Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 100 Avant - 1992 - Martinito (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 4107)
martinito
huviline



Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Tallinn / Muraste / Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bayerische Motoren Werke

postitati 08.12.08 16:49 Tsiteeri
Audi 100 Avant - 1992 - Martinito



Minu autoks on siis Audi 100 Avant 2.0 85kw 1992.
Ostsin nov. 2008 keskel Tartust Raadilt ja tundus väga korras pill olevat. Aga hiljem siis selgus, et Rootsist toodud masinal sillad üsna nõrgaks jäänud. Lisaks oli vaja teha ka mootoriremonti.
Seni olen vahetada jõudnud:
väljalaskeklapid, klappide juhtpuksid, klappide vedrud, klapisääre tihendid, klapikambrikaane tihend, plokikaane tihend, väljalaskekollektor ja tolle tihend, hammasrihm, rihmarullikud, taga amordid + pisiasjad mida nimetada pole vaja. Lisaks lihvitud plokikaas.
Vaja veel vahetada sillaosi ja siis auto tiptop korras. Kevadel lisan veel toonklaasi, madaldusvedrud ja valuvelje (16 või 17 tolli - mõtlen veel).

Lisadest:
Istmesoendused, udutuled, püsikiirusehoidja, abs'i väljalülitamise võimalus, elektriaknad (ainult ees), 2x sigarisüütaja ja palju muud head:).


http://motoclub.pri.ee/upload/pildid/Pilt%20076%20copy.jpg
http://motoclub.pri.ee/upload/pildid/Pilt%20080.jpg
http://motoclub.pri.ee/upload/pildid/Pilt%20078.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 08.12.08 17:18 Tsiteeri


huvitav, et kliimat ei ole :D


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinito
huviline



Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Tallinn / Muraste / Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bayerische Motoren Werke

postitati 08.12.08 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
huvitav, et kliimat ei ole :D



Miks huvitav:P?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
babyinyoureyes
huviline



Registreerunud 14.09.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 c4 2.6 v6 110kw 1992

postitati 08.12.08 17:21 Tsiteeri


palju sul see klappide ja asjade vahetus maksma läks ka kui pole saladus vaja endal ka teha vist varsti et oleks väga tänulik


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 08.12.08 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martinito
Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
huvitav, et kliimat ei ole :D



Miks huvitav:P?


kui vaadata olemas olevat varustust... mugavusvarustuseks võib kutsuda püsikat ja istmesoojendusi. Samuti on pikad kellad lisavarustus... Nii palju, kui neid C4-sid näinud olen, siis püsikas on suht harva peal ja samuti istmesoojendusega variante ei näe just palju.

Kliimat kui sellist trehvab rohkematel isenditel. Mõtlen, et kui juba püsikas on peal ja istmesoojendused, siis tegemist on luksust otsiva ostjaga ja ka kliima on suht luks värk tegelt :D

See info on muidugi kõik minu arvamus asjast - otseselt statistikat ei ole teinud ja kindlasti ei pretendeeri absoluutsele tõele :)


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 08.12.08 18:23 Tsiteeri


püsikas on vääga mugav asi onju?

Autocheck on masinal?


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinito
huviline



Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Tallinn / Muraste / Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bayerische Motoren Werke

postitati 08.12.08 18:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
Tsitaat:
Algselt postitas: martinito
Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
huvitav, et kliimat ei ole :D



Miks huvitav:P?


kui vaadata olemas olevat varustust... mugavusvarustuseks võib kutsuda püsikat ja istmesoojendusi. Samuti on pikad kellad lisavarustus... Nii palju, kui neid C4-sid näinud olen, siis püsikas on suht harva peal ja samuti istmesoojendusega variante ei näe just palju.

Kliimat kui sellist trehvab rohkematel isenditel. Mõtlen, et kui juba püsikas on peal ja istmesoojendused, siis tegemist on luksust otsiva ostjaga ja ka kliima on suht luks värk tegelt :D

See info on muidugi kõik minu arvamus asjast - otseselt statistikat ei ole teinud ja kindlasti ei pretendeeri absoluutsele tõele :)



Hehe:) No ma seda kliimat ei igatse. Tavaline variant koguaeg olnud ja ei teagi ilmselt, et kliimaga peaks hea olema vms:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 08.12.08 18:27 Tsiteeri


vabandan teema risustamise pärast, aga mu masinal on täpselt samamoodi: istmesoojendused on, cruis on, 4x el aknad on, lisakellad on... aga kliima asemel on ikka vanamoodne kont+keeratavad lülitid;)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 08.12.08 19:29 Tsiteeri


Mõnus!.Jällegist üks 100 c4 Avant foorumis juures:),lisad on ka asjalikud,eriti istmesoojendused ja cruis,millest ma puudust tunnen.Aga nn. iluliistud/puitdekoor salongis vms. on kuidagi hädine(ilma mustrita)-riivab silma(aga noh maitse asi jällegist).

