Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Clean Maker OÜ Autopesula (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 8891)
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.09 10:44 Tsiteeri
Clean Maker OÜ Autopesula



Tere,
Lugupeetud Audi omanikud, huvilised ja nende perekonna liikmed!
Clean Maker OÜ soovib pakkuda Teile meie autopesula teenuseid eriti soodsa hinnaga. Kõikidele Audi klubi liikmetele kehtib 5% allahindlus meie teenuste hinnakirjast kuni mai kuu lõpuni!


Teie võite küsida: miks nii vähe? Vastame: Meie oleme kindlad, et juba vaadates meie hinnakirja, leiate enda jaoks palju meeldivaid üllatusi. Ja meie täiendav allahindlus teeb Teid veel rõõmsamaks!
Oleme seisukohal, et autopesula teenuste hind peab olema kättesaadav ja taskukohane igale autoomanikule. Võtame julguse väita, et suudame pakkuda parimat kvaliteeti ka madalama hinna juures. Meie firma töötajad omavad pikaajalist kogemust ja suudavad pakkuda parimat lahendust kvaliteedi/hinna suhtes.

Väiksemad tööd (välipesu, koristus jne.) saab broneerida telefonil 6828842, teised tööd, täiendavad küsimused, konsulteerimine telefonil 56642734.
Kui helistate tavatelifonile võib juhtuda nii, et survepesuri müra pärast töötajad ei kuule telefoni, siis palun proovige mõne aja pärast uuesti või helistage 56642734.

Meie koduleht: http://www.cleanmaker.ee/ ,
Kodulehelt näete asukohta ja hinnakirja ning samas saate aega broneerida.

Broneerimisel palun öelge Teie klubi kasutaja nimi(kehtib ka pereliikmete puhul ;) )

Kõik küsimused ja tagasiside on teretulnud, sest meile on oluline teada Teie arvamust meie teenuste kohta ning aitab meid paremaks muuta!

Meil on plaanis käivitada mitu kampaaniat klubiliikmete jaoks! Jälgige teemat ja oodake uudiseid!


Veel kord lugupidamisega, Teie Clean Maker OÜ team.


P.S. KOHAPEAL SAAB TASUDA AINULT SULARAHAS!


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 21.02.09 16:09 Tsiteeri


Mina olen selle ettevõtte tööga rahul. Soovitan.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 21.02.09 19:53 Tsiteeri


teemasse postitamise reeglid
punkt 4. Klubiliikmetele tehtav soodustus peab olema minimaalselt 10%.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
digimarket
huviline

Avatar


Registreerunud 16.01.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro, BMW 530d

postitati 21.02.09 19:59 Tsiteeri


vaadates selle firma hindasid,siis pole siin midagi vinguda selle 5% pärast.kas nad siis peavad oma hindasid tõstma,et audiclubile teha 10% alet?osad hinnad,mis seal kodulehel välja on toodud,siis jääb mulle näiteks üldse mulje,et mõnda asja tehakse miinusega;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.09 14:49 Tsiteeri


Kui ma lugesin reegleid, siis just pöörasin tähelepanu sellele, et peaks 10% olema, aga nagu sai üleval märgitud, hinnad on juba eriti soodsad, õnneks ei ole miinusega. ;)Meie eesmärgiks on hetkel pakkuda parim lahendus hinna suhtes autopesu valdkonnas. Loomulikult sellega tahame laiendada oma klientuuri ja püüame alati säilitada tasakaalu hinna suhtes.


Varsti käivitame kampaania, mille käigus pakume välja auhinnad. Mis kindlasti tulevad teile üllatusena:cool:


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.09 09:25 Tsiteeri


Tere Audiclub.ee liikmed!

See pakkumine on suunatud just Teile!

Klubiliige, kes kõige rohkem kasutab meie teenuseid kuni 31.05.09 saab auhinnaks tasuta paketi "Auto Uueks" enda või enda poolt näidatud kolmandale isikule täiesti tasuta! (Auto Uueks = välispesu + poleerimine + vahatamine + salongi keemiline pesu)
Arvesse lähevad järgmised teenused: Välipesu(k.a. survepesu), Mootori pesu, Välipesu+tolmuimeja, Koristus pakett, Vahatamine, Keemiline puhatus, Poleerimine, Esilaternate poleerimine, Mõlkide eemaldamine.

