Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: AC Drag 2008 Kevad järelkaja (Vastuseid: 55 | Vaatamisi: 15555)
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.08 14:22 Tsiteeri


Taskord hea üritus AC Teami poolt, endalegi üllatuseks on auto aastaga pool sekundit aeglasemaks jäänud.
Hea meel on "Gekko" ja Neno esituse üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.08 14:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ
Tsitaat:
Algselt postitas: Jürgen
...
Et ei oleks umbmäärast paukumist, siis jutt paarisrakendist, mille vedur ja vagun olid põmst samad masinad (ühel perse peal 1,9TDI). ...

...Kui Sul veel on mulle midagi õelda leiad kontaktid profiilist.
..


Kodanikuga privas suheldud, vastused olid minu jaoks ülimalt pohhuistlikult, aga ju on asi minus või selles, et ma ei sõida NII kiire masinaga.

Kui adminnid vajalikuks peavad, siis võib meie vahelise suhtluse siit ära kustutada ilma, et vähemalt mina kobiseks. Tulemust niikuinii pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.08 14:50 Tsiteeri


Oli hea üritus. Kahju mulgist ja ässast.

OT:
Kuule Jürgen, sry, aga ma nüüd ei saa kokkuvõttes aru, mida sa öelda tahad sellega / mida sa siin kobised ? Kas sina pidid oma sõidutrajektoori või kiirust muutma kellegi pärast ? Või oled lihtsalt selline, et ei saa vait olla (nagu minagi praegu :)) ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.08 15:01 Tsiteeri


Tere minugi poolt!


Minu isiklik arvamus on, et tänavune üritus ei olnud nii sujuv kui varem on olnud. Seal on omad agad, kuid need on staffile arutamiseks.

Tahan vabandada staffi nimel, et me ei kandnud veste (v.a. Black). Sellest oli ka tingitud Henri pahameel, et tema masin nii hilja üle vaadati. Järgmine kord on staffidel vestid seljas ja me peaksime olema kergesti leitavad.

Tehnilisest. Tahan tänada inimesi, kes tõesti lugesid mu postitust ja olid vaeva näinud. Näiteks pärnakate akud olid väga korralikult kinnitatud. Kiitus Teile! Samas häbi nendele inimestele, kes tulevad endiselt võistlustele ja ei loe reegleid läbi. Eks nad ise teavad, kellest jutt käib. Nii palju veel teadmiseks, et kõiki reegleid ei saagi kunagi paberile kirjutada. Tuleb läheneda individuaalselt ja loogiliselt.

Aitäh Teile!


Marko


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
StreetR
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20v Avant & Audi Coupe Drift Car

postitati 25.05.08 15:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
üli hea pilt, üritus viimasepeal. tuul oleks vöinud olemata olla aga selle vastu ei saa isegi AC. tublid ac team.

edit. tundub et see hää pilt ei tule lahti. see oli grill.:D

tõesti teemakohene grill:D ja vaatan et oli teil tõesti fun.


See sai poistega pullipärast tehtud aga mingi poe grili oleks tuul minema puhunud;)


Sideways is the only way !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
StreetR
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20v Avant & Audi Coupe Drift Car

postitati 25.05.08 15:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tere minugi poolt!


Minu isiklik arvamus on, et tänavune üritus ei olnud nii sujuv kui varem on olnud. Seal on omad agad, kuid need on staffile arutamiseks.

Tahan vabandada staffi nimel, et me ei kandnud veste (v.a. Black). Sellest oli ka tingitud Henri pahameel, et tema masin nii hilja üle vaadati. Järgmine kord on staffidel vestid seljas ja me peaksime olema kergesti leitavad.

Tehnilisest. Tahan tänada inimesi, kes tõesti lugesid mu postitust ja olid vaeva näinud. Näiteks pärnakate akud olid väga korralikult kinnitatud. Kiitus Teile! Samas häbi nendele inimestele, kes tulevad endiselt võistlustele ja ei loe reegleid läbi. Eks nad ise teavad, kellest jutt käib. Nii palju veel teadmiseks, et kõiki reegleid ei saagi kunagi paberile kirjutada. Tuleb läheneda individuaalselt ja loogiliselt.

