Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: tervitus A8 juhile Võrus (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2902)
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 09.02.09 18:34
tervitus A8 juhile Võrus



Et Jüri ja Luha ristis Herr heledas jakis ,kel kombeks sõidukiga ristmikke ületada ,samal ajal mobiiltelefoniga rääkida tipptunnil on küll kadestamisväärt.Küll inimest ,kes ülekäigurada ületab,võiks ikka ellu jääda. Tea kas kohalik,aga ainult numbrimärgi tähtkombinatsiooni mäletan-MGL. numbrimärk hõbedasel numbrimärgialusel,sõiduk arvata must,kindel pole,sest hämar oli kella 17.15 ajal umbes.Tahtsin targematelt ,asjaosalistel ,kes sama kogenud küsida,et kui numbrimärgi meelde jätan,kas sõiduki juhile sellise tembuka eest üldse ilma tunnistajateta vist võimatu korrale kutsuda?Tunnistan,et selles linnas jalgsi liigelda natuke on ohtlik küll.Et alati olen ikka suvatsenud selles ristis enne sebrale minekut ikka vaadata,et ei astu ülekäigurajale,kui sõiduk ikka liiga läheda. tänase insitendi puhul jõudsin astuda rajale,koheselt jõudis kiirenduse teha ka A8 juht kõrvalteelt peateele . viisaka liiklejana andsin tugevamale teed.MIKS üldse sellest rääkida? Ajab vihale ikka ,kui mees kes hirmutab teisi liiklejaid, ei suvatse isegi vaadata kas kartuses või ükskõiksuses inimese poolegi ,kuigi võimalus oli mehel minust üle sõita. aga mehel oli kiire küll,seda oli kiires manöövrist tunda.

muideks kui pealkiri vale,mode voiks tuunida seda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.09 19:14


Peaks olema ka politsei liiklusnumber, kuhu saad helistada ja oma mure ära kurta. Võtavad võimalusel kohe ka juhiga ühendust ja kutsuvad korrale.
Kuid mitte ei mäleta, mis see nr võis olla... 110 küll ei olnud... vist


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 09.02.09 19:20


Tsitaat:

Tahtsin targematelt ,asjaosalistel ,kes sama kogenud küsida,et kui numbrimärgi meelde jätan,kas sõiduki juhile sellise tembuka eest üldse ilma tunnistajateta vist võimatu korrale kutsuda?


Olen midagi sarnast kogenud,kuid ega ei tasu lolli peale löugama minna,kasu sest pole,sest vöid ise saada suurema söimu osaliseks ning hea önne korral paar laksu üle küüru.(siis saad juba süüdistuse esitada)
Numbri vöid kirja panna ja edasi kurtma ka minna,kuid suht mötetu tegevus,kuna selliseid tainaid terve eesti täis ja keegi ei viitsi seda hala nagunii kuulata.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 09.02.09 19:22


jah ,vist lühinumber polnud.asi selles,et kui mees ei tea sellest midagi ja tunnistajaid ka ei ilmu välja kutsele avalikus meedias,siis mees teeb trikke edasi. aga auto juht tulevikus kokku viia on täitsa võimalik,tahaks mehega rahulikult rääkida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aigar
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 14.04.05
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Jaguar XF SV8 ja Audi 90q B2 20v turbo

postitati 09.02.09 19:29


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
alati olen ikka suvatsenud selles ristis enne sebrale minekut ikka vaadata,et ei astu ülekäigurajale,kui sõiduk ikka liiga läheda


jalakäija peakski enne ülekäigurajale astumist veenduma, et see oleks talle ohutu, mitte pea seljas üle tee jooksma, et mul on eesõigus ja autod peavad mind läbi laskma. Vahet ei ole kas sõiduk on lähedal või kaugel, enne ei ole mõtet ikka teele ronida kui oled kindel, et juht on sind näinud ja pidurdab.


www.carworld.ee
Varuosad & Tuuning
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 09.02.09 19:44


Tsitaat:
Algselt postitas: aigar
Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
alati olen ikka suvatsenud selles ristis enne sebrale minekut ikka vaadata,et ei astu ülekäigurajale,kui sõiduk ikka liiga läheda


jalakäija peakski enne ülekäigurajale astumist veenduma, et see oleks talle ohutu, mitte pea seljas üle tee jooksma, et mul on eesõigus ja autod peavad mind läbi laskma. Vahet ei ole kas sõiduk on lähedal või kaugel, enne ei ole mõtet ikka teele ronida kui oled kindel, et juht on sind näinud ja pidurdab.


