Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 80 b3 88 a kere (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1032)
runmen
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.08 21:42 Tsiteeri
Audi 80 b3 88 a kere



Tere sooviks teada sihukest asja kas keegi on kunagi vahetanud autol kere, et kas on hullem jama arkiga pärast?
Sooviks ise kah osta auto kere mis ei ole roostes ja mölkis, et kui kellelgi on seisev auto antku teada!!!!:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
runmen
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.08 19:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: runmen
Tere sooviks teada sihukest asja kas keegi on kunagi vahetanud autol kere, et kas on hullem jama arkiga pärast?
Sooviks ise kah osta auto kere mis ei ole roostes ja mölkis, et kui kellelgi on seisev auto antku teada!!!!:cool:


paluks abi _!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 29.12.08 19:58 Tsiteeri


Äkki selgitad oma eesmärki ka natuke. Mina ei saa hetkel kahjuks mitte millestki aru. Soovid osta keret mis ei roosteta ja siis kelleltki seisvat autot jne.
Jutu järgi ei ole sul nagu midagi millegiga vahetada.

Muid või öelda et kerevahetus iseenesest on suht jube töö.
Ma mõtlen just kerevahetuse all kere millel ei ole midagi küljes.
Kui leiad kuskilt dokumentidega kere, siis ei näe ma mingit probleemi, kui ei ole just mingit võõrandamiskeeldu peale pandud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
runmen
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.08 20:16 Tsiteeri


ma mõtlesin seda et oleks põhimõtteliselt kõik olemas et viskaks mootori ümber. Seda ei viitsiks küll et toorikut otsast peale alustada... Aga kui on dokumendid olemas ja tõstab mootoori peale aga mootor ei vasta dokumentidele? Saab arkis läbi või ei saa?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 29.12.08 20:45 Tsiteeri


Kui see mootor saab olema sama kubatuuriga siis ei ole mingit probleemi.
Samuti ei teki probleemi kui seda mootorit on samal kerel pruugitud, siis vormistadki arkis lihtsalt mootorivahetuse.
Kui on plaan aga seda B3 keret turbotama hakata siis on probleem juba.
Kui ei teki mingeid kapitaalseid ümberehitusi, keevitusi vms, siis ei näe probleemi.
Samas ei ole vaja ka sinna arki väga ronida ju, teed oma töötaval autol ülevaatuse ja kindlustuse, siis ostu-müügilepinguga arki ja korras ongi.

Kui tahad täpsemat infot siis kirjuta oma konkreetne plaan, mida sa soovid teha ja mis tingimustel. Siin on kindlasti pädevamaid inimesi kui mina seda olen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
runmen
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.09 21:12 Tsiteeri


Kui kallis on tagumisete tiiva äärte tegemine ? Pm on nad täiesti roostes et kui kõvema kõksu saab siis on tiib lännu ...
:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
runmen
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Kasutaja on eemal


postitati 24.01.09 12:53 Tsiteeri


on kellelgi aimu ?????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.0% - SQL: 73.0%]