Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi originaalstereo võimendiga süsteemi tööle panemine järelturu peaseadmetega (Vastuseid: 61 | Vaatamisi: 29253)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.10.09 22:22 Tsiteeri


Ei nood ei ole pärit sellest pruunist pistikust. Suur tõenäosus on siiski, et ka sinu masinal on taga aktiiv kõlarid ning originaal makk suutis ise võimendada vaid esimesi, sellepärast on ka selles pruunis pistikus ainult keskmised pinid sees. Ieenesest kui nood otsad isegi õiges süsteemis sinna tühjadesse (tagumiste kõlarite väljund) avadesse pista, hakkaks vast tagumised kõlarid töölegi, kuid siis häiretega, moonutustega (liig suur väljund) ja oluliselt valjemalt kui esimesed, esimesed ju otse maki taga, tagumised võimendatakse veel sellest ülesse.
Ja tegelt on need must ja pruun pistik täitsa originaalid ikkagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vip001
huviline



Registreerunud 02.12.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A5 TFSI Sportback Q

postitati 15.10.09 08:58 Tsiteeri


Harutasin nii palju lahti kui sain. Ühe pildid peal on näha nagu oleks 2 valaget juhet(vasakul ja paremal üksikuna, tegelt on parempoolne beezikas-roosakas nagu eelmises postis kirjeldasin). Nagu pildidlt näha, läheb musta pistikusse 2x halli juhet....üks tuleb siis teiste pundist tagant ja teine läheb pistikuga eraldi kuskile kliimaploki taha alla. Tuli välja ka mingi pruun pistik ühe juhtmega mille värvus oli sinine pruuni triibuga. Keskkonsooli lammutama veel ei hakkanud. Kõik juhtmed jooksevad pundis kliimaplokist alla poole...käsi enam ei ulatanud järgmise hargnemise kohani. Kuidas lihtsam-puhtam ühendus jääks? Lõikaks kõik puhtaks ja paneks uued ühendused nii nagu peab kokku? Või ikkagi kasutan olemasolevaid pistikuid?
Pagasis oleval lisavarustuse kleepsul oli kirjas kas 6 või 4x aktiivsed kõlarid.

Värsked pildid

Küsin veel seda, et saan ma õigesti aru, et sinu esimeses postituses antud konvertori 4 juhet(pruun, roheline, must, valge) tuleb ära ühendada kõlari juhtmetega mis on ISO pistikus ja teispool konvertorit RCA-d ei kasutagi? Käisin täna Viljandis "Dream Car" autokaupluses, kus endi sõnul 20a helitehnikaga seotud olnud müüa väitis, et see konvertor mis siin pildil(näitasin talle pilti) ei ole õige asi antud probleemi lahendamiseks. Et seda kasutatakse siis kui makil pole RCA pistikuid ja tahetakse võimendi lisada, siis saab sealt võtta RCA signaali. See konvertor maksis 180.- Rääkis, et kui tahta saada käima just Audi bose süsteemi kõlareid järelturu juhtseadmega on olemas spetsiaalne ühendus(sarnane konvertor), mis tuleb lihtsalt maki ISO ja auto pistikute vahele ühendada, automaateslt on kõik kõlarid töös ja pole vaja kuskilt midagi reguleerida et kõlarid ühevaljusti mängiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.10.09 17:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Küsin veel seda, et saan ma õigesti aru, et sinu esimeses postituses antud konvertori 4 juhet(pruun, roheline, must, valge) tuleb ära ühendada kõlari juhtmetega mis on ISO pistikus ja teispool konvertorit RCA-d ei kasutagi? Käisin täna Viljandis "Dream Car" autokaupluses, kus endi sõnul 20a helitehnikaga seotud olnud müüa väitis, et see konvertor mis siin pildil(näitasin talle pilti) ei ole õige asi antud probleemi lahendamiseks. Et seda kasutatakse siis kui makil pole RCA pistikuid ja tahetakse võimendi lisada, siis saab sealt võtta RCA signaali. See konvertor maksis 180.- Rääkis, et kui tahta saada käima just Audi bose süsteemi kõlareid järelturu juhtseadmega on olemas spetsiaalne ühendus(sarnane konvertor), mis tuleb lihtsalt maki ISO ja auto pistikute vahele ühendada, automaateslt on kõik kõlarid töös ja pole vaja kuskilt midagi reguleerida et kõlarid ühevaljusti mängiks.


