Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Tervitused rohelise A3 juhile (Vastuseid: 81 | Vaatamisi: 12083)
lohe
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4 motion 1,9TDI 96kw; Audi 80 B4 2.0 85kw

postitati 29.07.08 13:46
Tervitused rohelise A3 juhile



Teema liiklushuligaanid Audi roolis pandi küll lukku, aga tänahommikust põmpead sooviks küll läbi "raadioeetri" tervitada. Tegemist oli siis tumerohelise A3 (reg nr ***TFF ja tagumisel aknal suur kiri "audiclub.ee") juhiga, kes arvas, et kiirusel 100km/h on poole auto pikkune pikivahe igati normaalne. Seda ka peale pisikest "hoiatust". Möödasõitudest Viljandi mnt-l (eriti Tallinna ringtee ristmikul) saaks halenaljaka anektoodi kokku kirjutada.
Ole sa veelkord tervitatud ja et kõva kivi su teele ette satuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 30.07.08 00:39


Oh ärme hakka jälle sellel teemal mämmerdama. See ei muuda midagi.

Ni kurb kui se ka ei ole.

Ps kas oli meie klubi logo või see teine audiklubi? Teine on Valge kirjaga ja Audi-Club või midagi sarnast.


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 30.07.08 06:12


ja lisaks on minumeelest sellised "hoiatajad" sada korda ohtlikumad liikluses. Kui ma möödasõitu maanteel ootaks ja keegi arvab, et tore oleks piduriga "nalja teha" kuna talle ei meeldi, et ma liiga lähedal tema autole sõidan, siis pigem vajab see esimene autojuht ravi kui tagumine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 30.07.08 07:58


Mina "hoiatan" samuti. Lisan veel niipalju, et kui sa näed ,et sa ei saa mööduda niipea, siis ei pea sa sõitma mul konksu otsas. Hoia pikivahet ja kiirenda siis mööda, kui tee vaba. Ja kui autol kiirendus olematu, siis see pole vabanduseks. Nii ka päris ei saa ju. Selle ajaga, mis te konksus istute võib paljutki juhtuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 30.07.08 08:06


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Mina "hoiatan" samuti. Lisan veel niipalju, et kui sa näed ,et sa ei saa mööduda niipea, siis ei pea sa sõitma mul konksu otsas. Hoia pikivahet ja kiirenda siis mööda, kui tee vaba. Ja kui autol kiirendus olematu, siis see pole vabanduseks. Nii ka päris ei saa ju. Selle ajaga, mis te konksus istute võib paljutki juhtuda.


mis selle hoiatuse point on? näitad, et oled ebakindel juht ja võid lambist maanteel teha suvalisi äkkpidurdusi? samal ajal kui mina lasen pikkvahe nii suureks, et haiged inimesed enam "hoiatamisega" ei tegele, möödub minust auto ja olukord väga ei muutu.

selle asemel ei siin mingite hoiatamiste ja asjadega tegeleda, võta parem teeserva ja lase kiirem mööda.


ütleme, et oht on tõesti suurem kui auto sul lähedal sõidab, aga kui sina hakkad seal ees trikke tegema, suureneb see oht umbes 10 korda. kumb siis parem on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 30.07.08 08:31


Minul samad kogemused politseiga kes sõitsid mul sabas nii, et Fiat Ducato tuled mul päevasel ajal tagaklaasi taga olid- ei oska pikkivahet kommenteerida aga no liiiiiga lähedal sõitsid, ma ei pidurdanud, ei kiirendanud, sõitsin lihtsalt edasi kuniks ise ära kadusid- ei teagi kas hetkeline adrenaliinivajadus või midagi sellist aga autokooli põhitõdede hulka kuulukse see.
Eks neid "trikitajaid" jagub igasse autorooli ja ka ise teen vahest mõne lolli lükke aga spetsiaalselt kedagi karpi ei sõida ja piduriga ei mängi- närvi ajavad küll tulede-peded aga mis sa tühja vilgutad, karavan läheb edasi.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 30.07.08 09:57


