Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: AC Drag 2008 Sügis - järelkaja (Vastuseid: 55 | Vaatamisi: 9555)
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 06.09.08 17:42 Tsiteeri
AC Drag 2008 Sügis - järelkaja



Selleks aastaks on nüüd autoga kihutamise üritused läbi. Pikk talv on ees ja saab mõelda milliste klassidega järgmisel aastal jätkata. Selles osas oli selline osalejate arv kindlasti parem, et kõik said rohkem sõita ja võistlus ise oli ka meeldivalt lühike.

Suur http://www.tqhq.ee/forum/emoticons/hail.gif kõikidele osalejatele, pealtvaatajatele ja lihtsalt tublidele klubiliikmetele (Maia, Tatjana, Fugitive ja Epic_metal) kes käivad aitamas üritusi korraldada. Kõik tulemused leiab siit ja klasside kaupa võitjad altpoolt.


B-KLASS
I - Ahto Kruus
II - Rene Johanson
III - Brain Piirmets


Bracket-KLASS
I - Aivar Auväärt
II - Maksim Novi
III - Sander Kask


C-KLASS
I - Joel Zernask
II - Britt Häidrits
III - Siim Siimson


D-KLASS
I - Sander Kask
II - Neno Sõmmer
III - Ken Kasch


E-KLASS
I - Rene Fros


KIIREIM NAINE
Britt Häidrits - 14.650@147km/h

PARIM REAKSTIOON ELIMINAATORIS
Maanus Mei - 0.008 sekundit


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 06.09.08 18:07 Tsiteeri


Päris lahe oli. Sõita sai, mis siis, et kõik korrad kaotasin :) Eks sõit vajab harjutamist, eriti tree. Reaktsioon on nagu täitsa olematu :P


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Alp
huviline



Registreerunud 28.05.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Yukon Denali & 200TQ & LR Discovery II Td5 & Can Am Renegade & Sea Doo RXP supercharged & Aprilia SVX 550

postitati 06.09.08 18:14 Tsiteeri


Viimase peal üritus . Kõik sujus , mõttetuid pause ja tõrkeid ei olnud . Selline peabki üks Drag olema :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 06.09.08 18:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alp
Viimase peal üritus . Kõik sujus , mõttetuid pause ja tõrkeid ei olnud . Selline peabki üks Drag olema :D
nojah, ac dragil ei koti ilm ka, q-d nknii :)

aga ei, kõva üritus oli, siuke mõnus klubiline chill meeleolu. õnneks tarmo võttis kalendri ka omiku kaasa, sain oma aja ka teada :D

tnx tegijatele ja värki, varsti loobin pildilinki ka..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 06.09.08 18:22 Tsiteeri


jah, korralduse poolepealt oli väga hea.

vahepalaks olnud show oli muljetavaldav: ATVd, ET 13.0 ja üle 140km/h. :o

muidu, sõita sai jah palju :D
kahjuks polnud rada just "minu"
;)

aga 5+


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Q78
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2,8 quattro, Audi A4 B7 3,0TDI Avant quattro

postitati 06.09.08 18:37 Tsiteeri


Tänane võistlus läks lõpus täitsa huvitavaks, kui vihma sadama hakkas:P... pean silmas just finaali, kus stardis rattad pea kohapeal ringi käisid:P... hooga sidur lahti ja kõik rattad käivad all ringi... esimese hooga ei tahtnud uskudagi:o... ma arvasin, et seda juhtub vaid võimsamate Audidega:)... väga huvitav kogemus oli...

kiitus korraldajatele!... korraldus jälle väga hea... tore traditsioon juba:)...

kevadel jälle platsis:P...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.08 18:40 Tsiteeri


http://tarmotomson.net <- pildid leiate kuskilt sealt ka, kui hiirega klõpsida viitsite :)
Kui keegi mingitel põhjustel ennast ära tunneb ja pilti oma arvelaua ketaste vahele saada soovib, siis e-posti aadress on profiilis olemas.