natuke segaselt järelikult seletasin.ühesõnaga mina astusin peateel olevale ülekäigurajale,alles siis märkadin kiirendavat A8-t kõrvalteelt. ühesõnaga minu jalg jõudis ennem sebrale kiirendada, kui tema peateele manöövriks.see ,et tema mind valges talvejakis hämaras ei näinud on täitsa vabandatav kui pöörde ajal vaatas neste hindasid , samal ajal kõnet tegemas . kahju et mina teiseltpoolt ülekäigurada ei tulnud ,oleks vähemalt häirinud hindade vaatlust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 09.02.09 20:29


Eriliselt inetu on küll juba teel olevast kodanikust "üle sõita", kuid sellest hoolimata on lihtsam ja ka mõistlikum sarnased juhtumid unustada.
Põhimõtteliselt saab väärteoasja algatamise taotluse miilitsas teha, kuid tõendamiseks kindlasti autonumbrist ja väitest ei piisa juhul muidugi kui autojuht ise asja omaks ei võta.;)
Ja vahel tõesti ei märka inimest/autot/looma vms misiganes põhjusel ntx kasvõi pimestav päike, hämarus, röga esiklaasil vmt. Eriti halb on näiteks inimesi eristada nende kohtvalgustusega ülekäiguradade ääres ja ülemineja muutub tõesti nähtavaks alles siis kui ta juba teel on.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 09.02.09 20:49


Tsitaat:
Algselt postitas: aigar

jalakäija peakski enne ülekäigurajale astumist veenduma, et see oleks talle ohutu, mitte pea seljas üle tee jooksma, et mul on eesõigus ja autod peavad mind läbi laskma. Vahet ei ole kas sõiduk on lähedal või kaugel, enne ei ole mõtet ikka teele ronida kui oled kindel, et juht on sind näinud ja pidurdab.


Sedasi räägib inimene, kes ei ole just tihti jalakäija rollis. Minu arust on nii, et jalakäija on ikkagi nõrgem pool ning seepärast võiks ka hoolikamalt suhtuda. Võta seda kui viisakusena kui näiteks avad naisele ukse ning lubad tal esimesena siseneda/väljuda....see ei ole mingi reegel vaid pigem suhtumise küsimus. Aga jah selliseid on vähemalt Tallinnas palju, kes nö. löövad ülekäigurajal ukse kinni jalakäija ees ning näost paistab nagu oleks ``märakamata´´ jäänud, sest mis hea pärast pidurdada kui jalakäija mulle nagunii järele joosta ei suuda ning mul nagunii kiirem kui teistel. Sõidan autoga nädalas 300-400km ning selle kõrval püüan võimalikult palju ka jalakäija olla. Ülekäigurajal on pidevalt kimp koduvõtmeid taskus kuid siiani on terve mõistus võitnud, et oleks mõnel napika teinud jobu autol üle külje kraapind.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 09.02.09 22:02


see kimp vötmeid taskus teooria eelmise postitusega natuke riskantne.tõestada ,et sa selle kimbuga kriimu tegid on palju lihtsam,kui seda,et oli ettekavatsemata mõrvakatse teoksil.sellised mõtted jäävad 10 minutiks,aga terve mõistus peab võitma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 09.02.09 22:47


jalak2iale tuleb teed anda, v6imalusel alati teen, aga paraku on ka selliseid, kes oma elulga s6idueel riskivad nagu klappidega hobused. selline suhtumine ajab n2rvi. vabandan selle arvuti taga pole 2pi t2hti.

Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
see kimp vötmeid taskus teooria eelmise postitusega natuke riskantne.tõestada ,et sa selle kimbuga kriimu tegid on palju lihtsam,kui seda,et oli ettekavatsemata mõrvakatse teoksil.sellised mõtted jäävad 10 minutiks,aga terve mõistus peab võitma.



Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 10.02.09 11:26


Kui teema algataja pole numbrit näinud, siis pole mõtet siin rohkem teemat aretada ja abitelefone otsida ja pakkuda.
Selliseteemalistel postidel on point ainult siis kui konkreetne rikkuja on tuvastatav.
Teema lukku!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.9% - SQL: 71.1%]