Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Auk bensiinipaagis (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 2415)
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 07.09.08 19:44 Tsiteeri
Auk bensiinipaagis



Juhtus selline õnnetus, et metallvai läbistas bensiinipaagi ja paagi tagumises otsas(tankimisava poolses osas) on 1cm läbimõõduga auk. Kuidas parandada, millega parandada, kas saab ise midagi teha või vaja "keevitust". Kus võiks abi otsida. Paak on ise plastist. Autoks A4 (B5) Avant quattro. Auto asub Tartus. Igasugune hüva nõu on teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tttxml
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 20.05.07
Asukoht: tallinn/saue
Kasutaja on eemal

Auto: B4 1,6L B 74Kw 94a, B3 1,8L 66Kw 88a

postitati 08.09.08 06:36 Tsiteeri


pane auk epoga kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 08.09.08 07:11 Tsiteeri


kodanikud foorumis pakkusid mingit tinutamist vms välja - otsi natuke


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 08.09.08 08:19 Tsiteeri


Täpsustuseks veel, kas keegi oskab öelda, kas sedaanile ja universaalile sobivad samasugused paagid või on need erinevad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 08.09.08 08:32 Tsiteeri


Kui auk paagi põhjaall, siis igal juhul soovitan uue paagi peale mõelda.
Teada tarkus on see, et bensiin ei lahusta SEEPI, kõige lihtsamat pesuseepi.
Vanaisa oli mulle kunagi nõuga abiks, kui mul esimesel autol bensupaagi külje peale roostetas auk.
Modifitseerisin augu enamvähem ümmarguseks, läbimõõt jäi nimetissõrme jämedune, väänasin servasid natuke. Ja edasi voolisin seebist koonusetaolise korgi ja keerasin ette. Pidas mõne aja kenasti vastu.
Mul oli plekist paak, selle tegi külasepp hiljem kenasti korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 08.09.08 09:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Kui auk paagi põhjaall, siis igal juhul soovitan uue paagi peale mõelda.
Teada tarkus on see, et bensiin ei lahusta SEEPI, kõige lihtsamat pesuseepi.
Vanaisa oli mulle kunagi nõuga abiks, kui mul esimesel autol bensupaagi külje peale roostetas auk.
Modifitseerisin augu enamvähem ümmarguseks, läbimõõt jäi nimetissõrme jämedune, väänasin servasid natuke. Ja edasi voolisin seebist koonusetaolise korgi ja keerasin ette. Pidas mõne aja kenasti vastu.
Mul oli plekist paak, selle tegi külasepp hiljem kenasti korda.


Tänud,aga seebist paik mul praegu seal peal ongi :D, aga see on ajutine lahendus. Loctite'l pidi mingi paranduskomplekt olema bensiinipaagi tarvis, on kellelgi kogemusi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 08.09.08 09:32 Tsiteeri


olen edukalt kasutanud seda Loctite'i komplekti, täitsa toimib.


EDIT: olen kasutanud seda tõesti küll plekist paagi peal. kas kellelgi on kogemusi sarnaste asjadega plastikust paagi kohta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 08.09.08 17:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -anc-
olen edukalt kasutanud seda Loctite'i komplekti, täitsa toimib.


EDIT: olen kasutanud seda tõesti küll plekist paagi peal. kas kellelgi on kogemusi sarnaste asjadega plastikust paagi kohta?


samuti kasutanud antud sodi nii plekist,kui ka plast paagil.
plastiga ainult oli probleem,et suutis seal püsida heal juhul 3-4 päeva.ei kujuta ettegi,mida sai valesti tehtud,kuid mina toda sinna püsima ei saanud.pleki puhul oli muretum.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuuno
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi200 2,2turbo/ 121 kw ja audi allroad 2.5,132kw.2003a

postitati 08.09.08 19:38 Tsiteeri


mu kastikal oli ka auk paagis.paagikaitse pleki ja paagi vahele oli kohunenud ajapikku kruusa ja see hõõrus paagi läbi. paikasin vedelmetalliga(kaubanduslik nimetus oli vist teine) ja peab juba 3 aastat. (diisli paak oli)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.09.08 20:22 Tsiteeri


Kui auk on juurdepääsetavas kohas siis kaaluks ise ilmselt mingit poldi-mutri-kummitihendi kombinatsiooni.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 08.09.08 21:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Kui auk on juurdepääsetavas kohas siis kaaluks ise ilmselt mingit poldi-mutri-kummitihendi kombinatsiooni.


Kuulsin samasugust soovitust ja kiidan mõtte heaks, isegi poldid ja seibid ostsin ära. Auk on ligipääsetavas kohas, aga ainult väljastpoolt. Mõtlesin, et sikutan pumba eest ja pääsen ligi, aga üle silla tulev bensiinipaagiosa on nii kitsas ja pikk, et sealt ei ulatu mu käsi ka kõige parema tahtmise juures õige kohani. Mingite pikkade orkidega ja tunde järgi opereerida on ilmselt võimalik aga see jääb ilmselt minu oskuste taha pidama. Seega sõidan seebikorgiga mõned päevad ja siis lähen "vedelmetalliga" mässama. Ilmselt on mõtekas ka klaasriiet peale liimida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seganelugu
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.08
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal


postitati 14.10.08 19:06 Tsiteeri


Et kas said siis lõpuks pidama mingit viisi selle augu?Mul endal saam probleem a4´ga,üli väike kriim aga ikkagi õrnalt tilgub ja täpselt põhja all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 14.10.08 20:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seganelugu
Et kas said siis lõpuks pidama mingit viisi selle augu?Mul endal saam probleem a4´ga,üli väike kriim aga ikkagi õrnalt tilgub ja täpselt põhja all.