Terve ilm on mingeid krdi väärastunud "hoiatajaid" täis. Ise mööda ei sõida ja teistel ka mööda sõita ei lase, tekitades mõttetult venivaid autokolonne, vahel kohe tekib tahtmine mõnele sellisele hoiatajale nii hoiatada, et on oiatatud. Rahvas- elage end välja mujal kui liikluses, minge näiteks reisima (muidugi mitte oma autoga) või sõitke rongiga maale vanaema juurde.
Lahe muidugi kuidas sihukesed teemad vastukaja tekitavad :D minu poolt ka tervitused a3 juhile ja a4 ning a6 juhile ka.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 30.07.08 10:23


piki vahe pikivaheks. Aga siis küll tore ei ole kui hoiatama hakkad ja tagumise auto juht paneb just suitsu põlema, vaatab tee ääres lehmi, näpib raadiot või sügab oma mune.
Siis pigem saad ise ühe korraliku hoiatuse, kaelatoe ja oma roolikatte maitset tunda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 30.07.08 11:24


Oi mulle need liiklusteemad meeldivad :D

Aga minu poolt ka hääl ``hoiatajatele´´. Ise hoiatan ka kui mingi poolearuline mul liiga pikalt tagumikus istub....Kui arvab et hoiab selle tuulessõitmisega bena kokku siis ärgu sõitku üldse autoga. On olnud juhuseid kus taga minimaalse vahega sõidab auto 100-110km/h ja ei kavatsegi mööda minna( olen hoiatanud, kõrvale võtnud ja ka paremat suunda näidanud aga tulutult)...alles siis läheb kui ma ise hoo 60 peale lasen. Tänavad on ikka parajaid tainaid täis.

Ja mth oma 10 kordse ohtlikkuse jutuga. Kui sa ise sellist ohtlikku olukorda seal sabas ei tekitaks, siis ei muudaks mõni teine seda ka 10 korda suuremaks. Sõida ise ja lase teistel ka rahulikult sõita!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 30.07.08 11:38


Tsitaat:
Algselt postitas: mihkel
Ja mth oma 10 kordse ohtlikkuse jutuga. Kui sa ise sellist ohtlikku olukorda seal sabas ei tekitaks, siis ei muudaks mõni teine seda ka 10 korda suuremaks.
Sõida ise ja lase teistel ka rahulikult sõita!


just täpselt minu mõte.

mina tagumikus sõites ei sega kellegi sõitmist, keera oma peeglid taevast vaatama kui objektid peeglites häirivad. küll aga segavad liiklust oma manöövritega "hoiatajad" kes tahtlikult tekitavad liiklusohtlikke olukordi.

üldiselt ei ole mul kombeks kellelegi tagumikku sõita, aga mõni aeg tagasi oli olukord kus minu ees ukerdas mingi uuem mersu, vana päss kettas. kurvis sõidab 80'ga ja sirgel 100'ga. otsustasin siis lõpuks sirge peal temast mööda veereda, alustan rahulikult möödasõitu, olles auto kõrvale jõudnud, näen et kõrval mersu vajutas pedaali põhja, üritas ilmselt mind kuidagi kasvatada vms, näitasin talle ennast vist liiga palju taga jorisedes peeglist (lootes, et äkki laseb mööda vms).

igatähes, vastassuunast hakkas auto ka paistma, õnneks S2 kogubki boosti viienda käiguga sõites 120-130 juures üles ja sain gaasipedaaliga mängides siiski turvaliselt mööda.

isehakanud maailmaparandajad võiksid enda põlemapanemisest alustada, vast kõige suurem panus mis nad maailma parandamiseks anda suudaksid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lohe
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4 motion 1,9TDI 96kw; Audi 80 B4 2.0 85kw

postitati 30.07.08 12:13


Mõnele tulihingelisele põletajale infoks - sõidan ise ja lasen teistel seda teha. Ei tule siia iga põmpea pärast halama, aga too tüüp ajas tõsiselt s__a keema. Kui möödasõidu võimalust pole mitte lootagi ja liialdamata poole auto pikkuse pikivahega p__s istutakse, siis igasugusest liiklusohutusest ja mööda lubamisest ei saa juttugi olla. Esimese hoiatusena ei litsu piduripedaali põhja, vaid just niipalju, et pidurituled põlema läheks (see ei tähenda veel auto olulist aeglustamist).
Kui pikivahe hoida kasvõi 50m juures on eessõitja ette märksa paremini näha ja möödasõit ka märksa ohutum. Põhjuseid on veel palju ja üheks heaks näiteks on Laiksoo "korraldatud" avarii. Ei usu, et Seati juht oleks kabelimatsu saanud, kui tal norm pikivahe oleks sigulliga olnud.
Olen samal lõigul kus tolle A3-ga maid jagasin rohkem kui napilt pääsenud otse kümppi paugust (vastu tulevast reast hüppas 5 seeria bemm välja möödasõidule). Oleks sel hetkel keegi mul samamoodi sabas olnud, oleksin kahe auto vahel lõpetanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 30.07.08 12:47