Kokku on viis auhinda:
1. koht - "Auto Uueks" pakett
2. koht - Koristus Pakett
3. koht - Koristus Pakett
4. koht - Leotuspesu
5. koht - Leotuspesu

Auhinna võitmise tingimuseks on klubiliikme staatuse omamine ja pesula külastamise korrad, mitte üldsumma

Kampaania raames kehtivad allahindlused endiselt!

Kes ei ole veel klubiliige on õige aeg klubiga liituda, ega see ei ole viimane kampaania.

Need klubiliiged, kes on külastanud meid varem(alates 21.02.09 ), juba said oma punktid kirja.

Lugupidamisega
Teie Clean Maker OÜ team


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.09 19:34 Tsiteeri


Sel päeval kui ilm on porine või vihmane/lörtsine Koristuspakett -10%, ehk siis 325 eek.
Teenuses sisaldub: Leotuspesu, veljede pesu, salongi koristust tolmuimejaga, plastikpindade puhastust spets. ainega (3C, Concept), armatuuri plastiku töötlemist hooldusainega(Plast Star, KOCH Chemie ) ja klaaside pesu seest ja väljast.

Endiselt kehtib meie kampaania Audiclubi liikmete jaoks ja selle teenuse eest ka saab lisapunkti vaatamata allahindlusele.

Teadmiseks: Meie autopesulas välipesu ajal kasutatav kuivatusvaha MagicDry NANO(KOCH Chemie) katab sõidukit veetõrjuva kihiga ja klaasidele tekib sama effekti nagu TurtleWax-i klaasi vaha. Tulge ja veenduge ise!:cool:


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.03.09 18:03 Tsiteeri


Mis telefonile tuleb pühapäev helistada? Nädal tagasi sai proovitud tükk aega, aga keegi ei vastanud. Täpselt ei mäleta, mis numbrile ma helistasin, võimalik, et lauatelefonile.
Ja kas pesu toimub ainult bronniga või saab ka niisama ükshetk ukse taha tulles auto teile nuustiku alla anda?


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.09 10:12 Tsiteeri


Praegu töötame Pühapäeviti kokkuleppel, seega palume aega ette broneerida või siis helistada(Pühapäeviti) töötaja nr-le
5574431, ta elab lähedal ja kui on kokkuleppitud siis tulge kohale.

Või siis helistage otse mulle 56642734, ajan asja paikka.

Tööpäevadel üldiselt suudame kõikke teenindada nö "elavas järekorras"


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.09 11:30 Tsiteeri


Kevad käes ja meie team pakub AC-le uut paketti:

Koristuspakett ja vahatamine kvaliteet vahaga kõik kokku 650EEK.
Klubi liikmele läheb maksma 618 EEK ja endiselt punkt juurde!!!

Lugupidamisega,
Clean Maker OÜ team.


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.03.09 12:36 Tsiteeri


Kindlasti kasutan nüüd edasipidi selle firma teenuseid. Tööd tehakse hoolega ja korralikult, hind on soodne.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.09 10:17 Tsiteeri


Soe ilm on käes, kulud madalamad ja nüüd saan pakkuda Leotuspesule, Välipesule ja Survepesule 10% alla.

Teised teenused endiselt -5%, aga kõik on kokuleppe asi. Kui plaanite ettevõtta suuremaid tööid, siis kõigepealt näidake oma auto meile.


Ja endiselt punkt juurde!

Lugupidamisega,
Clean Maker OÜ team.


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.09 20:51 Tsiteeri


Tere lugupeetud AC liikmed!

Meie kampaania vahepealne pingerida:

1. HarryR
2 ja 3 Ulvar ja Fugi
4 ja 5 päris palju pretendenti, arvuti valib juhuslikult välja :)

Kahjuks, paljud ai avaldata oma nimesi(nickname), kui kasutavd meie teenused
Kui ikka otsustate kampaanias osaleda, siis võite saata mulle e-maili või PM-i kus palun täpselt kirjutada kuupäeva, auto marki, summat/teenust ning oma klubinimi. Siis püüan oma tabelit parandada

Alates järmisest nädalast proovin avaldada tulemusi iga nädal kuni 31.05.09, millal toimub loosimine.

Auhinda rahas välja ei anna, kuid igal võitjal on õigus näidata meile kolmandat isikut, kellele see õigus läheb üle(temale maha müüa :cool: )

Loodan, et mu jutt ei jäänud segaseks. Kui midagi küsida, siis palun PM.

