Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: AC Talvepäevad 2009 (06.03 - 08.03) järelkaja (Vastuseid: 46 | Vaatamisi: 9062)
m0cc
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: W213, 5008

postitati 10.03.09 09:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo

Isiklike kannatuste poolepealt niipalju, et summuti kinnitustripp puruks, arvatavasti tingitud sama kurvi valliga, millele võiks anda nime Xan-i järgi.



Kuule tuttav tunne, ma sain kolisevast sumpast veel rohkem koliseva ja lörisev sumpa. :P Kinnitus katki ja toru praegu veel kahes osas, õnneks pole pooleks vaid liite kohast lahti lihtsalt. Mul juhtus see vist raja kõrval natuke hullates pühapäeva. Motosport nõuab ohvreid ja õnneks on need üldjuhul siiski autod mis ohverdavad end.

Tänud kõigile kes kohale tulid ja meeldejääva ürituse veel meeldejäädavamaks muutsid. Üritan Homme panna ka osad pildid kuhugi netti ülesse. Jäärajal mingeid suuri lollusi ei toimunud, kõik autod said peale siis kui nad pidid va. roti väike vale arvestus R2pikiisu suhtes, mis oli see oli. Alati saab paremini ja selle poole me püüdlemegi.

Mario


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 10.03.09 15:41 Tsiteeri


Igati kordaläninud nädalavahetus - suured tänud korraldajatele.

See laupäevane päev oli minule see talv esimene kord jäärajal - suur kahtlus oli kas üldse osa võtan, kuna A8 ei ole kuidagi selleks võistluseks sobiv masin - huvi pärast sai siiski sõidetud.

Üllatuseks tulid välja sõidetud ajad 2,5 tonni kaaluva masinaga, lamell rehviga 255/40/R19
Mõned ringid harjutamist ja juba hakkas looma ja meenusid ka jääraja sõidu põhitõed.

Kõige suurem hirm, mis oli ka suureks takistuseks sõitmisel olid vallid ja auto lõhkumine - istusin kõrval mitmel teisel võistlejal - sealt jäistest hüpekatest, mis diagonaalis üle raja läksid, lasid enamus täis gaasiga üle, pidin mina hoo maha pidurdama - esimesel ringil tundsin seda kohta mõnusa pauguga velgedesse ja rohkem ei tahtnud.

Sama oli ka selle veits kurvilise pika sirgega enne finišit - osad turbokad jõudsid mitu käiku peeneks lasta, kui mina sellel alal pidin mitu korda pidurdama, et mitte lõpetada vasakpoolses kõige kõrgemas ja valusamas vallis.

Kokkuvõttes selle tangi ja lamelliga 5 koht pole paha!

Jõuvanker õnnitlused kolmanda koha puhul - lamelli klassi võitja.

Viimastel sõitudel muutus rada juba nii libedaks, et ei olnud enam midagi lamelliga teha ja otsustasin auto säästmiseks rohkem mitte sõita. Kõigil tulid viletsamad ajad ja järjest hakkas autodelt juppe lendame vallide pärast.

Raja kõrval taga järvel oli aga täielikult "fan" ühtlane pind millel ~7cm lund, seal sai päris pikalt "driftitud" (pprz tegi ka häid pilte, eks neid näeb ka varsti) ja pärast sai veel jyrarraku urri taga aetud ringi sõites ninad vastakuti, päris hea video tuli pprz´il.

Saunatamised olid ka igati mõnusad - esimene üritus kus ma juhtusin sauna tulema ja meemees jooksis uksel vastu ja ütles, et hakkas tuline!

Ainuke asi, mis mulle ei meeldinud oli õlle joomine raja kõrval oma sõidukorra ootamisel osade tegelaste poolt, kes ei suutnud õhtust sauna ära oodata - õlu on ka alkohool ja oli mainitud, et võistleja peab olema TÄIESTI kaine.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 10.03.09 19:30 Tsiteeri


