Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Depressiivsed autorikkujad Tallinas Kristiine parklas (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2892)
indre599
huviline



Registreerunud 27.09.07
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 15.01.09 15:11 Tsiteeri
Depressiivsed autorikkujad Tallinas Kristiine parklas



Eile kella 19-20 vahel sai siis käidud Kristiines poodlemas ja parklas avastasin et, keegi tore inimene on terava esemega käinud autosid kriipimas. Minu autol siis korvalistuja poolne esitiib ja esiuks ja teises reas oli 1 A6 keda ka karistati. Kuna valikus olid siis ainult Audid, tundub, et seal tegutseb audivihkajast salapärane jobu. Palusin Kristiine turvainimestel ka vaadata yle videosalvestis, loodan siiralt, et saan kätte selle tropi.


silm sirkel nina vinkel!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antskantoss
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 tdi, Niva2121

postitati 15.01.09 16:08 Tsiteeri


Kui kätte saad siis võiks klubiga kokkutuleku korraldada kuskil pimedas nurgas ja suhelda selle kriipijaga:cool:


Elame vaid korra...
Elame siis mugavalt...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
m0cc
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: W213, 5008

postitati 15.01.09 16:51 Tsiteeri


Nutune et selliseid asju tehakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 15.01.09 16:55 Tsiteeri


mul on vapsjee kuskil parklas (täpselt ei tea millises) kahe ukse ulatuses kriim sõidetud, ja kõige hullem on see, et ma ei pannud seda kohe tähelegi, avastasin alles siis kui auto ära pesin s :S sellised jobud tuleks ikka küll metsavahele viia... krt kui oled mees tegema, ole ka mees tunnistama ja maksma! kui kellegi vedamiseks kuskil läheb siis liitun :D;)


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 15.01.09 17:02 Tsiteeri


Siitpoolt kah üks käpp teiega;)


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Retro
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2xVW

postitati 15.01.09 17:34 Tsiteeri


Lugedes neid teemasid siin, siis mul on tunne, et varsti on AC maffia koos :D. Ega jah, sellised üllatused pärast poeskäiku on väga ebameeldivad. Enne autoga sõitma hakkamist tuleks alati tiir autole peale teha, sest kui sa paar päeva hiljem avastad alles, siis sa vaevalt tead kus ja millal kahjustused tulid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indre599
huviline



Registreerunud 27.09.07
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 16.01.09 10:10 Tsiteeri
RE



Ma ikka päris kurb kohe, praegu pole veel tagasisidet saanud, kas kaamerasilma ette ka jäi keegi. Teada on see, et seal Kristiine parklas kogu aeg nokad käivad tsillimas. Saaks vähemalt pildigi, siis läheks sinna passima. Paneks selle jobu käeraudadega kuskile sinna käsipuu kylge kinni-riided votaks ära seljast, las siis olla häbipostis.


silm sirkel nina vinkel!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Audihoolik
huviline



Registreerunud 31.03.08
Asukoht: Viimsi vald
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.09 10:21 Tsiteeri


Mul kah kunagi tööautole parklas kriim sõideti kõrvalistuja poole, mille päevi hiljem alles peale pesu märkasin.
Nüüd püüan teadlikult parkida auto sedasi, et kui majast väljun, siis ei ole auto minu poole mitte juhipoolse vaid kõrvalistuja küljega. Muidu aina trambid juhiuksest sisse ja mõnikord ei näe autot nädalaid teise külje pealt, kui just ei hakka ise pesema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kevin
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6

postitati 16.01.09 11:17 Tsiteeri


endal siis sama asi et mõni aeg tagasi maja ees ära kribitud kõrvalistuja poolne esitiib ja uks
kurjaks teeb ikka küll


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
spark
huviline



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2001a.

postitati 17.01.09 11:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indre599
Eile kella 19-20 vahel sai siis käidud Kristiines poodlemas ja parklas avastasin et, keegi tore inimene on terava esemega käinud autosid kriipimas. Minu autol siis korvalistuja poolne esitiib ja esiuks ja teises reas oli 1 A6 keda ka karistati. Kuna valikus olid siis ainult Audid, tundub, et seal tegutseb audivihkajast salapärane jobu. Palusin Kristiine turvainimestel ka vaadata yle videosalvestis, loodan siiralt, et saan kätte selle tropi.



mitmendal tasandil ja kui kaugel sissekäigust sul auto seisis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indre599
huviline



Registreerunud 27.09.07
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 19.01.09 08:32 Tsiteeri


2 tasand ja sissekäigust kaugel, ehk siis sissepääsu poolt vaadatuna taga paremas nurgas.


silm sirkel nina vinkel!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
spark
huviline



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2001a.

postitati 20.01.09 21:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indre599
2 tasand ja sissekäigust kaugel, ehk siis sissepääsu poolt vaadatuna taga paremas nurgas.


teine korrus peaks veel enam vähem olema,aga 3 ja 4 taga lõpus ei soovita küll parkida.seal käivad pea iga päev need rula ja bmx kratid.muidugi olen neid ka 2 näinud.eks see kriipimine sealt pärit ole!seal käib ilmselt üks ja sama punt-mõnikord rohkem mõnikord vähem.ju on neil kellegil ennast vaja tõestada või näidata.suvel on neid seal päris palju-lisanduvad veel rollerimehed.nii,et mida etepoole pargid seda parem-arvan mina.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ööbic
huviline



Registreerunud 17.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Audita

postitati 28.01.09 21:36 Tsiteeri


ja niimoodi nad seda asja ajavdki

http://yahooeu.ru/other/8984-ugadajjte-chto-jeto.html


"Elu nagu hernes"
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.9% - SQL: 70.1%]