Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Soome ostjad... (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2432)
Oldman
huviline



Registreerunud 17.07.07
Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: 80 avant 2.6q

postitati 22.12.08 19:00 Tsiteeri
Soome ostjad...



Kas on keegi kokkupuutund Soomest pärit ostjatega....on nad ka usaldus väärsed?Või on tegu petturitega?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 22.12.08 19:11 Tsiteeri


Mina müüsin oma pemmi soome. Ilged tingijad olid vähemalt ja kõvad autotundjad :D Eestlane oli vahendaja ja temaga sõlmisin lihtsa ostu-müügilepingu. Raha peopeale ja minek...

Pärst 3 kuu möödudes avastasin, et ringi muidugi autot kirjutatud pole ja tegin siis seda ark´s ise ostu-müügilepingu 2 eksemplari alusel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 22.12.08 19:11 Tsiteeri


Naised saunas rääkisid, et soomes võõra maa auto arvele võtmine pidi minema maksma pea teise auto summa, kuna seal puuduvad need kütuseaktsiisid. Aga kui on midagi haruldast, siis, miks mitte, eks sommidel raha ole:D


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Oldman
huviline



Registreerunud 17.07.07
Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: 80 avant 2.6q

postitati 22.12.08 19:23 Tsiteeri


Seda olen minagi kuulnud et soome regamine on mingi kosmosetehnoloogiaga võrdset ja haruldus kah nigu masin pole,see pärast muutusingi ettevaatlikuks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 22.12.08 19:23 Tsiteeri


Minu eelmine auto Bmw läks Soome. Soomlane helistas, kuna ma soome keelt eriti ei valda siis sõber rääkis temaga edasi. Järgmine päev läks sõber sadamasse vastu ja tõi autot näitama. Kõik sobis, siis ARK-i transiite vormistama ja läinud ta oligi. Mina soovitan ARK-ist läbi käia siis endal muretum pärast.

Maksud on seal kõrged, minu auto maksis sommile 6100.- EUR ja soomes arvele võtmine läks talle maksma 4100.-EUR.
See pidi odavam olema, kui soomest osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 22.12.08 19:30 Tsiteeri


Soomlasi on 2 tüüpi.

1. Elu näinud kotidsilmaall mees. Käib kogu aeg ringi hirmsa pohmelliga, longero või Lapin Kulta purk näpus, auto laseb sadamasse viia treilaga, sest ise ei suuda sõita(Ei tohi, sest on ju krabulas/täis) Reeglina ka ostab auto ära, sest seepärast ta siia üldse ju tuligi. Proovib kõvasti tingida, aga mõistlikkuse piires.

2. Noor nn. edukas soomlasest `autoärimees`. Need on sellised, kellest peaks veidi isegi eemale hoidma. On nii ässad, et kui nende tehtud pakkumine(reeglina 50% küsitud hinnast) müüjale ei sobi, solvuvad ja lubavad, et enam ei osta mitte ükski põhjanaaber enam Eestist mitte ühtegi autot ja jalutab minema.

Kui mõni põhjanaaber lubab, et tuleb 2 nädala pärast ja ostab auto ära, siis selle jutu võid tähelepanuta jätta. Va juhul, kui käsiraha üle kannab. On ka erandeid, aga need pigem kinnitavad reeglit.

Soomlasele autot müües eraisikuna on kõige mõistlikum teha nii:
Viid auto sadamasse ära, numbrid kaenlasse, siis koos ostjaga ARK-i. Seal täidate ära rohelise O-M lepingu, võtad auto arvelt maha ekspordiks ilma transiit numbriteta.Viid põdra sadamasse ära ja ongi rahu maa peal.

To Morpheus: Soome on ainus EL riik, kus siiani kehtib vero, ehk tollimaks, nagu ka meil oli enne EL-iga liitumist. Soome maksab EL-ile selle eest räigeid trahve, aga vero tulu pidi sellest olema kordades suurem.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Oldman
huviline



Registreerunud 17.07.07
Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: 80 avant 2.6q

postitati 22.12.08 19:38 Tsiteeri


Tänud,eks jääme ootama sommi järgmist käiku...vaatab kui pikaks ta mul tilli üritab venitada...:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 23.12.08 16:54 Tsiteeri


Minu eelmise auto vastu(audi a4 tq)oli 6-el soomlasel huvi.Lõpuks tüli üks nendest siia ja ütles et temale ei meeldi see, aga ostab selle oma vennapojale kes oli kaasas:D Ütles,et soomes see liiga kallis et sealt osta.Tingis 2k alla ja tuld:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.5% - SQL: 65.5%]