Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: AC Drag 2008 Sügis - 06. September - Haapsalu, Kiltsi lennuväli (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 7990)
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 20.08.08 13:05
AC Drag 2008 Sügis - 06. September - Haapsalu, Kiltsi lennuväli



Aeg on nii kaugel, et algab eelregistreerimine tavapärasele AC Drag 2008 Sügis võistlusele.
Kogu vajaliku info leiab: http://www.drag.audiclub.ee/ leheküljelt.
Võistlus on registreeritud EAL-s numbri 94/D all.


VÕISTLUSKLASSID

Bracket: Audid mille dial-in jääb vahemikku 13.50 - 19.00 sekundit
B: Kuni 3000 cm³ N/A bensiinimootorid ja kuni 2500 cm³ diislid
C: Üle 3000 cm³ N/A bensiinimootorid (sh 2,2 10vT, 1,8T ja 2,0T va S3) ja üle 2500 cm³ diislid
D: Kiired Audid (2.2 20vT, 2.7 BiT, V8 BiT, W12 ja 2.0T S3 v.a Outlaw klassi autod)
E (Outlaw): Audid mille ET on 12.0 sekundit või vähem ning kokkuleppel korraldajaga muud marki sõidukid
Korraldajal on õigus paigutada võistleja teise klassi!


OSAVÕTUTASU JA PEALTVAATAJA PILET

Eesti Audi Klubi klubikaardi omanikule on osavõtutasu Audiga osalemisel 100.- krooni, teistele 200.- krooni. Muud marki sõidukiga osalemisel on osavõtutasu suuruseks 300.- krooni. Osavõtutasu sisaldab võistleja ja ühe tiimiliikme tasuta sisenemise lennuväljale.

Pilet pealtvaatajale maksab 50.- krooni, Eesti Audi Klubi klubikaardi omanikud ja alla 12 aastased saavad üritusele TASUTA.


AUHINNAD

Klassi võitjat autasustatakse diplomi ja karikaga, teise ja kolmanda koha saavutanuid diplomiga. Lisaks autasustatakse võitjaid auhindadega ürituse toetajatelt. Eriauhinna ja diplomiga autasutatakse kiireimat naisvõistlejat.


AJAKAVA

20.08.2008 kuni 04.09.2008 kell 24.00
Võistlejate eelregistreerimine

06.09.2008

10.30 - 12.00 lõppregistreerimine ja tehniline kontroll
12.45 - 13.00 võistlejate koosolek
13.00 - 15.30 ajasõidud
15.30 - 16.15 finaalsõitude ettevalmistus
16.15 - 18.15 eliminaatorid/finaalid
18.30 - autasustamine


Registreerunud võistlejad


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wilson
huviline



Registreerunud 30.07.08
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.08.08 06:03


mis klassi läheb 3.6l v8 ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 22.08.08 06:14


C: Üle 3000 cm³ N/A bensiinimootorid (sh 2,2 10vT, 1,8T ja 2,0T va S3) ja üle 2500 cm³ diislid


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 26.08.08 19:33


Kas on kedagi, kes Tallinna kandist liiguks üritusele ja poleks väga raske üks fotograafiategelane ja muidu huviline auto peale võtta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.08.08 06:09


Tsitaat:
Algselt postitas: Helen
Kas on kedagi, kes Tallinna kandist liiguks üritusele ja poleks väga raske üks fotograafiategelane ja muidu huviline auto peale võtta?


Ma arvan kui sa Laagri Maksimarketi parklas kuskil kella 10 paiku seisad sildiga "Tahan AC Dragile", siis läheb lausa rebimiseks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 27.08.08 08:42


:DÄkki saaks ikka sildita...või kui kuidagi ei saa, siis äkki võib väike silt olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaljukiisu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.08.08 10:22


Väiksest sildist sõidetakse mööda.


Õlled kraanikaussi!!!! Ma ei ole õel! Õelus on minust lihtsalt suurem . . .
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martint
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.08
Asukoht: setumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100 2,8q

postitati 28.08.08 04:29


Oskab keegi täpsemalt öelda kus see lennuväli on?:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 28.08.08 06:03


Tsitaat:
Algselt postitas: martint
Oskab keegi täpsemalt öelda kus see lennuväli on?:P



Kiltsi lennuväli


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wilson
huviline



Registreerunud 30.07.08
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.08.08 06:04


tallinna poolt tulles otse läbi haapsalu mööda teed ja umbes 2km siis linnast väljas.
enamjaolt tegelt leiad ka üles sellejärgi kuhu poole masinate hunnik liigub :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martint
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.08
Asukoht: setumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100 2,8q

postitati 28.08.08 06:28


nohjah:D ma tulen täitsa setumaalt:D niiet tallinna mul vist asja pole:D et sealtpoolt liikuda:D aga no hakkan vara liikuma ja kül ülesse leian;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 29.08.08 10:09


Nagu näha, siis tuleb edaspidi piirduda ikka ühe dragiga aastas - 15 osaleja tarbeks pole mõtet viies erinevas klassis üritust korraldada. Kui esmaspäeva õhtuks 30-t osalemise sooviga inimest koos ei ole, siis jätame võistluse ära ja seni registreerunutele maksame osavõtasud tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
StreetR
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20v Avant & Audi Coupe Drift Car

postitati 29.08.08 11:25


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Nagu näha, siis tuleb edaspidi piirduda ikka ühe dragiga aastas - 15 osaleja tarbeks pole mõtet viies erinevas klassis üritust korraldada. Kui esmaspäeva õhtuks 30-t osalemise sooviga inimest koos ei ole, siis jätame võistluse ära ja seni registreerunutele maksame osavõtasud tagasi.