Fotokas hakkab ka juba ära kuivama :)
Tegelt ma tükk aega mõtlesin, et kas peale vihmasaju oli ka midagi teistmoodi...

...ja välja mõtlesin!

Esimest korda ei olnud vaja sodi koristada parklast ja raja äärest, väga viis :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 06.09.08 18:43 Tsiteeri


Suured tänud korraldajatele, üritus oli 5+. Timeslip'ide jagamine on päris huvitav amet :P kuigi pildistada aega eriti ei olnud jõudsin ikka mõnda klõpsu ära teha http://fugitive.pri.ee/main.php?g2_itemId=3826


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 06.09.08 18:47 Tsiteeri


kroppimata ja näppimata mingid klõpsud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 06.09.08 19:32 Tsiteeri


Nagu ikka ainult kiidusõnad ja vahva nagu alati. Aga ma olen seda ka ennem öelnud, et AC-ga ei saagi ju muudmoodi.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.08 20:06 Tsiteeri


Hea üritus, kõik oli tore ! Kuigi polnud aega võistlust jälgidagi korralikult. Minu auto seadistamisega jäi vist üks päev puudu :) Tänase päeva lõpus ta juba toimis enam-vähem. Tänud kõigile, kes aitasid autot putitada ja lahtisi lõdvikuid kinni panna :D !!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aiwwa
huviline

Avatar


Registreerunud 22.06.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 q 2.5TDI '04

postitati 06.09.08 21:07 Tsiteeri


Minagi sain siis ''käe valgeks'' ;)
Üritus oli äge, sain juurde palju kogemusi( enne tänast olin vaid mõned korrad starte proovind).
Aega pole kyll mingit erilist tulnud(rõhk puudus), rõhu otsimisega hakkame varsti tegelema:)
Aga noh, olen siiski uhke, et kaitsesin Saare naiste au ja kiidusõnad Offroadile, et Ta mind kaasa tiris ning mind juhendas;)
Suur tänu korraldajatele vahva yrituse eest!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 07.09.08 06:51 Tsiteeri


Taaskord üks üritus, kus sai ise osaletud. Mind ei suuda dragilt vist miski eemal hoida :D Seekord küll kahjuks midagi head sealt ei tulnud. Kohapealt ära saamisega olid tõsised raskused. Üritus ise oli minumeelest väga 5+. Vähene osalejate arv ei pannud asja venima ja keegi ei pidanud oma sõitu kaua ootama. Ajavõtu süsteem toimis ka nii, nagu AC jaoks kohane. Aiwwa see on tore, et jäid rahule :) Kevadeni on aega harjutada ja siis uuesti. Ei jäänud see Sinul kindlasti viimaseks korraks :)


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 07.09.08 07:28 Tsiteeri


Mina olen igati rahul - sai täidetud päevaeesmärk 13,x aeg ja õnnestus ka klassivõit koju tuua. Tänud kõigile, kes selle võimalikuks tegid. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 07.09.08 08:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Joel
Mina olen igati rahul - sai täidetud päevaeesmärk 13,x aeg ja õnnestus ka klassivõit koju tuua. Tänud kõigile, kes selle võimalikuks tegid. ;)
quadtro klepsud andsid sulle eelise nknii :cool: aga palju õnne :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 07.09.08 10:26 Tsiteeri


Minu pildid http://www.album.ee/album/30051812/50125815


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wauzzz
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.03
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 ABK

postitati 07.09.08 10:48 Tsiteeri


Jälle üks lahe üritus. Ilm taaskord Eestile kohane. :D Respekti korraldajatele!!! :)

Mõned klõpsud ka! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
m0cc
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: W213, 5008

postitati 07.09.08 11:07 Tsiteeri


Väga 5+. Tänud korraldajatele kes täitsid ühe laupäeva mu elus väga pro üritusega.
Ilm nagu Eestis ikka aga noh ... asi sai sellest olenemata väga korralikult ära tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 07.09.08 14:40 Tsiteeri


