Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Polsterdustööd (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 4783)
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 31.01.03 14:14 Tsiteeri
Polsterdustööd



Kes tahab näiteks rooli nahaga katta, käigukangi ümber uut "kotti" või koguni nahksisu vaadaku SIIA

Töö on seal korralik ja hinnad ka norm!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
heavy
huviline



Registreerunud 03.02.05
Kasutaja on eemal


postitati 23.03.06 13:28 Tsiteeri


Esiistme katmine 5900-7670 EEK-i

Ma küll seda norm hinnaks ei peaks.

Pigem siis äkki normaalselt kallis hind.

Näiteks sama kvaliteetselt teeb ka ülase tn.Bikers pubi taga üks sadulsepp, kelle tööd igal pool üle eesti väga kõrgelt hinnatakse.

Ta tegi Audi coupe istmed 7000 EEK.-iga mõlemad ära.
Jäi supertulemus

Midagi pole muidu ütelda - OÜ Teping-u töö on tõesti väga kvaliteetne.

Olen oma silmaga ühte tepingu meeste poolt tehtud corvette-i sisu näinud - väga 5+ oli


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 23.03.06 13:37 Tsiteeri


Teping on selline koht, et viid auto sinna ja ei pea mõtlema, et ei tea kas ikka tehakse korralikult - kas õmblused jäävad sirged ja nahk trimmi. Minu kogemusel täiesti riskivaba värk. Maine maksab. Ise lasin kunagi Tepingus Sapparile katuse ja turvakaare+kereäärte polsterduse teha ja olen väga rahul. Kindlasti on vendi, kes suudavad sama kvaliteeti pakkuda odavama hinnaga, aga järelikult ei ole nad siis veel suutnud piisavat mainet tekitada või ennast laiemalt reklaamida...

BTW, olen kuulnud positiivset ka http://www.hot.ee/autopolster kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 23.03.06 13:51 Tsiteeri


Tartumehed ka keegi selliseid asju teevad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 23.03.06 14:19 Tsiteeri


Sai siis täna viidud rool nahatamisse Tepingusse, esmaspäevaks lubati valmis teha:), eks siis näis kui hea tulemus on kui kätte saan, viskan mõne pildi pärast siis siia ülesse ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Leiutaja
huviline

Avatar


Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2,0 85kw

postitati 25.04.06 16:13 Tsiteeri


rooli nahatamise eest nii palju maksta???? tartus saab odavamalt kah vast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 25.04.06 16:57 Tsiteeri


Rooli nahatamisel peab kindlasti olema paks värvitud nahk. Mõned tegijad panevad õhukese värvimata kitsenaha, mis rooli peal liikuma hakkab ning lõpuks lausa kortsu läheb. Värvitud nahka on palju kergem puhastada ning sinna ei teki "juustukihti". Olen oma nahatamised lasknud teha Baiker´s pubi taga sadulsepp Toomasel ning asjad on kestnud aastaid. Rooli tegemise hind oli 1000.- krooni.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 25.04.06 20:28 Tsiteeri


Sain enda rooli, siis ammu kätte ja tulemusega megarahul!
Rool tehti ära alla 24h:)!

Hetkel pole old aint kahjuks aega pilti teha:(.


tark ei torma
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.2% - SQL: 59.8%]