Too pruun pistik on originaal makil lisa korpuse maandus, ma ei oskagi täpselt öelda miks ta originaalis sinna pandi üldse. Toda pole vaja, las olla seal all edasi.
Nagu ühelt pildilt näen lähevad kolm vabat otsikutega kaablit ühte musta rüü siisse ning neljas jääb omaette, on nii?
Sellisel juhul on nii, et selles kolmeses pundis on värvilised kaablid V ja P kanal ning valge on ühine miinus ja too neljas ots mis eraldi on, too on remote võimu sisselülitus ots.
Õpetuse järgi pead sa jah need neli juhet pistma sinna pruuni pistikusse välimistesse tühjadesse avadesse. Ja teisel pool kasutad ikka RCA-d, õpetuses ju kõik selle kohta kirjas. Hetkeseisul siis pead RCA kaabli (või otsad, keerulisem) jootma nende kolme kaabli peale mis selles ühises rüüs jooksevad.
Nu tõsine spetsialist seal siis tööl kui sellist juttu ajas. Too spetsiaalne ühendusjuhe(adapter) ongi tegelt täpselt seesama hi-low adapter, lihtsalt selle vahega, et ta otse pistik pesa ühendustega ning midagi ise ümber tegema ei pea. Miinuseks nende juures on see, et ühed odavamad versioonid mis liikvel on, nood on väga prosta ehitusega ning tekitavad makki tööle ja seisma pannes võimendi taga olevatesse kõlaritesse korraliku bumpsu ja võib ka pöörete taktis vile neisse sisse lüüa. Kallim ja korralik adapter on aga juba hirmus kirves ning kui endal käed jalad vähegi otsas teeb selle asja ise täpselt samamoodi valmis ja oluliselt odavamalt.
Sellekohapealt oli jah müüjal õigus, et kasutatakse seda adaptrit siis kui makil ei ole RCA-sid, kuid nagu on sellest ka palju juttu olnud siis otse maki RCAsse ei ole neid võimendisse minevaid signaali juhtmeid pista, jäävad lihtsalt väga vaikselt mängima.
Ja lisaks kõigele... 180.- on tegelt ikka paras kirves hind selle konverteri eest, korraliku konverteri saab Pärnu omitronist 100.- eest.
Kahju, et sa viljandis oled, kui Tallinnas oleksid, võiksin asja sulle ära teha ning teema lõpetatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Apraim
huviline



Registreerunud 24.04.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat (B5) 1.8 92kW 1996 a.

postitati 01.12.09 11:21 Tsiteeri


Tänud õpetuse eest, Ranz.

Asi toimib ja kokku läks see maksma umbes 200.- EEK + 1h nokitsemist.
Ei näe küll põhjust miks peaks ostma uued tagakõlarid ja teha uus kaabeldus (või lammutada olemasolevat).


Mis juhtuma peab juhtub nii kui nii. Peaasi, et minuga ei juhtuks.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teitur
huviline



Registreerunud 07.07.10
Asukoht: Hiiumaa/Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5, VAZ 2105

postitati 10.07.10 22:13 Tsiteeri


Mul audi 80 avant 95 aasta ja lisavarustuses kirjas 2x aktiivkõlarid. Ühendasin kõik nii nagu õpetuses kirjas aga vilin on ikka kõlarites. Ja ühtlasi küsiks kas tagakõlarite võimendi on kõlarite juures või kusagil mujal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.07.10 15:07 Tsiteeri


Võimendid on eraldi mõlemi kõlari küljes.
Kui vilin ikka sees, kontrolli kõik ühendused ilusti üle, eriti varjestuse omad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
DIGIC-II
klubiliige



Registreerunud 14.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2 x Coupe quattro typ85, 2 x UrS6 Avant, A6 Avant C4 quattro, S4 Avant B5 2.7BiT

postitati 12.07.10 23:12 Tsiteeri


Suured tänud hea ja arusaadava õpetuse eest!
Kel plaanis hakata asju lammutama või kõlareid vahetama, soovitan ennem seda proovida, tulemus on hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
killer666
huviline



Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal

Auto: 89 2.3 coupe

postitati 13.07.10 05:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: DIGIC-II
Kel plaanis hakata asju lammutama või kõlareid vahetama, soovitan ennem seda proovida, tulemus on hea


Mina soovitan siiski vanad ja väsinud valjukad vahetada kaasaegsete vastu ja need madala v6imsuse ja sita kvaliteediga v6imud visata lihtsalt minema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.10 07:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: killer666
Tsitaat:
Algselt postitas: DIGIC-II
Kel plaanis hakata asju lammutama või kõlareid vahetama, soovitan ennem seda proovida, tulemus on hea


Mina soovitan siiski vanad ja väsinud valjukad vahetada kaasaegsete vastu ja need madala v6imsuse ja sita kvaliteediga v6imud visata lihtsalt minema.

Ja asemele panna boschmanni või mõne muu tootja 500.-sed elemendid otse maki 10W võimsuse taha?
Kui vahetama keegi kavatseb hakata, siis vahetage asja korralike vastu ning sel juhul tehke ka korralik paigaldus, muul juhul on tulemus kordades halvem kui ta nende originaal kõlaritega on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
killer666
huviline



Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal

Auto: 89 2.3 coupe

postitati 13.07.10 09:37 Tsiteeri


Millegi pärast ma arvan , et need boshmannid annavad maki 12,5 w juures paremat heli , kui 15a vanad papikad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 13.07.10 09:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: killer666
Millegi pärast ma arvan , et need boshmannid annavad maki 12,5 w juures paremat heli , kui 15a vanad papikad.
Kas sa ainult arvad või ka tead?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.10 10:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: killer666
Millegi pärast ma arvan , et need boshmannid annavad maki 12,5 w juures paremat heli , kui 15a vanad papikad.

Toetun omadele kogemustele ning julgen selles ikka vägagi kahelda, sulle pigem ei meeldi see mõte, et sul on nii vanad kõlarid jne... ning siis ära vahetamisel on tunne, et krt kui hea sai :P sest niipalju kui mina neid odavaid junne töötava originaali asemele paigaldanud olen... ei ole ükski neist paremat heli kui originaal teinud... pigem oli niipidi, et kippus halvemaks minema.
Lisaks sellele, kvaliteedis hinnatakse papi kõlareid oluliselt paremateks kui miskiseid plasti ja krt teab mis segust tehtud kõlareid.
Ehk siis, kui vahetamis mõte on... jätke odavad käkid kõrvale!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.10 11:07 Tsiteeri


No ürita keskmisele mehele selgeks teha, et suurte rindadega naine ei pruugi voodis üldsegi nii hea olla. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
killer666
huviline



Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal

Auto: 89 2.3 coupe

postitati 14.07.10 00:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
No ürita keskmisele mehele selgeks teha, et suurte rindadega naine ei pruugi voodis üldsegi nii hea olla. :D

Sa võid kumminaist ka pnna kui tahad. lõika rinnad ära ja teibi kinni

Ok , kui teie vanad papist ja kummist äärtega kõlarid on paremad kui tänapäevase ehitusega kõlarid siis laseke minna.

Tehases toona küll mingitki kvaliteeti taga ei aetud. Samas tahate teie oma hailõu filtriga selle viimasegi v6tta.
Samas Ranz ütles , et ega tavakasutaja eriti aru ei saagi. Mina ütlen , et tavakasutaja saab oma heli kätte tavalise maki taga tavaliste kõlaritega.

Sinu versioon on: signaal-võimendus- nonamefuffel converter lahjendus + 15a vana võimendus igavesti ära käinud ja veninud kõlarutega.

Kui sa Ranz muud ei oska kui vaielda siis nojah...

Mina ei saa aru miks on sinuarust mitemekordselt moonutatud heli parem kui korraliku headuniti + rahuldavate valjukate koostöö?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.07.10 06:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: killer666
Kui sa Ranz muud ei oska kui vaielda siis nojah...