Tänan samuti korraldajaid, et võimaldati ainult jäärajast osa võtta. Absoluutarvestuses ikkagi kahe kiireima vahel;). Raja kohta ütlen niipalju, et kõikidest AC selle talve radadest, Ilmatsalu, Kolga-Jaani 1 ja 2 oli talvepäevade rada pigem siiski lumerada ja selline asi nagu Ilmatsalus, et alla 100kw ruulivad, poleks ilmselt seekord päevavalgust näinud, kuna pidamist ikkagi oli. See seletab ka Kaisma rajal lamelli meeste edu.
Paljudel hakkas midagi kolisema või lagunes ära, kuid minu rallikas koliseb koguaeg niipalju, et ükski võistlus muutusi ei too.:P
Üks võimsate masinate võistus oli; Urquattro, a8, rs4, r5 20vt jne...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 10.03.09 21:00 Tsiteeri


Sai isegi seda rada laupäeva õhtul proovitud, poole ringi peal hakkas juba autost kahju, aga mis teha, hea et ültsegi rada oli:) Päeval vaatamas käies tegi ikka urquattro südame soojaks:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 10.03.09 21:28 Tsiteeri


Täitsa muhe ettevõtmine oli.Sai tehtud nii ralli kui ka tralli.
Rada polnud kõige hullem, mõne ebamugavad kohad olid aga üldjoontes võib rahule jääda.
Kõva lamelliga päris talverehvide vastu muidugi ei saa aga peaasi et endal fun oli.
Maku muidugi arvas et ma üldse sõita ei oska:D Pika lunimise peale ma siiski laenasin talle oma autot .Küll ta püüdis hea ja halvaga(ESP-ga ja ilma) ja ma veendusin et ka temast Märtinit ei saa.:P:P

ps.Erilised tänud loomulikult korraldajatele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.09 15:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo
Absoluutarvestuses ikkagi kahe kiireima vahel;).
Teemo, ära Uri kiireimate aegade pärast põe.:) Ramon lasi ikka kohati nii, et ise hakkasime ka autos naerma. Raja kohta nii palju, et mõned kohad olid ikka päris valusad. Pühapäeval käisin enda sinisega ka sõitmas ja õnneks ei ole mul epu-pepu auto ning sain vajutada. Raiks istus kõrval ja see oigas nagu temal oleks valus.:P

Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ
Maku muidugi arvas et ma üldse sõita ei oska:D Pika lunimise peale ma siiski laenasin talle oma autot .Küll ta püüdis hea ja halvaga(ESP-ga ja ilma) ja ma veendusin et ka temast Märtinit ei saa.:P:P
Mina ei öelnud, et sa sõita ei oska.:) Tahtsin lihtsalt kellegi teise masinaga rada proovida ja tuleb tunnistada, et kõige parem tunne tekkis pühapäeval enda sinisega sõites. Oleks sellel naelad ka olnud, siis oleks veel toredam olnud. Aga tänud Petsile, et enda kaarikut andis.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 12.03.09 16:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tahtsin lihtsalt kellegi teise masinaga rada proovida ja tuleb tunnistada, et kõige parem tunne tekkis pühapäeval enda sinisega sõites. Oleks sellel naelad ka olnud, siis oleks veel toredam olnud. Aga tänud Petsile, et enda kaarikut andis.
Enda omaga vast ikka julgem tunne sõita :) Raja osas olen ma isiklikult ilmataadile ja Pärnu Maavalitsusele üldse tänulik et seegi rada oli... Minu kolmas koht läks puhtalt pussy'likkuse nahka, ei julgend piisavalt tagasirgel tallata kõrgete vallide vahel :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 12.03.09 18:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013Minu kolmas koht läks puhtalt pussy'likkuse nahka, ei julgend piisavalt tagasirgel tallata kõrgete vallide vahel :)


Endal oli sama lugu aga asja kaalus igati üle, et auto jäi terveks.

Hea et niigi läks äärepealt oleksime esiveolise käest pähe saanud - olen pidevalt rääkinud, et esiveolisega on ka võimalik hästi sõita jäärada, natukese oskust, mitte üle pingutada ja voilaaa.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 13.03.09 00:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013Minu kolmas koht läks puhtalt pussy'likkuse nahka, ei julgend piisavalt tagasirgel tallata kõrgete vallide vahel :)


Endal oli sama lugu aga asja kaalus igati üle, et auto jäi terveks.

