli kokkupuude samasuguse juhusega, kapoti sain kuidagi lahti, ning andsin akule voolu, korduvalt klemmid külge ja maha, ning mõne "klõpsutamise" peale tuli kesklukk ise lahti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 11.03.09 13:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Proovisin, avaneb. :)
Ma olen neid asju remontinud ja idee järgi ei tohi avaneda. Sul on seal kas midagi ümber tehtud või vardad valesti reguleeritud .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.7% - SQL: 59.3%]