Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: chek tuli armatuuris (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2192)
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 21.04.04 20:42 Tsiteeri
chek tuli armatuuris



oskab keegi sellele vastata mida see tuli tähendab ja kas tal üldse on mingi konkreetne tähendus?

huvi tekkis sellest et täna kui autoga sõitsin siis järsku hakkas see tuli põlema jäin siis autoga seisma suretasin auto välja ning käivitasin uuesti auto ja peale seda enam ei süttinud, millest see võis olla tingitud?
autoks siis B4 1.9TDi

tänud kes vastata viitsivad:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 22.04.04 11:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Driver
oskab keegi sellele vastata mida see tuli tähendab ja kas tal üldse on mingi konkreetne tähendus?

huvi tekkis sellest et täna kui autoga sõitsin siis järsku hakkas see tuli põlema jäin siis autoga seisma suretasin auto välja ning käivitasin uuesti auto ja peale seda enam ei süttinud, millest see võis olla tingitud?
autoks siis B4 1.9TDi

tänud kes vastata viitsivad:)


Toksi otsingusse check engine, lambikesest juttu olnud.


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 22.04.04 14:54 Tsiteeri


tänud:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 22.04.04 15:11 Tsiteeri


Mingist andurist saadud info ei vastanud aju ootustele.
Veakoodi lugemisest on siin, jah, juttu olnud.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 09.08.04 19:51 Tsiteeri


driver mis probleemix oli siis? mul hakkas ka paar päeva tagasi põlema (sama moodi nagu sul) vahetasin kyttefiltri ära aga ei aidanud.


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MgM
huviline

Avatar


Registreerunud 02.08.04
Asukoht: Pärnumaa/Pärnu/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Yamu R6

postitati 09.08.04 20:14 Tsiteeri


Mine diagnostikasse maksad 200 kr ja kohe öeldakse viga ära, mul venna 1,9tdil Põles see tuli ja läbi oli needle sensor ja engine temp sensor. Kusjuures tallgi alguses see tuli põles ja kustus alguses nagu jumal juhatas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 09.08.04 20:55 Tsiteeri


ei pruugi nad sulle seal diagnostis midagi öelda!

käisin ka diagnostis ja ei miskit arvuti ei näidanud midagi

ja ei mina tea mis ta viga oli lihtsalt hakkas põlema ja teinekord kustus ära jälle praegu näiteks ei põle jälle, ma ei tea mis tal viga oli/on

vahepeal hakkas lambist põlema ja siis kui pidurit vajutasin siis kustus ära... i mina tea mis tal on:D

mingid päevad ehk...?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
WhiteLion
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.04
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Poolik Coupe GT

postitati 09.08.04 21:12 Tsiteeri


Kui ta sellise loksutamise peale just lollitab siis on ehk kusagilt mõne anduri ühendus kehvake. Ennegi selliseid asju juhtunud, et kord on ja siis jälle pole.
Reeglina enne teenindust hakkavad masinad jälle ilusti tööle... justkui kardaksid seda kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 10.08.04 18:03 Tsiteeri


mul on ikka nii et kui põleb siis põleb!
lugu järgmine siin paar päeva tagasi sõitsin kodust välja ja umbes 10 km pärast kui jäin korra seisma hakkas põlema (enne olin ka peatunud) siis keerad syyte välja ja yx 20 km pärast hakkab kindlasti põlema, lamp põleb nii kaua kui jälle sama moodi syyte välja keeran. kas keegi oskab öelad mitmest kohast sinna lampi infot läheb ja mis kohad need on?


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 10.08.04 20:17 Tsiteeri


Tsitaat:

lugu järgmine siin paar päeva tagasi sõitsin kodust välja ja umbes 10 km pärast kui jäin korra seisma hakkas põlema (enne olin ka peatunud) siis keerad syyte välja ja yx 20 km pärast hakkab kindlasti põlema, lamp põleb nii kaua kui jälle sama moodi syyte välja keeran.



mul oli sama diil vahepeal:)

nüüd jälle ei miskit:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ally
huviline



Registreerunud 14.06.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 B4

postitati 11.08.04 14:26 Tsiteeri


äkki mingi kaitse hüppas lahti, või midagi lihtsalt nihkus koha pealt ära.et akki on vaja midagi paika tagasi panna....... Kui kihutad palju mööda auke võib nii juhtuda :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.4% - SQL: 52.6%]