Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Turvavööde eelpingutid esiistmetel (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2229)
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 17.11.08 23:35 Tsiteeri
Turvavööde eelpingutid esiistmetel



Palun asjatundjate abi pealkirja lahti seletamisel !!!! Olen ma õieti aru saanud , et turvavööde eelpingutid esiistmetel on turvalisust tagav süsteem mis avariikorral toimib nii , et pingutab turvavööd ? Minu ettekujutus asjast on selline , et turvavöö lukk nihutatakse löögi tagajärjel tahapoole nii , et turvavöö tõmbub juhi/kaasreisia vastu pingule !?
Teema tegin selleks , et paljud automüüjad teeks vahet turvavöö eelpinguti ja kõrguse regulaatori vahel . Pea igas müügikuulutuses on mainitud autol sellist lisavarustust ....aga niipalju kui mina olen käinud autosid ostmas/vaatamas ,pole ma yhelgi neist sellist lisa peal näinud :(


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 17.11.08 23:42 Tsiteeri


aasta pealkirja ja sisuarenduse kuldmuna võit on ülekaalulat taskus


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 17.11.08 23:47 Tsiteeri


Tänan kuldmuna eest :)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
westa
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Tallinn, Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C4 2,5TDi,Audi A4 Avant 2,6 V6,Audi 100 C4 2,5TDi,Audi 5000 2,0d,Audi 80 B3 1,8

postitati 18.11.08 05:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
.aga niipalju kui mina olen käinud autosid ostmas/vaatamas ,pole ma yhelgi neist sellist lisa peal näinud :(


Reegli järgi ei näegi, paljudel markidel toimib see lõhkelaenguga väikses silindris, ainuke mis reedab on kaks juhet sinna külge ja needki mõnikord üsna korralikult peidetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 18.11.08 07:48 Tsiteeri


Ma võin küll puusse panna ,aga kas eelpinguti ei kruti vööd pingule ka ilma avariita? Ühel Ford Focusel sikutas tuntavalt, kui sõita kiiremini (näiteks möödasõitu tehes).

PS! Ise ei tõmmanud hirmust pingule:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.1% - SQL: 68.9%]