Aitäh Teile!


Marko


Päev oli teile kui mulle väga pingeline. Minu närvid olid väga lõppu korral juba võistlusele tulles ja ega ma ise ka kõige mõistvam ei olnud.Reeglite kohapealt saime kokkuleppele. Tean ka ise mis on ohtlik aga kui aega pole siis pole järgmine kord teen paremini:)


Sideways is the only way !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 25.05.08 15:17 Tsiteeri


Lisan klasside kaupa tulemused ka siia, kogu aegadega seonduva aga homme.

Bracket - Klass
I - Marko Vaiksalu
II - Kaspar Viik
III - Viljar Saks

B - Klass
I - Ahto Kruus
II - Rene Johanson
III - Rene Puhk

C- Klass
I - Ville Vellend
II - Uko Lilleorg
III - Heiki Eelma

D - Klass
I - Neno Sõmmer
II - Ken Kasch
III - Rando Nõmm

E - Klass
I - Henri Puhmas
II - Jane Melts
III - Andres Sarapuu

Kiireim naine oli seekord Marje Salumets ajaga 12.322 sekundit.
Parim reaktsooniaja eliminaatoris saavutas Neno Sõmmer ja selleks oli 0.001 sekundit.

Palju õnne kõikidele võitjatele !!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Neno83
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.05
Asukoht: Tallinn/Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2 coupe 93 (ABY), coupe GT 84 (JS), 80 quattro 83 (KK), 80 quattro 84 (JS), A6 avant 2,5TDI quattro 96 (AEL)

postitati 26.05.08 11:43 Tsiteeri


AC kevad drag-ile sai tuldud mitte just kõige parema kindlustundega, sest kella 2-ni öösel sai otsitud põhjust kõrgele EGT-le ja väga viletsale minekule.
Enne seda sai tehtud veel õlivahetus ning pärast seda kähku autot pesema ja tee või tina lihtsalt ei astu nagu peaks.
Kapott üles ja pistikuid ühendusi kontrollima, kõik sai üle logistatud ning proovima....ja ikka ei midagi.
Juba olid mõtted et ei saagi sõitma, otsustasin veel korra pilgu peale visata ja ning pihusti lati peal vedeles gaasisiibri poteka üks ühendus, seda mudides asi muutus.....ja oligi viga käes.
Sain kuskil 3-st magama ja siis 7-st üles, Haapsallu pikk ja mitte just kõige siledam tee.

Võistlus päevast endast:

Minu poolt tänusõnad Matis Kõverikule, kes laenas enda auto uksepolstreid, ilma nendeta oleksin läinud kas E klassi või oleksin olnud pealtvaataja.
Siinkohal vabandan ka AC staff-i ees, järgmine kord olen targem ja loen reeglid läbi et vältida sekeldusi.

Tänusõnad samuti Tarmo-le (kasutaja alfons kes auto esimene omanik eestis), tema laenas enda sisselaskeõhu temperatuuri andurit ja oli ka nõu ja jõuga abis.

Ja nüüd kiidusõnad Tarmo Tellingule (auto teine omanik eestis), et nii kiire auto kokku panid:D.
Mina läksin püüdma 12,5-12,6 aega, mis ka kohe esimestel ajasõitudel tuli.
Aga finaalis 12,281 see oli küll üle ootuste:o.

Võib öelda et võistluse esimene murdepunkt oli eliminaator sõit Peeter Kaera RS4-ja vastu. Start oleks saanud parem olla, aga lõppkiirus oli mul seekord päeva halvim 176km/h, arvan et gaasisiibri poteka ühendus võis korraks jamada (stardirivis ootates seda vahel juhtus).
Kui Peetril poleks teisele käigule vahetades rõhk ära kadunud, siis oleks ta ka võitnud, sest niikui ma üle finisi joone sain tuiskas tema 183km/h minust mööda.

