Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Ilusad Audid tänavapildis (Vastuseid: 54 | Vaatamisi: 24855)
Kessu
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Mustad A4 (B5) 1.6 & 100 (C4) 2.3

postitati 30.05.08 19:15 Tsiteeri
Ilusad Audid tänavapildis



Olen päris tihti avastanud ennast keset kõnniteed seismast, kuna näen eemal uskumatult ilusat Audit. Tahaks lausa juurde astuda ja pai teha. Üks auto on mitu korda mu tähelepanu köitnud ja kui julguse kokku võtan, postitan sellest ka mõne pildi.
Kas Teiega pole nii ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuuno
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi200 2,2turbo/ 121 kw ja audi allroad 2.5,132kw.2003a

postitati 30.05.08 19:49 Tsiteeri


mina imetlen naabrimehe a8-t. mul hakkab suu vett jooksma kui mööda sõidab. ja ta naudib seda täiega isegi mõnitas nati ,et mu traktoril on 100 hobust aga tema audil 200:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 31.05.08 00:30 Tsiteeri


Minust sõitis täna Tartus väga aeglaselt mööda Audi V8 lang ja see oli üks päeva sündmusi. Kuigi ma ei tea mis on teema point on hea jagada enda toredat elamust:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 31.05.08 07:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuuno
mina imetlen naabrimehe a8-t. mul hakkab suu vett jooksma kui mööda sõidab. ja ta naudib seda täiega isegi mõnitas nati ,et mu traktoril on 100 hobust aga tema audil 200:D


Ütle oma naabrimehele teinekord möödaminnes, et õigel A8 - l on ikka 300+ hobust....:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuuno
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi200 2,2turbo/ 121 kw ja audi allroad 2.5,132kw.2003a

postitati 31.05.08 08:47 Tsiteeri


jahm seda ma ütlen. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 22.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 31.05.08 09:40 Tsiteeri


Rakveres sõidab üks lumivalge q7, kui seda näed siis mõtled küll et AUDI on ikka üks s***ks ilus auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Retro
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2xVW

postitati 31.05.08 10:51 Tsiteeri


Minu tähelepanu köidavad just vanemad audid. See kandilisus nende puhul on lihtsalt köitev :D. B2'd, 200, V8, kuubikud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 22.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 31.05.08 11:02 Tsiteeri


ja näha korralikku ja hoolitsetud kuubikut (mitte mingi rullnoka tuuninguga), on kirjeldamatu tunne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lare
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.03
Asukoht: Mustamägi
Kasutaja on eemal

Auto: Rahuliku Sõidu Octavia

postitati 31.05.08 11:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Rakveres sõidab üks lumivalge q7, kui seda näed siis mõtled küll et AUDI on ikka üks s***ks ilus auto.

Sama ei saa aga öelda Tallinnas liikuva oranzi Q7 kohta,millel on ka oranzid veljed.:D
Samas ei pea selle auto omanik pead vaevama,et keegi sooviks tema autot ära varastada.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 22.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 31.05.08 11:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Rakveres sõidab üks lumivalge q7, kui seda näed siis mõtled küll et AUDI on ikka üks s***ks ilus auto.

Sama ei saa aga öelda Tallinas liikuva oranzi Q7 kohta,millel on ka oranzid veljed.:D
Samas ei pea selle auto omanik pead vaevama,et keegi sooviks tema autot ära varastada.;)


see oranz on seljuhul ka rakveres sõitnud, isa mulle rääkis et talle sõitis oranz q7 vastu, mina muidugi ei uskunud. ka on garanteeritud omanikul see et ta on tähelepanu keskpunktis alati.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
karolin25
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 Quattro; Audi A6 Quattro 2,5 Tdi 132 kW

postitati 31.05.08 12:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Rakveres sõidab üks lumivalge q7, kui seda näed siis mõtled küll et AUDI on ikka üks s***ks ilus auto.

Sama ei saa aga öelda Tallinas liikuva oranzi Q7 kohta,millel on ka oranzid veljed.:D
Samas ei pea selle auto omanik pead vaevama,et keegi sooviks tema autot ära varastada.;)


see oranz on seljuhul ka rakveres sõitnud, isa mulle rääkis et talle sõitis oranz q7 vastu, mina muidugi ei uskunud. ka on garanteeritud omanikul see et ta on tähelepanu keskpunktis alati.