Hetkel paik peab, kui kaua - ei tea. Otsin hoolega uut paaki. Kui sul esiveoline, siis lammarist uus paak - see nii odavam osta kui vahetada, quattro-ga on asi nutune :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 14.10.08 21:53 Tsiteeri


Põhja all olevat auku lappisin kunagi ammu (pruuni) epo ja klaasriidega (valge epoga mul kehvad kogemused). Pidas minu käes aastakese ka mööda lumehangesid selle lapiga nühkides ja ka järgmine omanik (tuttav) ei pidanud seda järgneva 5-6 aasta jooksul puutuma ning müüs auto maha igati pidava lapiga. Autoks oli metallist paagiga Peugeot, kus enne liimimist kõvasti mastiksit tuli maha nühkida/lahustada. Puhtaks tehtud plastiku peale peaks epo jääma vähemalt sama hästi. Soovitan epovaiku ka selle pärast, et kui värisevate kätega plätserdama juhtud, ei mõjuta see töö tulemust ja asi jääb pidama.

Mu enda auto hooldamise ideoloogia on selline, et kõik osad, mis on seotud oma turvalisusega, tuleb vahetada uued, aga kõik, kus on võimalik taastada vana asi funktsioonilt sama heaks kui uus, parandan alati just vana ära (recycling, mõttetu ressursside raiskamise vältimine, kuigi oma tööd arvestades võib tulla asi ivake kallimgi kui poest uue ostmine)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 15.10.08 08:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Mu enda auto hooldamise ideoloogia on selline, et kõik osad, mis on seotud oma turvalisusega, tuleb vahetada uued, aga kõik, kus on võimalik taastada vana asi funktsioonilt sama heaks kui uus, parandan alati just vana ära...


jäin korraks mõttesse.
mulle justkui tundub bensu lekkimine eriti ohtlik viga, tilgub seda siis paagist või torustikust, vahet pole.

mul eelmisel ka tilkus, torustikust, krt nii kui avastasin, ei julgend esiti käimagi panna, vaid kohe viga parandama.

imestan veel, et nii palju on kodanikke kellel autost benssu lekib. :o
kui te autosse koos oma sõprade ja tuttavatega ära põleda ei taha siis katkestage kohe kõik sõidud enne kui asi tihe pole.
oleks minu soovitus.
:cool:
edu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 11.11.08 21:21 Tsiteeri


Nii, auk on lõpuks parandatud sellise asjaga, nagu juuresolevalt pildilt näha. Panin seda klaasriidega 5 kihti. Maksis 300kr, ostsin Lõunakeskuse Autoringist. Paik peab juba 3 nädalat, aga tee selleni oli omajagu piinarikas. Alguses proovisin valget epoksiidvaiku koos klaasriide kangaga (ostsin Mustamäe Fixusest Tartus), aga millegipärast hakkas ka 5 kihi klaasriide ja eposiidvaigu paik lekkima, missest et oli +25 kraadi juures kuivanud juba 4 tundi. Proovisin ka klaasiliimi ja selle primeriga (nagu soovitasid Mustamäe Fixuse vennad), aga katsed näitasid, et see lahustus bensiinis nagu suhkur vees.
Lõunakeskuse autoringis pakuti alguses 600 kr plastikuliimi, aga põlgasin seda 50ml eest kalliks ja ostsin odavama, eks elu näitab kas kokkuhoid oli õigustatud. Kommentaariks veel, et on samasuguses tuubis, nagu vedelmetallgi, seega liim ja kõvendi eraldi padrunis. Kokku segatult päris paks ja tahab kiiret peale kandmist (5 min jooksul), muidu muutub asi keeruliseks. Lõppkuivatus käis lambipirni soojusega pool tundi ja siis oli sama must ja kõva nagu bensiiniplastikki.


http://www.hot.ee/lumekass3000/auto/Plastikuliim..jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
semanoid
huviline



Registreerunud 24.04.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 q. 20v 125kw. 91a.

postitati 15.11.08 15:52 Tsiteeri


1000 korda proovitud ei aita, vaheta parem ära. äärmisel juhul tinaga joota, see on mõnikord andnud tulemusi.


semanoid
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 15.11.08 16:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: semanoid
1000 korda proovitud ei aita, vaheta parem ära. äärmisel juhul tinaga joota, see on mõnikord andnud tulemusi.

Et siis mismoodi tinaga joota?:o:o


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 15.11.08 16:02 Tsiteeri


Jah. Jooda tinaga plastik paaki. Selleks peab küll geenius olema. Ise oleksin relakaga asja lasknud karedaks ja spetsiaal plastiku liimiga sinna tüki peale liiminud. Tänapäeval on väga häid plastiku liime olemas, kuigi jah, hinnad on neil ka vastavad.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
semanoid
huviline



Registreerunud 24.04.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 q. 20v 125kw. 91a.

postitati 15.11.08 16:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Offroader
Jah. Jooda tinaga plastik paaki. Selleks peab küll geenius olema. Ise oleksin relakaga asja lasknud karedaks ja spetsiaal plastiku liimiga sinna tüki peale liiminud. Tänapäeval on väga häid plastiku liime olemas, kuigi jah, hinnad on neil ka vastavad.

sorry ei lugenud postitust korralikult,st. et paagi vahetus. on proovitud ka plast paagi remonti lõpptulemus on alati paha.


semanoid
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
semanoid
huviline



Registreerunud 24.04.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 q. 20v 125kw. 91a.

postitati 15.11.08 16:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: semanoid
1000 korda proovitud ei aita, vaheta parem ära. äärmisel juhul tinaga joota, see on mõnikord andnud tulemusi.

Et siis mismoodi tinaga joota?:o:o

naljaks: kas keegi on enne proovinud;)


semanoid
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.7% - SQL: 57.3%]