Ahh, täielik jama oli. Mitte üritus siis, vaid enda tegemised. Auto oli C-klassi kiireim (ajasõitude võit 13,8) aga mitte sellise ülekaaluga, nagu oleks 360hj lubanud (eeldasin alla 13seki aega). Ma tundsin juba linnas, et sellist minekut autol ei ole. Peale esimest starti tekkis tunne, et asi võiks olla siduris. Kuna tal on on-off sidur aga kasutatakse teda linnas, siis seda libistatakse räigelt. Eks ta vahetusse läheb.
Eliminaatori esimene sõit oli paberil soolo. Teises ringis tuli vastu Britt, kelle vastu esimeses ringis minujaoks ohtlikum vastane Uko punase võttis. Vaimselt mõtlesin juba finaalile Joeli vastu, kelle ajad lähenesid iga sõiduga minu ajale. Ja just selles faking poolfinaalis Britti vastu ei saanud ma teist käiku sisse (autol on short-shifter ning Maku võib tõestada, et käiku vahetada on raske :P ) Lisaks otsustas tööle hakata muidu "katki olnud" ESP :O Ehk siis kronoloogilises järjekorras poolfinaali sündmused: kindel reaktsioon (0.38) ja gaas põhja. Ehmatus, et auto poob ennast kinni ning parema silmaga nägin muidu kogu aeg põlenud ESP tule mitte põlemist. Samal hetkel üritasin sisse panna teist käiku, õnnestus teise korraga. Parema käega ESP nupp välja ning gaas põhja. Selleks hetkeks oli Britt läinud (temalt super reaktsioon 0,09). Reaktsiooniga ning 60 jalaga olin kaotanud talle juba 0,7 sekundit. Ning tänu seiklustele see aina kasvas. Kõige julmem lugu juhtus aga sõidu keskel, kui Britt ei saanud sisse kolmandat käiku ning ma lähenesin talle tohutu kiirusega. Vahe finishis oli 0,06 sekundit. Ma mäletan, et finishijoonel ma nõksutasin kehaga kaasa nagu kartautos, et kiiremini edasi saada :D Kokkuvõttes võib öelda, et Britt andis hea õppetunni, et võidusõitu ei võideta paberil...
Igatahes minu loodetud finaal Joeli vastu kukkus kokku ning 3-da koha sõit Henriku vastu oli väike lohutus.
Huhh kergem hakkas :)

Tõsiselt hea meel on Ahto, Joeli ja Xan´i maeiteamitmenda võidu üle. Xan on koha kätte näidanud turbokatele, valus :) Nothing beats qubic inches.

Ja ei maksa unustada ka korraldusmeeskonda, vinge.

Ps. Quadid olid väga hea vahepala. Oli vist nr.22, mis 13.0 sõitis :o


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Umpser
huviline



Registreerunud 01.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.08 17:17 Tsiteeri


Väga SUPER üritus oli, korraldajatele sügav kummardus. Ilmataat oleks võinud 2 h veel oodata, aga väike sabin lisas ka põnevust sõitu ;) Järgmisel Drag`il tahaks isegi osaleda juba, seekord veel nii palju julgust ei olnud :D
Minu esimene AC Drag üritus ja väga positiivne kogemus;)
Tegin ka mõned pildid, kui keegi soovib tutvuda, siis albumist saab. Loodan, et kellegil ei teki probleemi, et reg märgid pole varjatud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 07.09.08 17:25 Tsiteeri


Kahju, et seekord pidin ürituse ajal kuskil Prantsusmaal istuma, kindlasti oli jälle hea üritus nagu eelminegi. Ootaks siis pilte ja aegu jne. Endal on autoga kurjad plaanid ja loodetavasti järgmise aasta üritusteks tulevad ka ajad hoopis teised :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Umpser
huviline