Lugupidamisega,
CleanMaker


P.S. jatame endale õigust võitjat ja tema lemmikut digitaalselt jäädvustada "enne" ja "pärast" ja avaldada meie uuendatud kodulehel (ja kui soovite siin ka) ;)


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.05.09 20:26 Tsiteeri


Tere lugupeetud AC liikmed!

Siin on pingerida seisuga 14.05

1. HarryR 4p.
2. Fugi 3p.
3. Ulvar 2p.
4 ja 5. Audi18, Jants, Jõuvanker, PAQQ, Raino84, S.E, Zoig 1p.

Kõik on Teie käes, sest kampaania lõpuni on jäänud vähem kui 2 nädalat!

Lisaks veel, et praegu hakkame kasutama keemiat, mis on viimane sõna "kontaktita pesu" juures. Seega meie "Survepesu" eriti hea tulemusega! Ja ärge unustage, et isegi 65 kroonine "Survepesu" annab 1 p. juurde!

Lugupidamisega,
Clean Maker OÜ team.


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.09 17:59 Tsiteeri


Mis kellani te õigupoolest töötategi? Kodulehel 19.00'ni, peale seda bronn. Aga 2 korda, mis ma olen jõudnud sinna kell 18.00 ajal, on mind tagasi saadetud, kuigi plats on puhas ja järjekorda pole. Viimati toimus see eile.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.09 19:58 Tsiteeri


Tänan tähelepanu eest!

Töötame ikka 19.00-ni, ma uurin juhtunu. Süüdlased saavad karistuse kätte.

Palun helistada otse mulle 56 64 27 34, kui soovite aega broneerida õhtu poole.

Lugupidamisega,

Clean Maker.


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.09 19:53 Tsiteeri


Tere!

Nüüd seisuga 31 mai meie kevadkampaania on lõppenud ja on aeg auhinnad jagada.
1. Fugi: "Auto uueks" pakett
2. Harry R: Koristus pakett koos vahatamisega
3. Ulvar: Koristus pakett
4. Zoig: Leotuspesu
5. Audi18: Leotuspesu
Lugupeetud võitjad, saatke mulle palun U2U oma e-mailiga ja kinnitage
klubi liikme staatus. E-mailile saadan PDF-s sertifikaadi, mida tuleb ära kasutada 3-e kuu jooksul.

Samas ootan tagasisidet meie teenuste kohta ja kas on soovi osaleda järgmises kampaanias. Kui saan vähemalt 15 U2U-d soovitusega jätkata kampaaniatega, siis kohe käivitame uue kampaania.

Veel kord lugupidamisega,
Clean Maker Team.


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.07.09 15:28 Tsiteeri


Päikest!

Hinnakiri sai natukene muudetud(allapoole ikka), käibemaksu tõusuga meie kaasa ei läinud:D

Suvel kõikidest teenustest -10%

Teie Clean Maker autopesula meeskond


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.09.09 19:42 Tsiteeri


Lugupeetud AC liikmed!

Suvi on lõppenud ja igapäevased töömured on käes. Selleks, et teha igapäevased toimetamised rõõmsamaks, käivitame meie kampaania mängu uuesti!

Ehk siis uuesti: klubiliige, kes kõige rohkem kasutab meie teenuseid kuni 25.12.09 saab auhinnaks tasuta paketi "Auto Uueks" enda või enda poolt näidatud kolmandale isikule täiesti tasuta! (Auto Uueks = välispesu + poleerimine + vahatamine + salongi keemiline pesu)
Arvesse lähevad järgmised teenused: Välipesu(k.a. survepesu), Mootori pesu, Välipesu+tolmuimeja, Koristus pakett, Vahatamine, Keemiline puhatus, Poleerimine, Esilaternate poleerimine, Mõlkide eemaldamine.

Üks teenus=üks punkt.

See kord paneme välja:
1. koht: pakett "Auto Uueks"
2. koht: pakett "Auto Säravaks"
3. koht: pakett"Koristuspakett"

Lugupidamisega ja Teid külla oodates,
Clean Maker team.


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.12.09 22:31 Tsiteeri


Tere Lugupeetud AC liikmed!

Tehnilistel põhjustel auhindade loosimine lükatakse edasi, kevade poole, uueks tähtajaks on 30.04.2010.

Nimelt, meil on uus meeskond, kes suudab ennast tõestada teie silmades!

Välispesudele -10% ja teistele teenustele endiselt -5%.

Seoses meeskonna vahetusega palun neile meelde tuletada, et tegu Audi Klubiga ja kui soovite osaleda loosimises palun öelge oma hüüdnimed ka.
Need kes on käinud perioodil 25.11-07.12 ja soovivad osaleda kampaanias või ei saanud allahindlust palun kirjutage mulle U2U.

