Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Auto parkimisega seotud probleemid Tallinnas (Vastuseid: 50 | Vaatamisi: 13445)
martinhunt
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.08
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.0 multitronic B6- eelmine, Audi A6Q tiptronic 3.0TDI C6, BMW 523 E39, BMW 520 E39, BMW 728 E38

postitati 15.06.08 15:12 Tsiteeri
Auto parkimisega seotud probleemid Tallinnas



et siis elan mustamäel... alguses kui auto ostsin siis ei olnud enda maja ees kohta... parkisin siis vehetult enda maja juurde kuid ja pean tunnistama et ikkagi kõrval maja ette...

hommikul välja minnes olid mul lastud õhupüssiga tagatuled segamini ja pluss 5 mõlki auto kerel:)

loomulikult koheselt ma ei märganud seda...
märkasins seda päev hiljem ja helistasin politseisse... nemad aga käskisd tulla mul nende juurde avaldust kirjutama ja autot näitama... ja loomulikult tööpäeviti 9.00 - 16.30...

kahjuks ei olnud võimalik minna kuna pean ikkagi tööl käima...

helistasin kaskosse... nemad ei tee ka midagi kui pole politseisse avaldust tehtud...

et siis pean ise parandama...

küsisin ka kogu värgi hinnapakkumist ja see küündis peaaegu 10 000.-

niiet kui kellegil sama teema siis anke aga loole tuld... lihtsalt oleks tore kuulata mis toimub...

ja see kellele meeldib autosid õhukaga lasta, arvestage sellega et kui teid kätte saan siis topin teile selle sama püssi p**sse niiet kõrvadest tuleb välja :)


aga ok... päikest kõigile


Kõik ventilatsioonist, kütest ning jahutusest!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Dixi
huviline



Registreerunud 13.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 15.06.08 15:20 Tsiteeri


Mul Sõpruse pst ääres elavatel vanematel kolm korda autokummid läbi torgatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinhunt
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.08
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.0 multitronic B6- eelmine, Audi A6Q tiptronic 3.0TDI C6, BMW 523 E39, BMW 520 E39, BMW 728 E38

postitati 15.06.08 15:24 Tsiteeri
:)



Tsitaat:
Algselt postitas: Dixi
Mul Sõpruse pst ääres elavatel vanematel kolm korda autokummid läbi torgatud.


kusjuures mul äial sõpakal ka vist mingi 4 korda kõik kummid läbi torgatud:( ja alati pidanud ise ostma uued kummid....


Kõik ventilatsioonist, kütest ning jahutusest!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maestro
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,8 142kw -98

postitati 15.06.08 16:04 Tsiteeri


Minu autule paigutati ilus u. 5 cm pikk nael tagumise rehvi alla Tallinnas Tatari tänaval :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Dixi
huviline



Registreerunud 13.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 15.06.08 16:06 Tsiteeri


Ega Su äi juhuslikult selles majas, või ümbruses ei ela, kus Hansapanga kontor on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 15.06.08 17:14 Tsiteeri


ükskord tehti mosse veerenni ääre vastas õllepudel lahti
märtsis löödi audil esiklaasi ämblik

nüüd parima pärlina sõideti auto päris korralikult kägarasse
http://www.pasun.ee/audi/avarii.JPG
http://www.pasun.ee/audi/avarii_2.JPG
http://www.pasun.ee/audi/avarii_3.JPG


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 23.06.08 13:00 Tsiteeri


mul endal on aknad selle maja poole, kus see laks pandi ja see pauk pidi päris korralik olema, huvitaval kombel kuuljaid polnudki vist nagu ole aru saanud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cigaro
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 '97 + A6 C5 1.8T '02 + Avensis '16

postitati 28.06.08 03:33 Tsiteeri


Ise ka Mustamäe elanik ja küsiks, et kus see õhupüssiga tulistamine aset leidis?

Üleüldse paneelmajadega rajoonides on parkimine selline õnnemäng, et pead mõtlema kas hommikul auto juurde minnes on ikka kõik samamoodi nagu sealt tulles.

