Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: mati alune märg? (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1630)
draakon666
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.07
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2015a

postitati 13.09.08 13:57 Tsiteeri
mati alune märg?



kõrvalistuja taga mati alune läbi märg? milles võib jama olla? kas see võib tulla sealt kus puhub jalgadele sooja ja kui nii siis millest see võib tingitud olla ja mis selle vastu aitab. autoks 98a a6 c5 otsingust midagi täpset igatahes ei leidnud? tänud juba ette


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mudjamix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: TT mk2 + Q7

postitati 13.09.08 17:25 Tsiteeri


No sellest on juttu olnud küll siin.Vaata kas vesi sealt aku alt ära ikka läheb.See auk seal kipub ummistuma.Sügisene aeg lehed oskavad kuidagi ikkagi sinna katte alla saada.


Don't drink and drive. You might hit a bump and spill your beer
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
draakon666
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.07
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2015a

postitati 16.09.08 16:25 Tsiteeri


seal on kõik korras. isegi kui oleks siis ega ta kõrvalistuja taha see vesi ikka ei jõuaks. minu arust on kondiga mingi jama, sest kui panna sooja puhuma siis hakkab sealt kus puhub jalgadele niiskus tekkima ja sellega ma arvan saab see mati alune märjaks. aga ma ei saa aru sellest et miks ta üldse niiskust hakkab tekitama
?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MadDog
huviline

Avatar


Registreerunud 10.04.04
Asukoht: Wiimsi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 V6T Q

postitati 30.09.08 07:59 Tsiteeri


Endal oli sama jama, algul oli tagant märg ja siis yhel vihmasel päeval sõitma minnes,tuli kolinal ka eest sisse. Lahendus: aku maha ja siis survekaga tyhjaks puhuda!


One God, One DJ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 30.09.08 08:24 Tsiteeri


kondi äravooluvoolikute läbivus/küljesoleks tasuks ka ära kontrollida..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 30.09.08 10:17 Tsiteeri


katsu seda matialust. Kui on libedavõitu siis võib tegu olla soojendusradikaga...


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
draakon666
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.07
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2015a

postitati 30.09.08 17:19 Tsiteeri


on küll selline kahtlaselt libe. kas soojendus radikas asub armatuuri taga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 30.09.08 17:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: draakon666
on küll selline kahtlaselt libe. kas soojendus radikas asub armatuuri taga?


keskkonsooli taga peaks vast asuma - C4 puhul vähemalt... Endal sai see radikas ära vahetatud.

Lisaks sellele libedusele tekib esiklaasi peale selline rasvjas kiht peale korralikku soojenduse kasutamist - see on ka soojendusradika lekkest tingitud. Tol korral sai selline järeldus tehtud vähemalt :)


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ralf
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.12.07
Asukoht: harjumaa,saue
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Avant q 3.0tdi,c4 avant 2.5tdi

postitati 30.09.08 17:41 Tsiteeri


mul oli sama jama aga c4 avantiga.paremalt poolt taga mati alune märg.nimelt oli tagumine aken liimist lahti tulnud(seal kere küljes mingi vilt ja klaas selle peale liimitud).vesi jooksis mööda koopa äärt istme alla ja sealt põrandale.edu lekke otsimisel.minul võttis see otsimine mitu nädalat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 30.09.08 17:47 Tsiteeri


Sama jamaga olin ka ise kevadepoole kimpus,ning olin 99.9% kindel,et probleemiks kliimaseadme kondents-vesi,kuid A6-l tuleb see kondensi-toru põhja alla nii lolli kohta ,et seda kõhu alt ei leiagi üles,põhja alt ei näe ja ligi ka ei pääse kuidagi kuna jääb mingite plekkide ja asjade taha käigukasti tunneli serva, lahendus minupuhul oli järgmine, kindalaeka luuk maha, tiba küljepolstrit lahti keerata, siis põrandamatt niipalju üles keerata kui saab... Nii sealt tagant ilmuski nähtavale must toru, mis suundus teadmatusse põhja alla, akutrelliga torusse auk mingi 4mm puuriga suunaga allapoole ja kompressorile vastav otsik ning surve max-ni ( mul oli 8 "atti" ) , esimese hooga ei midagi, siis tõin suht jäiga traadi ja hakkasin seda allapoole läbi ajama, mis ka õnnestus ja suhtkoht kergelt isegi, pealeseda puhusin kompressoriga toru läbi ja oli ka õhu kahinat kõhuall kuulda, protsess tiba aega võttis aga kasu sellest oli,puuritud augu katsin pärast silikooniga, ehk aitab eelpoolkirjeldatu ka Sinu puhul, mul vähemalt pealeseda sai põrand taas kuivaks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.8% - SQL: 69.2%]