Edu edaspidiseks!
(rohkem pilte ei teeks ka paha,eriti tagant)



Patrick.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 08.12.08 19:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martinito


Hehe:) No ma seda kliimat ei igatse. Tavaline variant koguaeg olnud ja ei teagi ilmselt, et kliimaga peaks hea olema vms:D


Olin samal arvamusel enne, kui kliimaga masin sai koju toodud.


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 08.12.08 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick
Mõnus!.Jällegist üks 100 c4 Avant foorumis juures:),lisad on ka asjalikud,eriti istmesoojendused ja cruis,millest ma puudust tunnen.Aga nn. iluliistud/puitdekoor salongis vms. on kuidagi hädine(ilma mustrita)-riivab silma(aga noh maitse asi jällegist).

Edu edaspidiseks!
(rohkem pilte ei teeks ka paha,eriti tagant)



Patrick.



Cruisi ei ole väga keeruline lisada ;)


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 08.12.08 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick
Mõnus!.Jällegist üks 100 c4 Avant foorumis juures:),lisad on ka asjalikud,eriti istmesoojendused ja cruis,millest ma puudust tunnen.Aga nn. iluliistud/puitdekoor salongis vms. on kuidagi hädine(ilma mustrita)-riivab silma(aga noh maitse asi jällegist).

Edu edaspidiseks!
(rohkem pilte ei teeks ka paha,eriti tagant)



Patrick.



Cruisi ei ole väga keeruline lisada ;)



Seda küll;)
(vabandust OT pärast)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinito
huviline



Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Tallinn / Muraste / Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bayerische Motoren Werke

postitati 08.12.08 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick
Mõnus!.Jällegist üks 100 c4 Avant foorumis juures:),lisad on ka asjalikud,eriti istmesoojendused ja cruis,millest ma puudust tunnen.Aga nn. iluliistud/puitdekoor salongis vms. on kuidagi hädine(ilma mustrita)-riivab silma(aga noh maitse asi jällegist).

Edu edaspidiseks!
(rohkem pilte ei teeks ka paha,eriti tagant)



Patrick.



Pildid tegin mustast autost ja tagant pilt ei ole seetõttu ilus:) Kunagi kindlasti lisan. Aga puitliistud tunduvad olevat päris puidust ja sellep pole standartset puitimitatsiooni mustrit:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinito
huviline



Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Tallinn / Muraste / Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bayerische Motoren Werke

postitati 10.12.08 18:49 Tsiteeri


Täna käisin diagnostis, sest pöörded kõiguvad tühikäigul. Öeldi, et geneka viga. Läksin Melasi kõrval olevasse töökotta. Ja mingid vene mehed omaarust tegid geneka korda aga näed ei kadund pöörete mure siiski kuhugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinito
huviline



Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Tallinn / Muraste / Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bayerische Motoren Werke

postitati 11.12.08 15:53 Tsiteeri


Vahetatud ka tugilaagrid ees ning amordikatted.
plus sai ülekäidud ka terve summuti ja vead eemaldatud.
Ja noh bensufilter ka uus:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.08 16:34 Tsiteeri


Mu C4 oli ka omamoodi lisadega: Püsikas,nahk ja kliima. Samas lühikesed kellad,vändaga aknad x4 ja ilma istmesoojendusteta. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinito
huviline



Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Tallinn / Muraste / Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bayerische Motoren Werke

postitati 11.12.08 16:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raigo
Mu C4 oli ka omamoodi lisadega: Püsikas,nahk ja kliima. Samas lühikesed kellad,vändaga aknad x4 ja ilma istmesoojendusteta. :)


No see on ilmselt ikkagi sellest, kuidas keegi selle auto uuest peast ostnud on, et mis lisasid soovis jms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.4% - SQL: 42.6%]