Endal on Mustamäel parkimise kahjud olnud ainult kahest komplektist 16'' orig. ilukilpidest ilma jäämine. ptüi-ptüi-ptüi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antskantoss
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 tdi, Niva2121

postitati 29.06.08 14:07 Tsiteeri


Minu arust on Mustamäel ööseti nagu mardijooks. Kogu aeg kuskil mingi tegevus toimub... Ja raiskadele ei tohi midagi teha ka... kohe ise suur huligaan. Audit pole raisad veel puutunud aga Zigla tehti küll maja ees suht puhtaks.


Elame vaid korra...
Elame siis mugavalt...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 29.06.08 14:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cigaro
Üleüldse paneelmajadega rajoonides on parkimine selline õnnemäng, et pead mõtlema kas hommikul auto juurde minnes on ikka kõik samamoodi nagu sealt tulles.
parkimine on seal suht lihtne, kui sul on vanem ront, mis pudiseb roostest, ning mida ei julge keegi puutuda, sest muidu määrib käed ära, siis pargi kuhu juhtub.

kui on vähe korralikum auto, siis:
*ära pargi ukse ette, sest muidu tahab keegi selle najal õlut avada
*ära pargi kõnnitee äärde, sest muidu tahab keegi end peeglist vaadata
*ära pargi ühegi sõidusuuna trajektoorile, sest muidu võib keegi lihtsalt otse sisse põrutada.
*ära pargi ühegi ühtegi majadevahelise tee sise ega väliskurvi, "rinkat" sõites võib mõni masin liiga kaugele sõita ja rihib auto *ära(nii vist sõideti minu auto pulbriks)
*ära pargi kuhugi vaiksesse nurgatagusesse, kus keegi pihta ei saa sõita, seal ilmuvad huligaanid välja
*ära pargi sellisesse kohta, kus üksi kaine inimene pihta ei sõidaks, joodikud pole kained!

kui kõike seda arvesse võtta, siis see superkasko ja pargi kuhu juhtub või vii auto valvega kinnisesse parklasse ja looda parimat
:D


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
cigaro
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 '97 + A6 C5 1.8T '02 + Avensis '16

postitati 29.06.08 17:51 Tsiteeri


Eks ta nii kipub olema jah. Endal õnneks pole juhust olnud, et keegi sõidab sisse, aga juhtusin tunnistajaks olema enda maja ees kuidas üks Mazdaga noorsand sõitis kõnnitee äärde pargitud Nissanile korralikud mõlgid-kriimud küljele ja lahkus ise sündmuskohalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 30.06.08 19:43 Tsiteeri


Ise on siiani Tallinna sattudes ja paneelmajade rajooni ööseks jäädes auto alati parklasse viinud - selle eest makstav summa on suhteliselt tühine võrreldes võimaliku kahjuga, mida näiteks siinmainitud kägarassesõit tekitada võib - olgu kasko või ei, selliste jamadega kaasnevat närvide ja aja kulu ei korva lõppude lõpuks keegi.

Kustahes vähegi vabama läbisõiduga kvartalisisestel teedel on õueala reeglitest kinnipidajaid ikka naeruväärselt vähe ja sõidetakse suhteliselt "vabalt".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 01.07.08 00:44 Tsiteeri


Selle aasta aja jooksul,kui olen audit omanud olen hoidnud ainult ühe korra teda maja ees,no palju kindlam on kohe olla/magada kui tead,et auto on garaašis mitme raudukse taga lukus:)
On ka selliseid,kes vähese liiklusega kohas ehk maja ees üritavad oma "sierradega" kiiresti ja mugavalt(enda jaoks) parkida ja tavaliselt sellised asjad lõppevad võõra auto kahjustamisega:(


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cigaro
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 '97 + A6 C5 1.8T '02 + Avensis '16

postitati 03.07.08 01:39 Tsiteeri


Mulle jäävad enamasti silma just sellised uhkemad autod, mis mul maja ees kiiruskatseid teevad. Teada tuntud tõde, et idioote jagub iga automargi rooli ja Audi ei ole siin ka mingi erand - üks must C5 kerega S6 suudab 7 trepikojaga 9-korruselise maja ees silma järgi vabalt 70+ kmh sisse saada, ükskord suutis mul koer tema teele ette jääda, aga kõik lõppes siiski õnnelikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 03.07.08 07:34 Tsiteeri


