Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Pilte kadunud linnast. (Vastuseid: 57 | Vaatamisi: 36107)
Fantom
huviline



Registreerunud 13.11.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.9tdi 2003, Ford Mondeo 2.0tdci 2008,

postitati 15.11.09 15:47 Tsiteeri


Isa käis seda peale plahvatust parandamas(2 aastat ennem minu eostamist), võib-olla sellepärast ma vähe kiiksuga olengi :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 15.11.09 15:50 Tsiteeri


Mul isa oleks ka pidand minema, sest ta oli siis bussijuht, aga ta jäi haigeks, niiet, jumal tänatud et ta ei läinud, aga siis kui see pilv üle Eesti läks, sai ta suhkruhaiguse. Paljud, kes Eestist sinna läksid, surid ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ZGR
huviline



Registreerunud 07.05.07
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 15.11.09 16:46 Tsiteeri


Kui jutt juba sinnakanti läks, siis samuti minu isagi oleks sinna saadetud. Viibis ta sel hetkel ala 2200km Siberi poole. Asukoht oli tingitud ajateenistuskohast ja sellejärgsest töökast. Kuna aga vend pidi kohe-kohe sündima, siis oli see piisav põhjus sellest ära pääseda. Küll aga käis seal kahjusid likviderimas venna ristiisa, kes sai kõvad radioaktiivsuse mõjust tingitud tervisehäired. Toimingutest: transportisid sealt ära üleliigset iskkoosseisu, vahetasid saastatud pinnast, istutasid puid ja üleüldse üritati taastada seal endist elu ja olu. Nüüdseks on ta juba pensionil, ent ikka käib tööl ning saab pealekauba nn Tsornobõli pensioni, mida venemaa kannatanatuile ikka endiselt maksab. Jutu järgi aitab tal tervist paremuses hoida ikka valge viin, nagu enamuselgi venemaa elanikest.
Edit: näide siis venemaa pinnalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 15.11.09 16:51 Tsiteeri


Karm on see, et seal ei saa elada 600 kuni 1000 aastat.
Mul oleks selline küsimus, et kui seda külastada, kas siis mitte see tervisele ei mõju, sest see koht ikka radioktiivne? Kuskilt kuulsin, et kui tava inimene kannatab aastas 10 röntgenit, siis pärast seal käiku kannatab umbes kahte aastas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.11.09 17:54 Tsiteeri


Kui tihti sa siis soovid röntgenit külastada, et sellest muret tunned?
Tervisele möjub ka liigne mötlemine ;)
Seal hiljuti käinud kodanikud vöiksid mainida, et kas peale piirkonna külastust on ka mingeid tervislikke häireid välja lööma hakanud?!
Kohal on siit foorumist viibinud kodanik RD.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 23.12.09 16:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
:D Tervisele möjub ka liigne mötlemine ;)












Oli ka enda isa sinna minemas, aga õnnestus ka pääseda mingi haigusega vms. Täpselt ei mäleta ja küsida ka pole enam kellegi käest :(



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RD
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.06
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal


postitati 23.12.09 17:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Seal hiljuti käinud kodanikud vöiksid mainida, et kas peale piirkonna külastust on ka mingeid tervislikke häireid välja lööma hakanud?!
Kohal on siit foorumist viibinud kodanik RD.


Aastaga ei ole täheldanud küll midagi erilist. Juuksed püsivad ka sama hästi peas

Samas minu senist heaolu ei saa võtta kui märki piirkonna ohutusest. Sattusime ka piirkonda, kus radioaktiivsuse tase ületas lubatud normi pisut üle 150ne korra... meie läksime sealt kiirelt läbi aga mõni teine võib sinna pikemalt passima jääda ja tulemus võib olla hoopis teine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 23.12.09 17:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RD
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Seal hiljuti käinud kodanikud vöiksid mainida, et kas peale piirkonna külastust on ka mingeid tervislikke häireid välja lööma hakanud?!
Kohal on siit foorumist viibinud kodanik RD.


Aastaga ei ole täheldanud küll midagi erilist. Juuksed püsivad ka sama hästi peas

Samas minu senist heaolu ei saa võtta kui märki piirkonna ohutusest. Sattusime ka piirkonda, kus radioaktiivsuse tase ületas lubatud normi pisut üle 150ne korra... meie läksime sealt kiirelt läbi aga mõni teine võib sinna pikemalt passima jääda ja tulemus võib olla hoopis teine.

Kuidas siis oli. Pilte tegid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.8% - SQL: 67.2%]