Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: C5 juhiuks ei avane (vahepeal) (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 1645)
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 06.11.08 08:08 Tsiteeri
C5 juhiuks ei avane (vahepeal)



Väike sissejuhatus mu probleemile. Täna hommikul kui tahtsin autosse siseneda, siis ei tahtnud mul juhiuks lahti tulla. Link käis tühja. Kui üritasin ust avada seestpoolt, siis liikus ka sisemine link tühja. Keskluku abil lõksutasin uksi lahti ja märkasin et ta üritab nuppu ülesse lükata aga ei midagi. Mis siis ikka, hüppasin kõrvalistuja uksest sisse ja rooli (vahepeal olin auto soojenema pannud). Üritasin siis seestpoolt ust veelkord lahti teha ja märkasin, et iga tõmbega ta surus nuppu ülesse aga nupp ei jäänud üles. Kui aga seest seda uste lukustamise ja avamise nuppu vajutasin, siis lõi nupu ülesse ja uks tuli lahti.
Usun et osaliselt võib olla süüdi ka külm, kuid täielikult sellele ma pead ei paneks, kuna seda on ka varem juhtunud. Nimelt mõnikord ei tee ta samamoodi ust lahti aga niikaua ta pole veel kunagi kinni jäänud. Tavaliselt tuleb ta peale viiendat korda lõgistamist lahti. Paar korda ei ole tulnud ka kõrvalistuja uks isegi peale sõitu lahti. Aga kuna probleem on esinenud mõlemal esimesel uksel, siis tekkis huvi asja vastu, kuna paljud kes autoga kaasas sõidavad ei suuda vahepeal mõista, et lingi kallal vägivalla aretamine ei tee ust lahti, vaid lõhub ehk asja rohkemgi ära.

Kas keegi oskab öelda, milles võib probleem olla ja mis lahendus?


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 06.11.08 08:21 Tsiteeri


Eks tuleb polster maha võtta ja vaadata mis seal all on.
Mul oli endal umbes sama jama.
Mul käis polster maha ja olin unustanud trossi ilusti kinnitamata.
Siis oli mul sama geiss, et ei tulnud lingist lahti.Mul aitas ukse lahti saada see, et lõin väikse koksu vastu polstrit ja siis uks avanes.Võtsin polstri lahti ja kinnitasin trossi ilusti kinni ja nüüd töötab nagu kellavärk


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pontu
huviline



Registreerunud 22.03.06
Asukoht: kesk-eesti , Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8Q C5 , on ajalugu.

postitati 06.11.08 17:34 Tsiteeri


Ukse pead nagunii lahti võma. Tegelikult on ukseluku sisemuses määre aja jooksul tihkemaks muutunud ja jahedate ilmade saabudes hakkab jamama. Polster maha ja lukk välja, ürita pesta ettevaatlikult, sest mikrolülititel olevad kummitihendid ei kannata kõiki keemiat. Uus õli või määre asemele peaasi, et külmaga paksuks ei muutuks.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 06.11.08 18:49 Tsiteeri


Aga kui kõrvalistuja uks peale sõitu ka mõnikord kinni jääb, siis ei tohiks ju külmas asi olla. Seda on mul juhtunud ka päevasel ajal peale 50km sõitu ja siis ei tohiks kuidagi külm olla.
Aga mida sinna luku sisse kõige mõistlikum panna oleks? Millist määrdeainet keegi ise on kasutanud?


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
semanoid
huviline



Registreerunud 24.04.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 q. 20v 125kw. 91a.

postitati 06.11.08 19:11 Tsiteeri


mul olid kunagi samad jamad esimeste külmadega, lõpuks tuli juhiukse polster puruks tõmmta, et uks lahti saada. juhi keskluku mootor oli saba pannud st. siis vaakum. keerasin jõuga võtmega, tulemus oli,et plast stopper hüppas tagant ära.


semanoid
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
semanoid
huviline



Registreerunud 24.04.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 q. 20v 125kw. 91a.

postitati 06.11.08 19:14 Tsiteeri


äraproovitud asi on crc 565, aga selleks tuleb kõik lukud lahti võtta ja esmalt ära kuivatada.


semanoid
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 06.11.08 20:18 Tsiteeri


See kui sisemist linki tõmbad ja nupp üles tuleb ja uuesti alla kukub see peaks olema varga tõke. Samamoodi ei tohiks lukust lahti tulla usete avamis/lukustamis nupust. Kui auto on pandud valve alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 06.11.08 20:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rain
See kui sisemist linki tõmbad ja nupp üles tuleb ja uuesti alla kukub see peaks olema varga tõke. Samamoodi ei tohiks lukust lahti tulla usete avamis/lukustamis nupust. Kui auto on pandud valve alla.


