Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A4 1.8 TQ - 1995 - cino MÜÜDUD (Vastuseid: 32 | Vaatamisi: 7527)
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.09.08 21:13 Tsiteeri


ära nüüd antud asjade pärast kohe püssi pöösa viska.tee köigepealt veermiku osa korda ja küll pärast aega nipet-näpet asjadega tegeleda.
mina esialgu panustaks ketastele/klotsidele ja laagrile siis vedrustusele ja alles siis mötleks iluravile ja kesklukule aga enne talve oleks muidugi hea küll kui auto körgemaks saad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cino
huviline



Registreerunud 21.04.07
Asukoht: tartumaa Nõo kant
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 avant

postitati 16.09.08 09:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Ma ka ei üldistaks automarkide põhjal mitte midagi.
Vaadates seda nimekirja koos ülevärvimisega, siis korralikult tehtuna suurusjärk 100 kilo. Ja ma ei räägi "garaazis onu värvis" suurusjärgust.


kahjuks jah minul "onu garaazis" ei värvi, vaid värvin ise, ma ise automaaler ja korraliku kambri kasutus võimalus täitsa olemas.

aga meil siin ikka päris kipped mehhaanikud, plokikaane tihend ja rihm koos rullidega vahetati ära 2 tunniga;) mootori käimine on kohe hoopis teine. ennem kui kiirendama hakkata tuli plödin ja siis alles hakkas astuma, kuid nüüd kohe ilusti teeb mootor juba mootori häält ja liigub ka sujuvamalt.

kahjuks metallist tihendi jaoks polnud raha ja lasin originaali panna sinna. Kuid poldid pandi küll ARP.
ja jälle 4k läks ja laulis, kuid sildade kallale pole ma ikka veel jõudnud:D Nüüd aga jääbki auto mingiks ajaks seisma ja seega siis ajan ta pukke peale ja hakkan sildade kallale.


Perekruiser. Pakun audi100/a6 b4 esimeste amordipadrunite vahetamis teenust( ajakulu tööks max 10min.)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.08 09:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cino
kahjuks metallist tihendi jaoks polnud raha ja lasin originaali panna sinna. Kuid poldid pandi küll ARP.

Originaal tihend maksab R5 20VT-l küll sama palju kui metallist variant, kas tõesti on ta sellel motol miski muu ulmelise hinnaga, et originaal tasus panna?
Samas lugesin teema läbi, et chipitud ning rõhku tal tõestetud ei ole? ning originaal rõhu tarbeks ei olegi vast sinna midagi kangemat vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cino
huviline



Registreerunud 21.04.07
Asukoht: tartumaa Nõo kant
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 avant

postitati 16.09.08 09:32 Tsiteeri


mul on R4 üldse. mul ju 5vT


Perekruiser. Pakun audi100/a6 b4 esimeste amordipadrunite vahetamis teenust( ajakulu tööks max 10min.)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 16.09.08 09:33 Tsiteeri


http://www.ladu24.ee/et/ladu1/155/1,35,0,1/75870


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.08 09:33 Tsiteeri


Sellepärast küsisingi, et kas sellel motol on siis metall tihend ulmeliselt kallim?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cino
huviline



Registreerunud 21.04.07
Asukoht: tartumaa Nõo kant
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 avant

postitati 16.09.08 09:37 Tsiteeri


ma arvan, et seesama seal ongi äkki, kuna ma leppisin kokku töökotta aja mingi reedel, kuid täna hommikul kel 8 võeti alles ette ja 10.15 oli juba telefonikõne, et võid järgi tulla.


Perekruiser. Pakun audi100/a6 b4 esimeste amordipadrunite vahetamis teenust( ajakulu tööks max 10min.)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cino
huviline



Registreerunud 21.04.07
Asukoht: tartumaa Nõo kant
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 avant

postitati 29.07.10 20:21 Tsiteeri


auto kahjuks ammu müüdud. Hetkel vurab ringi see soome teidpidi, kahetsus hinges, kuid majandus surutis nõudis selle ohvri.


Perekruiser. Pakun audi100/a6 b4 esimeste amordipadrunite vahetamis teenust( ajakulu tööks max 10min.)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 46.0% - SQL: 54.0%]