Nii, ja millest tuli selline reaktsiooni aeg Marje vastu sõites....noh ma karstin peksa saada:D.
Sest eelnevalt oli ta välja sõitnud 12,3 ja ka minul oli senimaani päeva parim 12,3....et siis tuli lihtsalt riskida mis võib öelda et oli puhas õnn (ülejäänud reaktsioonid olid suht kesised ja kõikuvad).

Ja viimaseks sõiduks Ken Kasch-i vastu sai käiku lastud ka viimased standard nipid et saada hea aeg, cooleri jahutus jääkottidega, papp filtri eemaldamine (sai hommikul kõvasti tolmu kuna Kilingi-Nõmme ja Pärnu vahel teeremont).
Ja see aitas:D.

Isiklikud rekordid:
ET 12,281
60ft 1,728
lõppkiirus 185km/h
reaktsioon 0,001 seda vast minul rohkem ei juhtu:D.

Tänud AC rahvale ja kõigile teistele kes kaasa elasid.
Väga soe tunne veel siiani:).


ATV põhjakaitsmed ja lisaseadmed....www.ironbaltic.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 26.05.08 12:12 Tsiteeri


Väga hästi organiseeritud üritus ja kiitus AC tiimile.
StreetR-ile niipalju, et nüüd tuleb hakata natuke autot ümber ehitama, et rajale pääseda :)
Lugemiseks sulle link ka :)
Reeglid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Suun
huviline



Registreerunud 24.07.05
Asukoht: Tartu&Turku
Kasutaja on eemal

Auto: MB E280

postitati 26.05.08 14:40 Tsiteeri


Tundub et oli lahe üritus:P Väga kahju et ei saanud üritusel ise viibida:(
Suured õnnitlused Henrile ka minu poolt.(Y)Nüüd jääb vaid järgmistel ürituselt oodata 10.x aega:D


- Täpsiracing Team - Sponsored By RedBull
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Sistah
huviline



Registreerunud 14.08.06
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal


postitati 26.05.08 15:05 Tsiteeri


minu pildid:
http://picasaweb.google.co.uk/sistahh/20080524ACDragKevad


The more you know, the faster you go!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sadguy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe, 9-5 T, Octavia

postitati 26.05.08 17:04 Tsiteeri


T6esti v2ga hea organiseeritud yritus oli. Bracket oli ka uus ja V2GA huvitav v6istlusklass. Oma dial in-st 0.043 sek mooda s6ita oli ikka minu jaoks fantastiline tulemus. Karikas oli ka muidugi fantastiline :D
Kindlasti ootan juba sygis AC Drag-i.

Edu ja jaksu teile korraldajad. 5+ too! T2nud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimp
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 (B8) 2.0TDI

postitati 26.05.08 18:58 Tsiteeri


väga meeldiv üritus oli tõesti.
siitpoolt ka mõned pildid, mis küll sõbra tehtud aga luba link siia visata olemas:D
http://fotoalbum.ee/photos/kalaxx/sets/472181/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 26.05.08 20:56 Tsiteeri


lõpuks sain ka pildid ülesse laetud:P

Pildid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.05.08 21:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kessu07
lõpuks sain ka pildid ülesse laetud:P

Pildid

muudad äkki öigusi vöi mingile kinnisele ringile panid pildid ainult. tekst järgmine:Sul ei ole piisavalt ligipääsuõigusi, et seda albumit vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 26.05.08 21:50 Tsiteeri


viga peaks nüüd parandatud olema:cool:

vabandan ebameeldivuste pärast:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 27.05.08 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ
Rahune maha noormees.Haapsallu ja tagasi sõitsin cruisiga 115-120 kmh.See et mõõdasõit võimalikult ohutu oleks teen ma need võimalikult kiiresti.Minu tegude pärast keegi sõidusuunda muutma või äkkpidurdusi tegema pole pidanud tegema.
Mitte midagi isiklikku, aga... kui seda mõista nii, et cruisile oli sätitud antud kiirus, siis selle normaalsuse üle võib igaüks ise otsustada oma "rikutuse" tasemest lähtudes :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 27.05.08 19:26 Tsiteeri


Sul ei ole piisavalt ligipääsuõigusi, et seda albumit vaadata

Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: kessu07
lõpuks sain ka pildid ülesse laetud:P

Pildid

muudad äkki öigusi vöi mingile kinnisele ringile panid pildid ainult. tekst järgmine:Sul ei ole piisavalt ligipääsuõigusi, et seda albumit vaadata.



Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
M-Tuning
huviline

Avatar


Registreerunud 26.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: wannabe Mugen

postitati 27.05.08 19:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M
Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Sul ei ole piisavalt ligipääsuõigusi, et seda albumit vaadata
Imelik... hetk tagasi album toimis, aga nüüd saab siit ka sama vastuse :(


Kui vaatad quotetud linki, siis seal ikka see algne, lukus variant ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 27.05.08 19:41 Tsiteeri


Minu meelest on taas kiitmata jäänud isikud, kes tegid kõige nürimat tööd, ehk siis pidid istuma väravas ja müüma pileteid.
Tublid, Cam ja Kaljukiisu.

Vaadates kasvõi timeslip'e, siis on näha, et ettevõtmine on kõvasti arenenud. Väga chill.
Mõned viivitused küll olid aga aeg lippas suhteiselt kiiresti. Õhtu poole tõmbas tuul ka soojaks ja üsna mõnna oli juba.

Aitäh Peetrile, kes korduvalt ja korduvalt kiivrit laenas.
Aitäh Liivile ja Serxile, kes autot sodisid.

Muhe üritus oli, keep going.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
liivi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 30.11.02
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: C8 3.0d/h

postitati 27.05.08 19:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Aitäh Liivile ja Serxile, kes autot sodisid.


ja aitähh sulle ka et õhutasid ning ilusaid ning sodimiskõlbulikke lauseid aitasid välja mõelda :P

mina olen üritusega siiamaani ülirahul. ideaalne viis veeta üks mõnus laupäev - pea 10h lennukal asjalik olles koos toreda seltskonna ja ilusate autodega :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Q78
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2,8 quattro, Audi A4 B7 3,0TDI Avant quattro

postitati 28.05.08 13:16 Tsiteeri


Jällegi väga hästi korraldatud üritus, kuhu oli hea tulla ja veel parem osa võtta:P... korraldajatele ikka jõudu ja jaksu!...

Tuli siis juba kolmas järestikune teine koht omas klassis... ja uus isiklik 15,214... veel viimane nädal enne võistlust sai kõvasti lammutatud ja ehitatud... kahjuks ei jõudnud oma õhulugeja probleeme täielikult lahendada ja uut filtrikasti sissevõttu ei jõudnud samuti katsetada:(... kuid uus rekord andis vaid innustust juurde ka need probleemid lahendada ja auto veelgi kiiremaks teha:P...

tore ka näha, et B klassis 15 sekundit lõpuks langes... ja aeg 14,7 on tore siht, kuhu püüelda:)...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 28.05.08 18:18 Tsiteeri


Lisan samuti oma lugupidamise korraldustiimile.

Tänuväärseks pean AC drag'i seetõttu, et on hea ja selge ülevaade Eesti Audi pargi sooritusvõimest. Eriti pean silmas just D-klassi, millest näeme, et (põhiliselt)r5 20vT tehnika osas on "knowhow" arenenud järjekindlalt ning sellele vastavalt ka tulemused. Kindlalt on veel garaazides/hoovides mitmeid võrdlusvõimelisi masinaid antud võistlusel osalemaks.
Seega arvan, et automarkide/klubide lõikes on Audiklubi oma drag'ga tõestanud kunagise kuulsa rallipõlvkonna tipu Audi r5 turbomoto ja Quattro veoskeemi suurt võimekust ja potentsiaali.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 28.05.08 18:44 Tsiteeri


jah, kangematele Audidele saab vastu ainult mõni üksik jaapanlane ning usa-raud.

ülejäänud on pmst outclassed ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.05.08 03:00 Tsiteeri


Tore oli nagu alati. Mõni väga kaootiline pilt ka. Eriti ei olnud aega plõksida. :)

http://pildid.audiclub.ee/yritused/2008.05.24.AC.Drag.kevad/030s.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 73.5% - SQL: 26.5%]