Tsitaat:
Algselt postitas: mth


just täpselt minu mõte.

mina tagumikus sõites ei sega kellegi sõitmist, keera oma peeglid taevast vaatama kui objektid peeglites häirivad. küll aga segavad liiklust oma manöövritega "hoiatajad" kes tahtlikult tekitavad liiklusohtlikke olukordi.

üldiselt ei ole mul kombeks kellelegi tagumikku sõita, aga mõni aeg tagasi oli olukord kus minu ees ukerdas mingi uuem mersu, vana päss kettas. kurvis sõidab 80'ga ja sirgel 100'ga. otsustasin siis lõpuks sirge peal temast mööda veereda, alustan rahulikult möödasõitu, olles auto kõrvale jõudnud, näen et kõrval mersu vajutas pedaali põhja, üritas ilmselt mind kuidagi kasvatada vms, näitasin talle ennast vist liiga palju taga jorisedes peeglist (lootes, et äkki laseb mööda vms).

igatähes, vastassuunast hakkas auto ka paistma, õnneks S2 kogubki boosti viienda käiguga sõites 120-130 juures üles ja sain gaasipedaaliga mängides siiski turvaliselt mööda.

isehakanud maailmaparandajad võiksid enda põlemapanemisest alustada, vast kõige suurem panus mis nad maailma parandamiseks anda suudaksid.


Selles suhtes jah nõus sinuga, et maailmaparandajaid on ka omajagu...mõni teeb selliseid trikke lustimiseks, mõni ilmselt soovibki kasvatada. Aga noh ma ei näe midagi halba selles kui tõesti oled eesolevale autole pidevalt liiga lähedal - kergelt pidurit vajutades süttivad ju tuled enne pidurite rakendumist. Igati viisakas ju märku anda et palun kontrolli pikkivahet. Tagumine sõitja võiks viisakusest kaasliikleja vastu seda vahet siis suurendada...enamasti on aga pooohui, et las ta vilgutab, millega ma talle ikka liiga teen. Siinjuures ei taha siduda neid asju vahetult enne möödasõitu pikivahe vähendamiga, kuna sel puhul on tegemist vaid hetkega ning see lihtsustab möödasõitu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raimsb6
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 30.07.08 13:08


Tsitaat:
Algselt postitas: mth

mina tagumikus sõites ei sega kellegi sõitmist, keera oma peeglid taevast vaatama kui objektid peeglites häirivad.


No segad ikka küll. Mul on kaks korda tagant sisse sõidetud niimoodi, poole auto pikkuse pikivahet hoidnud juht ei jõudnud reageerida, kui ma takitustuse tõttu pidurdasin (ja üldsegi mitte eriti järsult). Rohkem ei taha. Iga kord kui keegi tuleb taha niimodi ajusid keppima, siis kas vilgutan piduritulega, näitan paremat suunda või lasen hoo maha kuni mööda sõidab. Mõni ei saa isegi peale seda aru!

Uskumatu, et mõni veel leiab õigustusi tagumikus sõitmisele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 30.07.08 13:21


Siin teemas lahatakse ju mitut erinevat "liikluspede" tunnust, teemaalgatajat häiris ilmselt mitmeid muid tegureid ka kui ainult anaal-rong. Mth räägib aga mersumehena täielikust egomaniakist: "mul on mersu ja keegi ei sõida mööda", sellistele paneks rekkamehed päris kõvasti lõua pihta kui kätte saaks.. rekkade kiirendusvõime tõttu ja asjaolu, et jobukott sõidab stabiilselt -10 km/h lubatust aeglasemalt, möödasõidul aga lapats põhja :mad: Mida öelda sellise juhi liiklussoorituse kohta, kuidas politsei selliseid peaks karistama? jne.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.07.08 14:03