Minu ekstreemseim juhtum pärineb sügavatest nõukogudeaegadest kus minu maja ees seisev mittesõitev saporoožets otsustas sealt omavoliliselt lahkuda. Kätte sain mitusada meetrit eemalt- lapsed tegid lõbusõitu, üks oli roolis ja ülejäänud lükkasid.:D:D

Ja venna autolt varastati esiklaas.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
keskyla
huviline



Registreerunud 31.01.06
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.8Q

postitati 03.07.08 13:52 Tsiteeri


eks neid kihutajaid ikka leidub aga minu eelmise audi suutis naabritädi mustamäe korrusmaja ees ära mõlkida. Vaikselt vajus tagumisest uksest sisse lihtsalt. Õnneks oli korralik kodanik ja hommikul oli mul kojamehe vahel vabanduskiri koos telefoninumbriga, kindlustus lahendas olukorra uue uksega :)

Samal autol ka ilukilbid minema veetud, ei tea kellel neid tarvis oli. polnud enam esimeses nooruses kilbid...

Kui veel ca 3 a tagasi kristiines Koskla tänaval elasin siis viidi 2x bensiin paagist, ühel korral kadus ka kork jäljetult...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 07.07.08 16:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cigaro
Mulle jäävad enamasti silma just sellised uhkemad autod, mis mul maja ees kiiruskatseid teevad. Teada tuntud tõde, et idioote jagub iga automargi rooli ja Audi ei ole siin ka mingi erand - üks must C5 kerega S6 suudab 7 trepikojaga 9-korruselise maja ees silma järgi vabalt 70+ kmh sisse saada, ükskord suutis mul koer tema teele ette jääda, aga kõik lõppes siiski õnnelikult.

Niikaua nad neid kiiruskatseid teevad, kuni kuskilt pargitud autode vahelt ringijooksev väike laps mõne meetri kaugusel otse tee peale ette hüppab. Kui see mõistust koju ei too, siis on vähe lootust, et miski muu seda teha suudab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Põder
huviline



Registreerunud 04.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Impreza GT 555

postitati 10.07.08 17:03 Tsiteeri


Ise elan selles kõrval majas mis Zoigi piltide pealt paistab. Parkimise olen lahendanud nii, et hoian autot statoili taga tasulises parklas. 450.- kuus maksta on oluliselt odavam kui oma autot pärast lappida. Alati on sul oma koht autol olemas mitte nagu maja ees, kus õhtul hiljem tulles pole kuhugi parkida. See paarsada meetrit kõndimist hommikul ja õhtul "värskes" õhus ei tee ka halba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 11.07.08 06:54 Tsiteeri


Jätke auto päevaks kristiine keskuse alla parklasse ilusti pargituna, nii et mõlemale poole saaks teine auto parkida. Õhtul lugege mõlgid ustel kokku, kui saate alla 10 kokku siis olete vist õnnelikud inimesed. Jube vahva oli ka lihtsalt jälgida, kuidas auto uksest väljuti pauguga, vaadati oma uks üle, löödi uks kinni "piiks piiks" auto lukku ja poodi. Tagasi tulles kõigepealt tagumine uks lahti pauguga, kott autosse, siis esimene uks lahti pauguga ja minema... Juba ühelt idioodilt kolm matsu - kaks "õnneks" ühte kohta :D Päris jube on midagi "hoida" kui paljud kasutavad liikurit tarbeesemena ja suva kõigest :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinhunt
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.08
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.0 multitronic B6- eelmine, Audi A6Q tiptronic 3.0TDI C6, BMW 523 E39, BMW 520 E39, BMW 728 E38

postitati 12.07.08 16:51 Tsiteeri
:)



huvitav lausa lugeda...

nüüd siis sõitis mingi naine mul taga stange segamini... tulin koju ja siis polnud maja eest ühte räimestatud passatit... hiljem oli tulnud ja minu tagastange oli segamini... punase värviga koos... :) passat oli ka punane... rohkem polnud ka punaseid autosid maja ees:) helistasin politseisse ja palusin neil helistada auto omanikule et too välja tuleks.... ja et avariirühma pole esialgu vaja... siis tuligi auto omanik ja väitis et tema pole sõimas käinudki...:D tulin tuppa ja helistas politseii kutsus mind välja et nad on kohal... oma arust ei tahtnud ma neid kohale ja siis küsisin et miks tulite... siis tutvustus oli selline et mina olema vanja ja olen rühma politseist jne... ühesõnaga ta oli mööda sõitnud ja arvas et tuleb vaatab.... leidsime ka ühe kriimu miljonist mis oli vanal passatil... mõõdud näitasid kõrguse vaheks max pool cm... siis lausus politsei et see ei ole see ja neil on üldse raske tõestada seda et see üks miljonist kriimudest on just see mis ka minu autol... ja nüüd siis on nii et ise tegin korda... ja hommikuti kui tööle lähen ja õhtul koju tulen siis terve selle naise perekond silmitseb kui mõrvarit...