Lugupidamisega,
Clean Maker Team
56642734


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.09 17:48 Tsiteeri


Nüüd käisin, olid jälle uued poisid. :) Ca. kuu aega tagasi toimetas seal üks üksik vend.
Igatahes olen siiani veel töö ja teenusega rahul ning paistab, et uued tegijad püüavad ennast tõestada taas korraliku tööga. Loodetavasti jääb ka nii, sest kui aus olla, siis eelmine kaader hakkas asja järjest lõdvemalt võtma.
Panin viimasel korral tähele, et on tekkinud ooteruum. Võibolla on see ka ennem olnud, aga alles nüüd jäi silt uksel silma.

Sellest 15 eekust kahju pole, aga kampaaniasse võiks lisada küll.

Tervitades ja jõudu soovides,

Harry


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.05.10 17:44 Tsiteeri


6. jaanuar lasi sõber Clean Maker'is oma Toyota Camry poleerida + kem. puhastus ja nahksisu hooldus. Mina veel soovitasin talle seda kohta foorumi põhjal. Kohe pärast seda läks sõber kuudeks merele ja nüüd tuli tagasi. Vahepeal sõitis autoga tema naine, kes sellistele detailidele tähelepanu pöörata ei osanud. Autot nüüd lähemalt uurima hakates avanes selline pilt:

http://pildid.audiclub.ee/black/camry/01s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/camry/02s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/camry/03s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/camry/04s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/camry/05s.jpg

http://pildid.audiclub.ee/black/camry/06s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/camry/07s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/camry/08s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/camry/09s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/camry/10s.jpg

http://pildid.audiclub.ee/black/camry/11s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/camry/12s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/camry/13s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/camry/14s.jpg http://pildid.audiclub.ee/black/camry/15s.jpg

Kõikidesse uksekäepidemetesse, aknapesuritesse, plastliistudesse, esituledesse on kettaga julmalt sisse küntud. Muust "kvaliteedist" ei hakka rääkimagi... Mina ei suutnud midagi nii jubedat korda saata isegi siis, kui ma esimest korda poleerimismasinat käes hoidsin. Ma tean, milline pedant ta on ja selline see auto enne tegemisse viimist kohe kindlasti ei olnud. Imestan pigem, et ta seda kohe tähele ei pannud. Ilmselt oli vahaga hästi ära maskeeritud ja tema usaldus minu soovitatud koha vastu suur.

Seedimiseks teile. Kuidas te seda kommenteerite? Me tuleme homme niikuinii läbi selle autoga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.10 20:03 Tsiteeri


Tere!

Hetkel, fotode põhjal, ei oska komenteerida mitte midagi, saan ainult seda öelda et see kodanik kes tegi seda autot ei tööta enam minu juurest juba veebruarist. Oma silm on kuningas ja loomuliklt saame kokku ning vaatame asja koos üle. Ainuke probleem, et olen homme, 28.05, hõivatud kella 14.00-st. Palun helistage mulle 56642734 ette ning lepime täpsemalt kokku.

Lugupidamisega,
Clean Maker


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 27.05.10 20:33 Tsiteeri


Ise enam ammu ei kasuta antud koha teenust. Seal oli mitu erinevat pesijat ja iga järgmine tegi eeslmise maha. Olen kunagi võitnud seal täislaks puhastuse, vahatamise jne paketi ja noh see tulemus oli nii ja naa. Kogu sisu oli miskise rasvase ainega määritud mis edukalt rändasmu riietele. Rooli oli ka ei tea mis asjaga poleeritud nii, et see libises käte vahel ja ega see kere poleerimine-vahatamine ei olnud suurem asi. Kuna raha selle töö eest mina ei maksnud siis ei tulnud virisema ka aga see oligi viimane kord kui ma seal käisin. Õnneks olen avastanud enda jaoks koha kus on vähe paremad tegijad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
CleanMaker
huviline



Registreerunud 21.02.09
Asukoht: Mäealuse 10, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.10 20:44 Tsiteeri


Kahju, et minuga too kord ühendust ei võetud. Tagasiside on väga oluline mulle ja just hilineva info põhjal pean otsuseid töötajate suhtes vastuvõtma. Kahjuks ainult suheldes klientidega saab üles ehitada kvaliteetne teenindus.


Auto puhtax mõistliku tasu eest!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 75.9% - SQL: 24.1%]