Viga pole ürituses endas vaid selles et samal jal ka tartus samalaadne üritus.

Edu korraldamisel:)
Henri


Sideways is the only way !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.08.08 11:58


B klassis olen ma hetkel ainuke :(
Ärge kartke, tulge sõitke minuga võidu ;)

Nagu kevadine kiirendus näitas, siis 2.3 mootoriga on võimalik B klassis võit saavutada küll ja liikuda kiiremini kui 2.8.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 29.08.08 12:08


Serxx ära pabista selle klassivõidu pärast, küll Ahto ennast ära regab :P

Ma loodaks rajale tuua u. 350hj Audi TT. Täna selgub :)


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.08.08 12:11


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Serxx ära pabista selle klassivõidu pärast, küll Ahto ennast ära regab :P

Et siis jah, ma tahtsin kirjutada, et kõik peale Ahto on oodatud minuga võidu sõitma :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 29.08.08 14:54


Tartu üritusele ei ole registreerinud mitte ühtegi Audit, nii et selles küll asi ei ole. Meie ürituse kuupäev sai paika pandud juba Märtsi kuus, Tartu kohta seda öelda ei saa.
Tsitaat:
Algselt postitas: StreetR
Viga pole ürituses endas vaid selles et samal jal ka tartus samalaadne üritus.

Edu korraldamisel:)
Henri



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 29.08.08 18:27


Üks väike mõttevälgatus....

Ma ei ole küll kauaaegne Audiklubi liige, kuid tollal kui olin liitunud ja esimene kevad(2006) kätte jõudis, siis kohe ka AC dragil proovimas käisin. Teise korra sõitis minu masin kohe sügisel. Sel aastal olid veel ajad ja tulemused natuke madalamad kui näit. järgmisel ehk 2007.
Samas olen ka üsna suur fänn, ürituste pealtvaatajana ja seda nii dragil, kui lõppkiirusel. Seega tean, et võistluste kalender on üsna tihedaks läinud. Samas peab tunnistama, et AC drag on saanud üpris kõrgetasemeliseks kiirendusvõistluseks ja pealtvaatajane tean, et osalejatel, kel nn. stock masin, ei ole suurt lootust midagi seal teha. Ainus asi on oma aega sõita, kuid kui see on teada, siis rohkem ei sõideta.
Kui nüüd ütlen pealtvaatajana, siis eelmine sügis sõidetud tulemused, eriti just "outlaw" klasi poolt on sedavõrd tugevad, et ega neid 15+ sek. autosi(ehk suur osa stock s-autosi) näha ei viitsigi.
Ja tekibki moment, kus plaanid AC dragi vaatama minna ja tead, et midagi ilusat jälle tulemas(nii korralduse, kui tulemuste poolelt), kuid samas mõtlen, et tase nii kõreks läinud, et oma (14.0-14.4)sõitev auto rajale eriti ei kõlbaks.
Arvan, et selliseid mõtlejaid on veelgi(vähemalt minu tutvusringkonnas) ning see ongi see asjaolu, miks igalepoole võistlejaid ei jätku.

Käesolev olukord on korraldajatale pisut keeruline jah. Kahju, et enda jäärallikas hiljuti lepingu lõpetas, muidu oleksin kindlasti oma panuse andnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.08.08 18:52


oma panuse oleks ka mina see sügis andnud ja BR klassis kätt proovinud aga kahjuks tööl pean olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 29.08.08 20:32


Tsitaat:
Algselt postitas: Teemokuid samas mõtlen, et tase nii kõreks läinud, et oma (14.0-14.4)sõitev auto rajale eriti ei kõlbaks.

Selle jaoks mõeldi ju välja Bracket klass, igaüks võib võita, nt ise tahaksin seal väga sõita sest D klassi masinad on liialt karmid lihtsalt, kuid BR klassi sellise ETga nagu minul välja sõidetud juba on, ei lubata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 29.08.08 20:59


Jama küll. Ma olen enamus ajast kukkunud välja esimeses eliminaatori ringis a näete. Ikka käin jonnakalt igal võistlusel. Kui sõita ei taha, siis vabanduse leiab alati. See on fakt. Kahju, et dragi vastu huvi nii väike on kuid loodan, et üritus siiski toimub.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sadguy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe, 9-5 T, Octavia

postitati 29.08.08 22:21


Tere tali. Mul juba helsinki-tallinn, tallinn-helsinki piletid v2lja ostetud drag-le tulemiseks.
2rge nyyd jamage. :(
BR -s saab ju praktiliselt iga mees s6ita kui vaid ise seda tahab. Ei loe ju seal mootori v6imsus ega hea ET.
PS: Kevad dragi BR klassi v6itis kogu yrituse k6ige aeglasem auto!!!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 30.08.08 05:04


Mul on küll siiralt ükskõik, mis kohale ma tulen. Juhul kui esikolmikusse mahun, siis on ju ülikõva. See on vaid boonuseks. Tähtis pole võit, vaid osavõtt!


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 30.08.08 18:26


Tsitaat:

PS: Kevad dragi BR klassi v6itis kogu yrituse k6ige aeglasem auto


U. nii ta oli. Mul oli au Marko vastu sõita eliminaatori esimeses ringis olles ise olnud kvalifikatsiooni teine ja tema seal lõpuosas. Ja kutt küpsetas kõik vastased ära kaasaarvatud finaalis. Väga vinge.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 30.08.08 18:28


Rando, aga väga hea väljakutse ju. Paned omale dial-ini selle 13.5 ja näitad kui hästi sa oma autot tunned kui pead niiöelda tagasi hoidma :P


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.1% - SQL: 27.9%]