aga noh üldiselt on mul teiste arvamusest savi....

ok

elagu Vanja nimega politsei... ja kõik drifti kunnid:)


Kõik ventilatsioonist, kütest ning jahutusest!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinhunt
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.08
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.0 multitronic B6- eelmine, Audi A6Q tiptronic 3.0TDI C6, BMW 523 E39, BMW 520 E39, BMW 728 E38

postitati 12.07.08 16:53 Tsiteeri
mh...



Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Jätke auto päevaks kristiine keskuse alla parklasse ilusti pargituna, nii et mõlemale poole saaks teine auto parkida. Õhtul lugege mõlgid ustel kokku, kui saate alla 10 kokku siis olete vist õnnelikud inimesed. Jube vahva oli ka lihtsalt jälgida, kuidas auto uksest väljuti pauguga, vaadati oma uks üle, löödi uks kinni "piiks piiks" auto lukku ja poodi. Tagasi tulles kõigepealt tagumine uks lahti pauguga, kott autosse, siis esimene uks lahti pauguga ja minema... Juba ühelt idioodilt kolm matsu - kaks "õnneks" ühte kohta :D Päris jube on midagi "hoida" kui paljud kasutavad liikurit tarbeesemena ja suva kõigest :(


tuttav tunne:D

aga kuulge... kui ikka omada audit siis tõesti on raske suhtuda oma autosse kui tarbeesemesse...


Kõik ventilatsioonist, kütest ning jahutusest!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mannukaz
huviline



Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Kohila vald
Kasutaja on eemal

Auto: Peres on Audi 80 ja Honda Jazz

postitati 26.07.08 12:32 Tsiteeri


Ise elasin ka enne mustamäel ja ei pääsenud minagi mõlgita. Täpsemalt siis mingi vene vanamees õhtul hilja minema minnes kõksas minu punast. Õnneks oli aus inimene ja jättis numbri kojamehe vahele, sai asi kindlustusega selgeks tehtud ja maksma läks remont vist mingi 12 000 kui mu mälu mind ei peta. Ära vahetati siis juhipoolne tuli, suunatuli, poritiib ja pamper alt. Vanamees ise pakkus mulle valurahaks ilusa 3000.- :D Võib-olla oleksingi nõustunud, kui ta ise poleks käsinud mul eelnevalt kuskilt töökojast hinnapakkumist võtta..

Nüüd aga elan linnast eemal oma majas ja pargin palju jaksan :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 27.07.08 14:49 Tsiteeri


Nonii...halan siis ise ka natukene siia teemasse:) Jätsin siis oma auto ööseks maja ette,hea hommikul kohe otse tööle sõita. Hommikul oli mul üle bensuluugi selline kriim:o No ma ei saa aru,kui sa võtad mingeid kotte või asju autost välja,kas siis on väga raske vaadata,et kõrval parkivale autole vastu mitte minna. Iskiklikult võite minu auto kõrvale alati parkida,mina vaatan alati,et ma vastu ei läheks,kas siis mõnel teisel on seda väga raske teha?:(


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 27.07.08 15:02 Tsiteeri


Mihkel, see on paratamatus. Ma isegi ei viitsi enam stressata sellepärast.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 27.07.08 15:12 Tsiteeri


~30min tagasi, Norde Centrumi juures maja ees, peatus tume auto ja sealt väljuval mehel oli käes olnud keti otsas suurem kogus võtmeid-terariistu. Väljas olevad kohalikud kodutud ja rõdul olev naaber tekitasid lärmi, lahkuti kiiruga. Tulemuseks siiski mittetoimiv auto ukselukk:( Kurat keset päeva ja nii avalikus kohas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.9% - SQL: 53.1%]