Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 80 Competition - 1994 - iiex (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 4974)
iiex
huviline

Avatar


Registreerunud 12.04.05
Asukoht: Harju mk
Kasutaja on eemal

Auto: Compu

postitati 01.11.08 11:44 Tsiteeri
Audi 80 Competition - 1994 - iiex



Nüüd siis ka kompu omanik.Tegelikult oli vajadus ainult auto odavama vastu vahetada(endine oli A6 C5 2,8Q'99), aga sattus selline isend ette ja ise jäin vahetusega rahule. Foorumist oli palju abi soetamisel, sai päris põhjaliku info, millega tegu ja nüüd hea meel, et 1/2500-st kuulub mulle, päris tavalist ei tahtnud ja see nagu suht odav võimalus midagi erilist saada.
Auto väga kehvasti hoitud kahjuks-hobust ainult joodetud, aga raudu pole keegi vahetand. Sellist vankrit muidugi rõõm ehitada, eriti kui lõpptulemus veel silma ees.
Kere suht heas korras, aga rattad vaatavad igaüks ise suunda ja puksidest pole nagu vist vaja rääkidagi.Rihmad-filtrid muidugi sai kohe ümber löödud,nüüd sildade kallale.
Just lõpetasin salongiradika vahetuse
:mad:, abi jälle foorumist.Lisaks veel niipalju, et kondiga versioonil ON võimalik nii ahi kätte saada, et konditsioneeri maha ei lammuta.Nats tegemist muidugi oli ja 2 klambrit jäi tagasi panemata ahju ja kondi kobaka vahele taha külge, aga õhku vahelt läbi ei aja nii, et OK;).
Mootor ka tahab vist uusi küünlaid-pihusteid ja muud värki, paduvihmaga sõites kõvad probleemid-pütid kaovad tagant ära ja lõpuks jääb vist aint ühega käima jne, aga ehitame
Minu meelest siis tegemist autoga mis ei vaja erilist, et hea välja näha.:D.


Mina sõidan ilusti.Ausõna...:)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 04.11.08 08:45 Tsiteeri


Palju õnne Compu puhul! Eks selliseid näiliselt korras audisid olen ise ka mitmeid soetanud ja üles ehitanud - tean mida tunned ja läbi elad:D! Jõudu ja paksu rahakotti ja loodame et entusiasm ei vaibu!!!
Edu!


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.08 10:11 Tsiteeri


Competition on tõesti kena masin juba tehasest tulnuna :) Pealegi ei ole neid eriti liikumas. Endal ka olnud rõõm kahte omada.

Vihmaga mittetöötamise mure võid vabalt otsida küünlajuhtmetest ja jagajakaanest. Need ei taha eriti niiskust ja märga. Muidugi ostmisel pead kindlalt minema otsma 103kW mootorile kaant, sest 101kW oma on sarnane, kuid mitte sama!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
iiex
huviline

Avatar


Registreerunud 12.04.05
Asukoht: Harju mk
Kasutaja on eemal

Auto: Compu

postitati 16.11.08 17:03 Tsiteeri
Up...



Nüüd siis hea on küll sooja autoga sõita, aga auru ajab veel tükk aega vist sisse.Ei saand korralikult ahju ära kuivatatud seest.Ja täna tuli välja, et juhi matt ikka märg:(.Vist peab kapoti alt veekanalid üle käima, kuigi kuiv seal oli.
Tänud hr.margusele, pean kaane ostmisel nõuannet silmas.


Mina sõidan ilusti.Ausõna...:)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.9% - SQL: 55.1%]