Ja minule on sellised p*rses jõlkujad kahel korral konksu otsa prantsatanud, hoolimata sellest, et andsin varakult pidurituledega märku ees olevast takistusest. Vähemalt üks konksu katteplast on kogu aeg pagassis varuks, kui jälle mõni ribadeks sõidetakse :cool:. Alati on konksukorgid ka mitmekordselt kinni makstud ja kohe kohapeal :P.
Põhimõtteliselt võrdub sabas jõlkumine liikluseeskirjade eiramisega ja kui kõksu korral pollarid välja kutsuda ja "ilma politsei kohalolekuta asi lahendamatuks kuulutada", siis saab tagant otsasõitjat trahvida liikluseeskirjade eiramise eest seaduses ette nähtud korra järgi :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 30.07.08 16:12


möödasõitude koha pealt veel nii palju et on popiks saanud see et kui sõidad eesoleva auto taga ja tema umbes 70-80 sõidab ja sa hakkad mööda minema siis leiab tema gaasipedaali üles ja kiirendab 100-110.ja siis vaata ise kuhu sa tagasi oma ritta saad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 30.07.08 16:16


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
möödasõitude koha pealt veel nii palju et on popiks saanud see et kui sõidad eesoleva auto taga ja tema umbes 70-80 sõidab ja sa hakkad mööda minema siis leiab tema gaasipedaali üles ja kiirendab 100-110.ja siis vaata ise kuhu sa tagasi oma ritta saad.


Vaat selliseid troppe on jah siginenud nagu seeni peale vihma.Oleks siis veel,et mõned noored,kuid kus sa sellega,hallipäised "õpetavad" endast möödasõitjaid:o


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antskantoss
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 tdi, Niva2121

postitati 30.07.08 18:34


Selles osas arvan minagi, et need pees jõlkujad on natukene debiilsed hinged. Täna mööda Järvevana sõites otsustas üks veduk, et 100 km/h on tema jaoks liiga aeglane ja "istus" mul ka tagaaknale. Kui lõpuks mööda sai, siis lollike ei arvestanud sellega , et veepuhastusjaama juures vahest foor punast tuld näitab ja pidi veel seal foori taga peatujale tagant sisse sõitma. Rekka sai pidama, aga millimeetrite mäng jälle ees peatujaga. Ega lolli siin foorumis kirudes ei õpeta, aga jääb lootma, et Arco Transi mehed kõik hälbega ei ole...


Elame vaid korra...
Elame siis mugavalt...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erikhi
huviline



Registreerunud 12.04.07
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,8 quattro aut

postitati 30.07.08 18:49


Minu moto on, et kui oled sedavõrd kiirem, et järgi jõudsid- mine mööda. Soomlastel on per..s istumine kombeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 30.07.08 20:11


mth- sa teed omad järeldused mingist 1 -2 vennikesest, kes sul mööduda ei lase? Comooon mees. Tõsine egoga paugutaja jälle;)
Ma ei pidurda, vaid näitan piduri tuledega, et tõmba mul p..rsest minema, kui näha on ,et sa mööda ei saa ja istud mul konksus juba pikemat aega ja seda tegelikult põhjuseta. Olen mõned päevad oma aega raisanud küll sinusuguste "schumide" pärast, mööda kindlustusi ja töökodasid joostes. Ja seda nii samuti, nagu kps ütles.
Kes sõidab p..rses kinni ja vaatab teepervel lehmi, sügab mune või mida iganes, vot see võiks ennast süüdata küll. Kui sõidad siis sõida ja ole mees ja austa k teisi liiklejaid. Minul on suht savi, kuna kellelelgi "boost" taha tuleb.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 30.07.08 21:30


Hoiatajad on igati toredad.
Vaatake ette teele, aga mitte ärge passige peegleid.
Keegi jõuab järgi, tõmmake teeäärde ja ta läheb mööda.
Soomes olen ka igasugu perverte kohanud kes spetsiaalselt mööda ei lase.
Sõidukatest rohkem häirivad mingid kalluri, prügi ja seguautod kes lasnamäe kanalis pidevalt miski 100 mööda lasevad.
Ma ei kujuta küll ette kui kiirelt 40T seguauto seisma jääb, aga see võtab ilmselt aega.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 30.07.08 22:47


Aga siin teemas vihjataksegi pigem ju neile,kes passivad sul tagastanges,kuid möödasõitu ei soorita....Lihtsalt idioodid,kes ei tea ohutusest halligi!!!
Eks see on nii kuni esimese laksuni,siis ehk hakatakse mõtlema....Kui on enam mõtlejat üldse :mad:


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 30.07.08 23:15


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
mis selle hoiatuse point on? näitad, et oled ebakindel juht ja võid lambist maanteel teha suvalisi äkkpidurdusi? samal ajal kui mina lasen pikkvahe nii suureks, et haiged inimesed enam "hoiatamisega" ei tegele, möödub minust auto ja olukord väga ei muutu.