Hea et niigi läks äärepealt oleksime esiveolise käest pähe saanud - olen pidevalt rääkinud, et esiveolisega on ka võimalik hästi sõita jäärada, natukese oskust, mitte üle pingutada ja voilaaa.
*



Irwww...räägi seda üheveolise asja rotile :D tema seda ei usu... kes fännab üheveolist, seda pole olemas :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.09 07:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Minu kolmas koht läks puhtalt pussy'likkuse nahka, ei julgend piisavalt tagasirgel tallata kõrgete vallide vahel :)

Kui sa lõpusirget/lauget kurvi mõtled, siis seal julgeski peamiselt ainult 1 mees vajutada ja tänu millele me ka kontras kurikatesse sõitsime. Teemo esinemist ma paraku ei näinud, sest olime pidevalt ühel ajal rajal.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 13.03.09 08:44 Tsiteeri


Maku, ega see nüüd nii hull ka ei olnud :). Seda rada oleks olnud võimalik paremate olude korral kiiremini sõita, kuid mõned jäised vallid olid tõepoolest päris ohtlikud ja sai sealtki hoogu maha lastud. Kusjuures lasin minagi seal sirgel hoogu maha, sest kiirus oli seal päris suur (3 käik oli peaaegu tühjaks lastud, kiirus siis 130+). Peale sirget vallis käimine oli tingitud sellest, et abs oli maas ja pidurdades tõmbas vibama.


Vanake sai proovile pandud ja pidas selle ilusti vastu, niiet lõpp hea, kõik hea. Sellele autole jäi see jäärajaüritus paraku küll esimeseks ja viimaseks.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 13.03.09 22:37 Tsiteeri


Siit leiab ka mõne kaadri sellest, mis tol nädalalõpul juhtus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 13.03.09 22:53 Tsiteeri


Väga hed pildid,tundub et lisaks proffidele on tõsine amatöör areenile astunud:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 14.03.09 00:09 Tsiteeri


HaHaaHaa, väga head pildid :D

Vaata mis mul siin on!

Väga viis emotsioonid tabatud.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 14.03.09 00:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
HaHaaHaa, väga head pildid :D

Vaata mis mul siin on!

Väga viis emotsioonid tabatud.


Kaspar, miks sa mulle säärt näitasid? :D


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 14.03.09 13:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jürarrak
Kaspar, miks sa mulle säärt näitasid? :D


Kust kurat mina tean, miks ja mida ma täpselt näitasin :D
Need teksad ma pean vist ikka ära raamima ja AC Talvepäevade tekstiga seinale riputama :D


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Brita
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 2.7 BiTurbo

postitati 14.03.09 16:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jürarrak
Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
HaHaaHaa, väga head pildid :D

Vaata mis mul siin on!

Väga viis emotsioonid tabatud.


Kaspar, miks sa mulle säärt näitasid? :D


Säärejooks missugune ju...eks siis peab näitama ka:D :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.03.09 01:48 Tsiteeri


Võtsin end ka kokku, klikk pildile:
(vahepeal oli kaamera Liivi, Brita, Heli, Ramoni ja kellegi käes veel?)

http://pildid.audiclub.ee/yritused/2009_03_06-08_talvep2evad/images/_MG_4911%20copy.jpg


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 28.03.09 02:22 Tsiteeri


Galeriisse sai näputäis pilte juurde pandud

Kaaku levitatud link parandatud kujul siit:
Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Vaata mis mul siin on!



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 09.04.09 15:12 Tsiteeri


Sirvisin telefonimälus ja mis ma leidsin (kuna laupäeva jäärajasõidu lõpuks olid mälukaardid täis, olin sunnitud sidevahendiga pildistama :D)... Tähelepanu tasuks pöörata... ei, mitte velgedele, vaid allapoole vööd, ehk Kaaku moodsatele jalatsitele.



http://pildid.audiclub.ee/yritused/2009_03_06-08_talvep2evad/Pilt0261.jpg


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 09.04.09 15:17 Tsiteeri


IRWW :D ei noh...käis vist riietusesemete ja jalatsite peale pokkeri mäng?? :P:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 09.04.09 18:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Tähelepanu tasuks pöörata... ei, mitte velgedele, vaid allapoole vööd, ehk Kaaku moodsatele jalatsitele.


Ega siin raskel ajal pole priisata sedasi.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 72.9% - SQL: 27.1%]