Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Ettevaatust kasutajaga "Maximus666" (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2685)
seitsmene728
huviline



Registreerunud 23.04.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.08 13:51 Tsiteeri
Ettevaatust kasutajaga "Maximus666"



Selline tegelane nagu: Markus Pruul (Maximus666)siit foorumist tellis minu käest omale Audi juppe postiga Tartust-Tallinna.......
Leppisime hinna kokku ja saatmise ning tasumise tegime nii,et kui pakile postimajja järgi läheb-maksab saatekulu ja ka kauba lunamaksu-mis kandub seejärel läbi Eesti Posti-minu arvele.
Saatsin asjad ära,paari päeva pärast andis Hr.Pruul mulle msn`is teada,et on paki teatise kätte saanud-ja läheb postimajja paari päeva jooksul asjadele järele.Möödus nädal,möödus paar...kuid sellest klounist enam ei haisugi.......saatsin siin foorumis talle kirja-et milles probleem jne....kuid luges läbi-aga ei vastanud miskit.Nüüd siis jõudis pakk tagasi minuni-maksin kenasti 70- ja sain enda saadetud asjad tagasi......
Ei kirjutanud seda teemat siia selle 70- krooni pärast,vaid selleks,et teistele foorumi kasutajatele teada anda sellistest jobudest.
Kõige kindlam-kui saadate kellegile midagi:Kõigepealt ettemaks müüja arvele ja seejärel kaup!LIHTNE :)


Tel.55 76 108
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 26.10.08 14:20 Tsiteeri


Mina saadangi asju ainult ettemaksuga.
Sõltub ka klendist.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 26.10.08 14:42 Tsiteeri


Paraku on siin foorumis ka sellist laadi "müüjaid", kes papiga jeed tõmbavad, nii et oht on mõlemal juhul :(. Ma olen Trtust-Tallinnasse sõitnud, kuna hinnad jne. kokku lepitud ja selline asi mida posti ei pane. Kui Tallinnasse jõudsin ja helistasin, et kuule olen kokku lepitud kohas ja ootan, natukese aja pärast tuli uus kõne tagasi, et "kuule ma mõtlesin ümber ma ikka ei taha ära müüa". See kodanik siin minu teada enam ei figureeri kah :P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 27.10.08 09:42 Tsiteeri


Mitte küll klubist aga sama moodi tallinnas autot ostmas käind.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 22.7% - SQL: 77.3%]