Registreerunud 01.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.08 17:26 Tsiteeri


mõned videod on ka, aga neid ma kuskile vast üles ei hakka riputama, aga kui ka nende soove kellelgi on, siis andku teada, panen maili peale. suht lühikesed sutsakad.
üks siis MB, kes päeva parima burnout`i tegi,
siis üks (nagu lugupeetud kommenteeria-mikrimees ütles) ilusast ja kiirest audist, mille kapott on kole, tema stardist ja burnout`ist,
siis üks veel ATVde kiirendusest ja viimane siis hõbedane universaal S6 vs kolekapott (kuna nimesid ei tea) :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Xan
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.05
Asukoht: Tallinn / Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 C4 4,2NQ, Audi C4 Q (projekt)

postitati 07.09.08 18:22 Tsiteeri


Lisaks siis ka paar sõna siia. Minu jaoks oli päev muidugi totaalne kordaminek. Uus isiklik rekord 12,705@176 ja kahes klassis poodiumikoht. Juba ajasõitude tulemusena vaatasin, et ohoo, täna saab nalja :D. D klassis ainult Black Gekko kiirem ja sedagi kõigest 0.05 sekundi võrra. Eliminaatorite poolfinaal ja finaal vihmalibedal rajal oli aga minu auto selge ülekaal silmnähtav. Tõepoolest, vabalthingava märksa sujuvam väändekõver tegi oma töö. Loomulikult ka mul täisgaasil rakenduv nitroshot kaotas hetkega pidamise, ikkagi kolmandik jõust tuleb ju pudelist. Samas gaasi veidi maha lastes ei jäänud ma kogu oma jõust ilma ja täpselt seda oligi vaja :D. Turbokate klassi I koht tegi meele ikka väga heaks.

Bracketi III koht oli juba pigem kirss koogil.

Väike tõrvatilk ka. Kahjuks ei ole mul endiselt bracketi poolfinaalsõidu tulemusi. Puhtsportlikust aspektist, minu dial-in´i ilma mulle ütlemata sekundi võrra suurendades pandi mind sisuliselt kott peas sõitma. Õnneks ma omaenda sõidu-arvestusvea tõttu ületasin finishijoone teisena ja seega aktsepteerisin kaotust. Aga kahtlus jäi ja uurisin hiljem üle, et mis siis ikkagi toimus. Tuli välja , et ajavõtu soft nii suurt handycap´i aktsepteerida ei suutnud ja lahendusena pandi minu indeksiks kordussõidus 13,5 asemel 14,5.

Järgmiseks aastaks ehk on ajavõtu softi taolise probleemi vältimiseks parandatud.

Edit: Selle minu viimase bracketisõidu tulemust pole ka seal teema esimeses postituses antud lingil. Et äkki saaks selle info kasvõi mulle privaatsõnumiga saata.
Edit2: Sain info kätte ja järeldusena sain teada, et samade reaktsioonide ja õige handycap-i puhul oleks ma oma indeksi kapitaalselt lõhki sõitnud selles sõidus anyway. Mis muide oligi minu taktika peamine miinus :).


Arhitektuurne projekteerimine ja detailplaneeringute koostamine.
Küsi lisa 50 18 059
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.09.08 06:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE

Ps. Quadid olid väga hea vahepala. Oli vist nr.22, mis 13.0 sõitis :o


Quad'idega oli see asi, et nad olid SuperMoto seades ning ülekanne oli aeglane ja umbes 200m peal olid pillid juba piirajas.

Kas on ka selliseid ajavõtte, mis mõõdavad näiteks 200m pealt?

Jah, 22 sõitis kõige kiiremini, tegu on ka Eesti kõige võimsama ja kiirema pilliga. Sama pill mis põhjustas Saaremaa etapil suure meediakära...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 08.09.08 08:08 Tsiteeri


Juks, võid mõõta kasvõi 101m pealt. Paigaldamise vaev, nagu öeldakse. Teine populaarne distants kiirendusspordis ongi 200m ehk 1/8 miili (näiteks speedest kanalis).


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 70.6% - SQL: 29.4%]