Aga auto ei olnud valve all, kõik teised uksed tulid kohe lahti


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 07.11.08 15:43 Tsiteeri


No nüüd ma olen kindel et külmas ei ole asi, sest täna see mitteavanemine juhtus jälle ja seda täiesti soojast ruumist välja ajamisel. Nimelt ei tulnud kõrvalistuja uks lahti. Panin korra valve alla ja kohe maha ning alles siis tuli uks lahti. Vend küsis veel pärast linnavahel sõitmist, kui tahtis välja minna, et kas mul on mingi beebilukk peal, et ta ust lahti ei saa. Asi hakkab aina tihedamini juhtuma ja kardan et varsti ei tule ültse lahti. Milles võib veel probleem olla?


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
semanoid
huviline



Registreerunud 24.04.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 q. 20v 125kw. 91a.

postitati 09.11.08 14:21 Tsiteeri


võibolla , et mingi lukk ei tule täielikult lahti ja sunnib teisi uuesti sulguma. proovi käsitsi kruvikaga lukud kinni suruda.


semanoid
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 09.11.08 18:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorpheusS
Väike sissejuhatus mu probleemile. Täna hommikul kui tahtsin autosse siseneda, siis ei tahtnud mul juhiuks lahti tulla. Link käis tühja. Kui üritasin ust avada seestpoolt, siis liikus ka sisemine link tühja. Keskluku abil lõksutasin uksi lahti ja märkasin et ta üritab nuppu ülesse lükata aga ei midagi. Mis siis ikka, hüppasin kõrvalistuja uksest sisse ja rooli (vahepeal olin auto soojenema pannud). Üritasin siis seestpoolt ust veelkord lahti teha ja märkasin, et iga tõmbega ta surus nuppu ülesse aga nupp ei jäänud üles. Kui aga seest seda uste lukustamise ja avamise nuppu vajutasin, siis lõi nupu ülesse ja uks tuli lahti.
Usun et osaliselt võib olla süüdi ka külm, kuid täielikult sellele ma pead ei paneks, kuna seda on ka varem juhtunud. Nimelt mõnikord ei tee ta samamoodi ust lahti aga niikaua ta pole veel kunagi kinni jäänud. Tavaliselt tuleb ta peale viiendat korda lõgistamist lahti. Paar korda ei ole tulnud ka kõrvalistuja uks isegi peale sõitu lahti. Aga kuna probleem on esinenud mõlemal esimesel uksel, siis tekkis huvi asja vastu, kuna paljud kes autoga kaasas sõidavad ei suuda vahepeal mõista, et lingi kallal vägivalla aretamine ei tee ust lahti, vaid lõhub ehk asja rohkemgi ära.

Kas keegi oskab öelda, milles võib probleem olla ja mis lahendus?


Kui ta sul jälle jamab, siis kuula hoolikalt kas avamisel on kuulda kaks klõpsu või üks. Nimelt on C5 -el on peal "dead locking" süsteem. Alguses antakse el.signaal, mis lubab lukul lahti minna ja siis el.signaal, mis avab luku. Kui esimene signaal ei toimeta, siis ei tule nupp üles ka käsitsi tõmmates. Seda on raske seletada aga see on kuulamisega võimalik selgeks teha.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 09.11.08 18:16 Tsiteeri


Hmm, peab siis järgmine kord kuulama neid kahte klõpsu. Aga kui ongi nii, mida see siis tähendab?


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 09.11.08 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorpheusS
Hmm, peab siis järgmine kord kuulama neid kahte klõpsu. Aga kui ongi nii, mida see siis tähendab?


Kui käib kaks klõpsu on el.signaalid olemas ja viga puhtalt mehaaniline. Kui tuksis uksel käib üks klõps ja ülejäänutel töötavatel ustel kaks, siis viga juhtmestikus või uksemootoris (üsna tihti olnud). Ühes ukselukus on kaks mootorit - üks deadlockingu oma ja teine põhilise töö tegija e. avamiseks.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.9% - SQL: 67.1%]