Ja ka Kuressaares on sõitnud, isegi pildile saadud. Tõmbab pilku küll :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 31.05.08 12:47 Tsiteeri


ühe oranzi Q7-e suutsin ka pildille saada kui eelmisel sügisel mossel karpat tallinn-tartu ääres soendasin. kahjuks on too arvuti hetkel veidi surnud, kus see pilt sees on.
eest, umbes 30 kraadi küljele näevad need Q7-med päris kenad välja, aga otse küljelt tunduvad ikka liiga lahmakad.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 22.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 31.05.08 12:56 Tsiteeri


huvitav oleks teada kas kõigil nendel nägemistel on olnud üks ja seesama q7.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 31.05.08 13:18 Tsiteeri


Q7 niiväga mulle ei meeldigi kusjuures. Tartus on paar valget, need näevad küll head välja. Mul hakkab suu vett jooksma A5 peale :D Ja uue TT kah. Mustad, oleks eriti seffid. A5 on tegija ikka... ma jään koguaeg vahtima neid :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.08 14:41 Tsiteeri


mulle piisab mu enda autost :) Igakord teda hea vaadata.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 31.05.08 15:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Q7 niiväga mulle ei meeldigi kusjuures. Tartus on paar valget, need näevad küll head välja. Mul hakkab suu vett jooksma A5 peale :D Ja uue TT kah. Mustad, oleks eriti seffid. A5 on tegija ikka... ma jään koguaeg vahtima neid :P


Q7 on üks koledamaid dziipe. Sama ka TT, Nissan on märksa ilusama kupee teinud.
Samas A5 (või pigem S5) on küll iludus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Põder
huviline



Registreerunud 04.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Impreza GT 555

postitati 31.05.08 17:52 Tsiteeri


Lumivalge S8 klaaskatusega pöörab suht alati mu pead :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 31.05.08 18:07 Tsiteeri


Mina jäin vaatama suu ammuli Tartus ühte punakaspruuni c4 kere audi 100 sedaani ~1992-1994.a. Välisilme oli selline, et ilmselt oli see isend kas väga hästi hoitud ja hooldatud või just värvimisest tulnud ja VÄGA HÄSTI VÄRVITUD. Käisin mitu tiiru ümber auto ja ei suutnud oma imestust varjata kui auto salongi sisse nägin. Kooslus oli originaal ilma igasugu tuuninguta (isegi toonklaase polnud), aga sisu, välimus ja kõik, mis sellest autost välja paistis oli selline nagu 2 kuud tagasi tehaseliinilt välja lastud :o
Vahet polnud, et see isend oli ilmselt väiksema mootori ja esiveoga, aga korrasoleku ees oleks võinud vaiba auto ette maha panna ja tikutaku värki teha mitu korda järjest http://ufo.planet.ee/foorum/hail.gifhttp://ufo.planet.ee/foorum/hail.gifhttp://ufo.planet.ee/foorum/hail.gif.

Uued audid on kenad ja mõnusad sõita, millele looja on ka välimuse suutnud anda ning Mootori kapoti alla pistnud (vihkan igasugu ökokruisereid), aga ise hindan rohkem filigraanselt hoitud või taastatud klassikat, vahet pole siis mis aastat 15+.a. tagasi ja mis mudelit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yepi
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.07
Asukoht: Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5 TDQ 103 KW; A3 1,8 92 KW; Perlingo 1,4 55KW

postitati 31.05.08 18:39 Tsiteeri


A5 on ikka üleprahi masin. Selles masinas on midagi, mida ei oska sõnadesse panna :P
http://germancarscene.com/2007/03/06/audi-a5-and-s5-debut-at-geneva-motor-show/


Ihne maksab ühe korra, rumal kaks korda, jobu - kogu aeg.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 31.05.08 18:50 Tsiteeri


R8 peale ikka pea liigub.
Sama ka vana quattro peale mida liigub ringi, viimaselajal küll pole näinud.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ott_S
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.08.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B9

postitati 01.06.08 15:34 Tsiteeri


Mitu korda näinud oma maja ees üht lumivalget A5't, millel must katus ja ilusad veljed. SUPER! Samas mulle hullult meeldib ka see oranz Q7. Muide enam pole tal oranze velgi ka. Pilkupüüdev


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
furvios
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.07
Asukoht: Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 4-Motion

postitati 01.06.08 16:08 Tsiteeri


ma nägin soomes liikumas ühte S5'te ja kael pidid vaatamisest kahe korra minema:P
Aga väga ilus auto on A5/S5 :)


Auto algab ju A tähega.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maestro
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,8 142kw -98

postitati 01.06.08 18:45 Tsiteeri


Nägin täna Tallinas seda oran˛i Q7´t ja tal olid need oran˛id veljed küll veel alles - ei oska midagi kosta selle kohta, aga jah uus S5 paneb mind küll uue auto ostu peale mõtlema. Tuleb raha koguma hakata! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 01.06.08 20:04 Tsiteeri


seda värvi Q7 on 2, yhel on veljed, teisel mitte..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.08 09:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Dafter
Mitu korda näinud oma maja ees üht lumivalget A5't, millel must katus ja ilusad veljed. SUPER!


Äkki mõtled seda autot?

http://www.hot.ee/dreamer79/a51.JPG

http://www.hot.ee/dreamer79/a52.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.1% - SQL: 37.9%]