Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: kas audi90 87A audile leidub ka suurema koopa servaga esi tiiba (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1250)
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 11.01.09 17:53 Tsiteeri
kas audi90 87A audile leidub ka suurema koopa servaga esi tiiba



Et siis oleks soov selline, et esimesed tiiva kaared oleks suuremad. Kas b3le on tehtud suurema kaarega või muutus seoses b4 jaga kaare kuju. Või on üldse nii, et äkki sobib b4 esimene tiib.


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
iuq
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Tallinn/Harjumaa/Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi; Subaru; Isuzu; Ford; Yamaha ja veel mõni

postitati 11.01.09 18:18 Tsiteeri


coupel peaks olema tiivakaared suuremad, seda kas need sinna
sobivad ka seda ma öelda ei oska.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 11.01.09 20:21 Tsiteeri


b4 tiib suurema kaarega ja sobib, stange ei jookse kokku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 11.01.09 22:29 Tsiteeri


cupee minu teada ei sobi ütles keegi. aga palju see bumper erineb jääb näha saan aru.

Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo
b4 tiib suurema kaarega ja sobib, stange ei jookse kokku.



Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 25.01.09 07:14 Tsiteeri


tundub et keegi pole b4 tiibasi proovinud. pean siis omale ilmselt tiivad vaatama ja sinna asjad külge sobitama mingeid kaari.

Tsitaat:
Algselt postitas: Samzik
cupee minu teada ei sobi ütles keegi. aga palju see bumper erineb jääb näha saan aru.

Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo
b4 tiib suurema kaarega ja sobib, stange ei jookse kokku.



Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.01.09 07:43 Tsiteeri


Ma kaldun arvama, et kui tegemist saab olema madaldusega ja velje/rehviga 8"+, 16-18"+ siis pole stock tiibadega midagi teha, isegi nendega mitte mida pakutud on. Kui mingi "papu" on juba silmapiiril ja projekt niikuinii juba lahti, siis see tiiva küljest keeramine pole enam mingi küsimus, papu alla sobitamine ja vastavalt sellele relakas ja custom tiivakaared on suhteliselt ainus variant. Peaasi, et ET ja juurde leiutatud tiivakaared väga ebaloomulikult pärast kokku ei istu (velg istub liiga keres sees). Kui juba tiivakaartest juttu on, siis ole valmis ka muudeks üllatusteks nii rooliliigendi kui ka keeramisel "vaba" ruumiga. Ma olen B2Q'l seda teoreemi läbi mänginud erinevate variantidega ja nii nagu asi kenam paistma hakkab on midagi kuskilt vastu tulnud :D. Taga on tiba lihtsam, seal pole peale tiivakaarte midagi vastu tulnud, kui just väga ebaloomuliku ET'ga püstakusse ei istuta :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.5% - SQL: 69.5%]