Täiesti nõus sinuga. Ja kui sinna kahe auto vahele keegi veel ennast vahele pressima hakkab muutub olukord veel hullemaks. Mind pole küll kunagi häirinud, kui maanteel keegi vahetult enne möödasõitu väga lähedale tuleb ning siis möödub. Valdav enamus teeb nii ning minuarust see küll suurt ohtu ei tekita. Palju hullemad on on sellised juhid, kes hakkavad väga kaugelt möödasõitu üritama ja masin ka veel piisavalt kiiresti kiirust koguda ei suuda ning siis tuleb vastu juba keegi ning tekib ohtlik situatsioon ja pean oma kiirust vähendama et see idioot mööda saaks.

Sel nädalavahetusel nt. kui Peipsi äärde ujuma läksime sõitis väga tiheda liiklusega opäl vektra mööda kui vastu tuli auto (suht kitsas tee oli kah) ning kui ta jõudis minu autost mööda siis oli seal umbes 1.5 auto pikkune vahe järgmise autoga. Aga et sinna vahele minna, selle asemel otsustas see hälvik veel järgmisest autost ka mööda minna. Mina pidurdasin väga järsult, sest arvasin et nüüd käib julm pauk ära kah, aga õnneks polnud vastassuunast vastu tulev autojuht nii loll ja kogenematu ning tõmbas väga teeserva, kohe muru peale ning opel sai väga napilt mööda. Ausalt öeldes pole ma nii lolli olukorda ja autojuhti veel näinud, ei tia kas juua täis, narkomaan või enesetapja ? Vahtraleht muidugi ilutsemas akna peal ning alpine kleeps kah. Igastahes andsin politseile sellest kahtlaselt liiklevast sõidukist teada.

Soovitan selliste idiootide puhul 110 valida, see foorumis halamine ei muuda kahjuks mitte midagi :(


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lohe
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4 motion 1,9TDI 96kw; Audi 80 B4 2.0 85kw

postitati 31.07.08 07:25


Lgp mth, Puna jt perses sörkimise õigustajad. Süvenege hetkeks statistikasse ja siis tulge seletama sellise käitumise ohutusest. 2007 aastal toimus Eesti teedel 178 kokkupõrget ees pidurdava sõidukiga ja nendes õnnetustes hukkus 4, ning sai vigastada 233 inimest. Ilmselt pole selles statistikas mainitud ei teid, ega teie lähedasi.
P.S. Tean selliseid liiklejaid väga hästi, kes ainult ette vahivad ja millegipärast hetk peale mind peeglisse vaatamata möödasõidule asuvad. Tulemuseks 3 rida kõvuti ja mina tee vasakpoolse kraavi serval. Viimane juhus möödunud laupäevast.

Mis puutub siia foorumisse halama tulemisse, siis tegin seda eeldusel, et tegemist on klubilisest hälvikuga. Tundub, et ei ole. Oleks hea meelega siin veergudel temaga mõtteid vahetanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 31.07.08 07:34


Ega siin rääkimine eriti midagi ei muudagi, kuid me oleme oma teemaga väga OT!
Mina isiklikult räägin inimestest, kes sõidavadki pamris kinni. See kui ta enne möödasõitu tuleb lähemale--jumal sellega. Ma arvan,et enamus meist ei ole nii territoriaalsed inimesed, et see kedagi häiriks. Häirib see, kui mööda ei minda ja ikka passitakse aknalaual.
Keegi ei ole rääkinud äkkpidurtustest, muudest takistustest!? Selge see, et see on lubamatu.
Räägiti sellest, et kui passid pampris, ütleme siis "omast-mõnust" vm. , siis korraks tuledega märku antakse, kuna hoolitakse enda tervisest/ajast jne..
Siia ei ole mõtet tuua näiteid "õpetajatest", kes teid segavad. Neid kohtad ehk korra aastas. Aga igapäevane nähtus on siiski pampris passimine ja seda ilma igasuguse põhjuseta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.5% - SQL: 57.5%]