Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: teatud pöörete vahemiskus nagu kaoks jõud... (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1247)
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.04 16:26 Tsiteeri
teatud pöörete vahemiskus nagu kaoks jõud...



Mingi selline asi on tekkinud, et teatud põõrete vahemikus nagu kaoks jõud.
Niipalju kui ma vaadanud olen, siis umbes 3000 ja 4500 vahel. Siuke mulje jääb, nagu ei saaks hetkeks piisavalt kütust peale...
Kusjuures huvitav on veel see, et nii pole koguaeg, kord on ja kord mitte ja just põhiliselt 3-da käiguga...

Oskab keegi miskit pakkuda ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 16.03.04 21:56 Tsiteeri


bensiinipump?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 17.03.04 14:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja indru
Mingi selline asi on tekkinud, et teatud põõrete vahemikus nagu kaoks jõud.
Niipalju kui ma vaadanud olen, siis umbes 3000 ja 4500 vahel. Siuke mulje jääb, nagu ei saaks hetkeks piisavalt kütust peale...
Kusjuures huvitav on veel see, et nii pole koguaeg, kord on ja kord mitte ja just põhiliselt 3-da käiguga...

Oskab keegi miskit pakkuda ?


Üks varjant on, et küünlad ja juhtmed läbi- Kas pidevalt esineb selline probleem või valdavalt niiske ilmaga?


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.04 15:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja quattromees
Üks varjant on, et küünlad ja juhtmed läbi- Kas pidevalt esineb selline probleem või valdavalt niiske ilmaga?


Küünlad, rootor ja jagajakaas on vahetatud mõned kuud tagasi. Juhtmete olukorda muidugi ei tea. Aga asi võib tõesti niiskuses olla, kui täna sõitsin, siis korra tegi ja peale seda oli kõik korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 17.03.04 16:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja indru
Tsitaat:
Esialgne postitaja quattromees
Üks varjant on, et küünlad ja juhtmed läbi- Kas pidevalt esineb selline probleem või valdavalt niiske ilmaga?


Küünlad, rootor ja jagajakaas on vahetatud mõned kuud tagasi. Juhtmete olukorda muidugi ei tea. Aga asi võib tõesti niiskuses olla, kui täna sõitsin, siis korra tegi ja peale seda oli kõik korras.


Mul endal täna oli nii (mitte küll audiga), et auto hakkas keset maanteed puterdama ja vaevu liikus. Vahetasin küünlad ja juhtmed ning hoopis teine hingamine! juhtmed olid ca 2a vanad, ise ka ei uskunud, et nendes viga on! Silikoonjuhe ikka kuhugi ei kõlba!


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.1% - SQL: 63.9%]