Ja mis ma siis tegema peaks? ütlema, et jah nii ongi, ostke omale poest 500.- maksvad bochmannid ning vedage uued kaablid ja visake originaalid välja? missiis, et on ka mõistlikum lahend olemas...
Siinkohal tasuks veel välja tuua selle, et suuremosa süsteemides on ka tehase woofer mängus, kaotage see ära jah ning pange taha ustesse suvalised lutsud sisse... tõesti jah on kõik sellise lahenduse rahul:D


Tsitaat:
Algselt postitas: killer666
Mina ei saa aru miks on sinuarust mitemekordselt moonutatud heli parem kui korraliku headuniti + rahuldavate valjukate koostöö?

Sest nagu ma ka juba korra ütlesin, omadele kogemustele toetudes ning mitmete aastate jooksul seadmeid analoogsetesse autodesse paigaldades, on tulemus üldjuhul sinu varianti kasutades sitem... mitte miskit muud põhjust nagu ei olegi.
Siinkohal ma arvan, et edasi vaielda ei ole suurt mõtet, kes usub üht, kes teist... las igaüks teeb nii nagu ise heaks arvab... teema on aga LAHEND kui tahetakse headunit ära vahetada kuid kõlareid mitte!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
danil123
huviline



Registreerunud 04.08.05
Asukoht: Eesti Vabariigi Pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 20VTQ

postitati 01.08.10 21:16 Tsiteeri
Tere



Ei hakka uut teemat tegema seega küsin siit !

Autoks a4 2003 , Audi Concert ,
Sai täna siis ära soetatud 2 subwooferit ja võim ,
Nimelt: Kuidas ma nüüd selle ära kõik ühendan Hi low koverteri abil ?
Esiteks; Konverteris on neli juhet kas need kõik peavad olema ära ühendatud et tuleks korralik sigaal ? Või lihtsalt võtan ühe poole ühendan omavahel( miinu miinus) teen teisega sama tõmmban org supaka pistiku välja puhastan juhtmed ära ühendan ära teip ümber ja valmis signaal olemas ???
Või peab olema nii vasaku kui parema kõlari signaal ? Juhul kui jah kas tagant sellest pisikust on see saadaval ? või peab kogu ukse laiali lammutama ?
Teiseks; Kust ma saan REMOTE juhtmele signaali ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sycero
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 Avant 4.2 v8,A6 c5 2,5TDi Quattro,A8 4.2q D3 2004

postitati 10.05.11 19:58 Tsiteeri


Sain omalgi Bose ja Sony xplode koos mängima. Aga siin on üks väike aga mis ei ole eriti meeltmööda. Kõik mängib ilusti aga kui volume maha keerata tuleb sahin küll väike aga on olemas mis häirib pedanti nagu mina. Ühendatud siis läbi converteri.

Ehk oskab keegi öelda kuidas seda eemaldada. Tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.05.11 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sycero
Kõik mängib ilusti aga kui volume maha keerata tuleb sahin küll väike aga on olemas mis häirib pedanti nagu mina.

Ka CD-d kuulates? On erinevust, kas mootor käib või ei?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.05.11 20:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Ka CD-d kuulates? On erinevust, kas mootor käib või ei?

Kas näiteks sellest ei vöi tulla, kus ühte vidinat on liialt peale keeratud?
Vöttes aluseks nt. kodutehnika (vöim, mingi cd/kasett dekk), kui ühel vöimalus midagi peale keerata, siis tekib vaiksemale toonile keerates sahin sisse.
Autoaudio puhul seda ei tea öelda, kuid kuna mainitakse converterit, siis...


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sycero
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 Avant 4.2 v8,A6 c5 2,5TDi Quattro,A8 4.2q D3 2004

postitati 10.05.11 20:30 Tsiteeri


Raske kuulata seda sahinat sest mootor 4.2 v8 ja ei kuule eriti aga seistes kuuleb kui volume maha keerata. Alguses ei olnud seda kui olid ühendused tehtud vb ei pannud tähele. Aga makki koos selle kupatusega omale kohale pannes tekkis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.05.11 07:58 Tsiteeri


No proovi ta siis uuesti välja tõmmata ja vaata ühendused üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audipoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 b8

postitati 02.10.11 17:42 Tsiteeri


Kuna omal on ka plaanis originaal mak välja vahetada, siis tekkis küsimus et mis pistikuga on tegu ja milleks ta vajalik?


