Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Pigimattide vastupidavus? (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 1211)
stass456
huviline

Avatar


Registreerunud 27.01.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: tökat :D

postitati 19.12.08 10:27 Tsiteeri
Pigimattide vastupidavus?



kas need pigimatid suvel kuuma käes ära ei sula ega ka haisema ei hakka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 19.12.08 10:37 Tsiteeri


Kahe aasta jooksul ei ole nad mul ära sulanud ega haisu ka pole tunda. Kui paned ikka autole mõeldud liimitavad pigimatid siis ei juhtu midagi. Lakke vist ei soovitata väga panna aind, sealt võib maha sulada vms.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Amz
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200TQ 20v, audi 200 10v & Skoda Octavia

postitati 19.12.08 11:45 Tsiteeri


Endal panin lakke 2mm mati ja aasta jooksul ei juhtunud küll midagi. Nüüd ei tea, mis saand on kuna masin maha müüdud :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stass456
huviline

Avatar


Registreerunud 27.01.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: tökat :D

postitati 19.12.08 15:30 Tsiteeri


milline see õige siis on.kas matil peab olema mõlemal poolel kile või ainult ühel poolel.ja olen kuulnud erinevaid mooduseid kellel jäi katusest alles pani autosse jne:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 19.12.08 15:33 Tsiteeri


Eks ikka ühelpoolel, sest vastasel juhul ei saa ju pigimatti liimida kuhugi. Või mis kile Sa mõtled? See mis nendel peal on, see on niivõrd õhuke, et vähekengi kuumaõhupuhuriga kuumutades sulab ära.

Ära kukkumist küll karta pole, pannakse ju originaalis neid ka autodele üle kere


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 19.12.08 15:33 Tsiteeri


Õige on see pigimatt, mis on selleks ette nähtud, kui aga kasutada ma-ei-tea mis jama, nagu katusekatte pigirulli või tõrvapappi, siis see ei sobi kohe kindlasti.



Tsitaat:
Algselt postitas: stass456
milline see õige siis on.kas matil peab olema mõlemal poolel kile või ainult ühel poolel.ja olen kuulnud erinevaid mooduseid kellel jäi katusest alles pani autosse jne:D



Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 19.12.08 15:34 Tsiteeri


Parim peaks olema nii,et ühel poolel on liim ning teisel poole õhuke fooliumikiht?
Ja ei tahaks nende nahas olla,kes katusepappi sinna toppisid :D


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 19.12.08 15:37 Tsiteeri


No vot just nimelt, see et jäi katusest üle ja panen autosse on paras jama ikka. Seda ära tee.

Õige on see mis on autole mõeldud. Näiteks Terosoni omad. Kus neid müüakse, ei oska kindlat kohta öelda, mina olen Tartus Tähe tänava lõpust Kasu autost ostnud näiteks.

Neid on kahte erinevat matti, ühed on lihtsalt mustad millel ühel pool on liim(alguses on jah kile, selle tõmbad maha) ja teisel pool siis kile mis matti koos hoiab. Teised on samasugused aga kile asemel on mingi alumiinium kiuga riie. Sobib paremini sirgete pindade näiteks uste sisse jne. Peaks nagu tugevam jääma.

Sis on olemas veel puris sellised möksid. Aga mina isiklikult neid ei soovitaks, ühtlast kihti raske saada ja paras mökerdamine ka. Vb mõnda kohta sobib paremini kasutamiseks.

EDIT: Kus nüüd vastati alles järjest :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
stass456
huviline

Avatar


Registreerunud 27.01.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: tökat :D

postitati 19.12.08 16:45 Tsiteeri


jh ma tänan teid kõiki asi selge ja valmis tegemiseks.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.0% - SQL: 69.0%]