Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: pritse (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2588)
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


thumbup.gif postitati 28.01.03 18:21 Tsiteeri
pritse



Mul oli eelmise aasta lõpus jama kui mootoril kukkusid silindrid tagant ära ,käisin Aava jures,vana murdis mitu päeva pead aga ära tegi ,kusjuures viga oli omapärane ,pritse pea oli umbes ta torkis kõik kanalid üks haaval läbi ja sai asja tööle.Nii et viga võib ka selline ola vanal autol.Igatahes kõva vana ,müts maha


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.03 07:54 Tsiteeri


kusjuures selline viga on ikkagi tingitud sitasest kütusest, a aava on muidugist tegija, muide mu masinale nt pritsepea ligi 10k maksaks ja tõesti oli vahepeal isegi plaan, et ehk... a õnneks siiski mitte...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 29.01.03 09:44 Tsiteeri


Küsimus et kuda need hinnad seal Aava juures ka on? On tekkinud endal ka mõte sealt läbi astuda ja lasta tal enda mootor üle vaadata!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.03 12:20 Tsiteeri


hinnad on soodsad, vähemasti võrreldes siin tartus olevate spetsidega, kes mitte kottigi ei jagand mu autost välja...
mul läks vist nt miski 300-400kr.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 29.01.03 14:39 Tsiteeri


Who is Aava?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ollu1
huviline



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: mazda 626

postitati 05.02.03 15:25 Tsiteeri


kas aava on suuteline mul kütuseku ka vähendama ja kust seda mees üldse kätte võib saada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.02.03 16:08 Tsiteeri


aava on kindlasti võimeline su kütusekul vähendama ,aga noh millegi pealt pead sell juhul lõivu maksma, võimu jääb ilmselt vähemaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 05.02.03 16:10 Tsiteeri


mul oli hiljuti Põlvas yks huvitav kogemus. käisin sumpsi keevitamas ja see tyyp oli kah parastehnikafanatt.
tegi siis mu autol niimoodi: võttis lahti kollektorilt selle penikese vaakumitoru mis seguklapi juurde läheb, ja lasi sealkaudu mootrisse imeda pool purki täiesti tavalist roostesurma. et see pidavat pihustid puhtaks lööma ja rõngasooned kah. ja usjuures asi hakkas kyll yhtlaselt käima.
et mida arvate, kas see on niimoodi mõistlik tegu. pärast olen 500 km sõitnud-pole midagi juhtunud.
et äkki see ju yks hea võimalus pihusteid puhastada???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ollu1
huviline



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: mazda 626

postitati 06.02.03 07:03 Tsiteeri


ma pigem loovutan võimu veic kui lasen tal 20l 100le võtta. Aga äkki keegi ütleks mingi numbri või midagi kust seda aavat kätte võik saada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tegurmaan
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.0 66kW

postitati 06.02.03 07:14 Tsiteeri


http://audiclub.badboys.ee/foorum/viewthread.php?tid=316
Kes minevikku ei mäleta, see ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 06.02.03 07:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ollu1
ma pigem loovutan võimu veic kui lasen tal 20l 100le võtta. Aga äkki keegi ütleks mingi numbri või midagi kust seda aavat kätte võik saada


OÜ ARUPO
Urke 1 Kostivere Jõelähtme vald 74202 Harju maakond
Tel. (0) 608 1547


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.5% - SQL: 53.5%]