http://album.ee/album/569229/50289257?ga_firstupload_done


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 14.10.11 18:36 Tsiteeri


Tere
Minul on autos (A6 C4) Alpine makk ja tagaustesse on paigaldatud eelmisel omanikul mingid ümmargused järelturu kõlarid, bass täielikult puudub ja sellepärast sai soetatud C4 avandi originaal supakas, mis taha küljetaskusse käib. Kuna mingit kasti pagassi panna ei taha, mis ruumi võtaks, siis sooviks infot kuidas saaks selle supaka ühendatud. Kuna see teema on niivõrd vana, et pilte enam ei näe, siis pole nagu suurt kasu sellest minule, sest mul pole erilist aimu audi originaal bose süsteemist. Supakast tuleb välja 2 pistikut, üks valge ja teine punane (pruun), valge on 6 pinniga ja pruun 4 pinniga. Mida kuhu peaks ühendama?
Jään ettepanekuid ootama.


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raidoaudics
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.13 21:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: danil123
Ei hakka uut teemat tegema seega küsin siit !

Autoks a4 2003 , Audi Concert ,
Sai täna siis ära soetatud 2 subwooferit ja võim ,
Nimelt: Kuidas ma nüüd selle ära kõik ühendan Hi low koverteri abil ?
Esiteks; Konverteris on neli juhet kas need kõik peavad olema ära ühendatud et tuleks korralik sigaal ? Või lihtsalt võtan ühe poole ühendan omavahel( miinu miinus) teen teisega sama tõmmban org supaka pistiku välja puhastan juhtmed ära ühendan ära teip ümber ja valmis signaal olemas ???
Või peab olema nii vasaku kui parema kõlari signaal ? Juhul kui jah kas tagant sellest pisikust on see saadaval ? või peab kogu ukse laiali lammutama ?
Teiseks; Kust ma saan REMOTE juhtmele signaali ?



Kuidas ja kas leidsid lahenduse ? Omal sama plaan panna audi concert bose orginaal süsteemile lisaks veel võim ja woofer taha . Kuhu sa selle converteri ühendasid ? Ette tänades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alvarpro
huviline

Avatar


Registreerunud 30.03.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: V8 3,6l 184kW, 1988; A4 2,0Tdi Quattro 130kw 2014

postitati 12.02.14 01:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raidoaudics
Tsitaat:
Algselt postitas: danil123
Ei hakka uut teemat tegema seega kĆ¼sin siit !

Autoks a4 2003 , Audi Concert ,
Sai tƤna siis Ƥra soetatud 2 subwooferit ja vƵim ,
Nimelt: Kuidas ma nĆ¼Ć¼d selle Ƥra kƵik Ć¼hendan Hi low koverteri abil ?
Esiteks; Konverteris on neli juhet kas need kƵik peavad olema Ƥra Ć¼hendatud et tuleks korralik sigaal ? VƵi lihtsalt vƵtan Ć¼he poole Ć¼hendan omavahel( miinu miinus) teen teisega sama tƵmmban org supaka pistiku vƤlja puhastan juhtmed Ƥra Ć¼hendan Ƥra teip Ć¼mber ja valmis signaal olemas ???
VƵi peab olema nii vasaku kui parema kƵlari signaal ? Juhul kui jah kas tagant sellest pisikust on see saadaval ? vƵi peab kogu ukse laiali lammutama ?
Teiseks; Kust ma saan REMOTE juhtmele signaali ?



Kuidas ja kas leidsid lahenduse ? Omal sama plaan panna audi concert bose orginaal sĆ¼steemile lisaks veel vƵim ja woofer taha . Kuhu sa selle converteri Ć¼hendasid ? Ette tƤnades.


Endal 2004a a4, millel sees originaal helisüsteem.
Makiks on concert 2 ja taga bagassis on originaal woofer. Mina pidasin kõige lihtsamaks teoks kogu signaalid tagumisest originaal woofri võmendist võtta.
Niinimetatud RCA signaali sain originaal woofrisse minevatest juhtmetest ning remote signaali võtsin originaal võimu tulevatest juhtmetest, võin homme üle vaadata, mis värvi juhe see on.

Kõige suurem töö oli võimule eest aku juurest toitejuhe vedada.

Loodetavasti on sellest kasu kellegile, endal toimib laitmatult, pole mingit pininat ega sahinat. Heli on puhas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.2% - SQL: 31.8%]