Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: käigukast (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 2284)
quattro90
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.04
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 , golf II

postitati 14.03.04 01:37 Tsiteeri
käigukast



mul jama teise käiguga. kiirendades kõik norm aga kui gaasi maha lasen siis viskab käigu välja.ja kolmandalt teisele ei lase üldse panna kui kiirus vähe suurem on. mis tal viga võiks olla??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 14.03.04 19:38 Tsiteeri


ilmselt on tuksis lülitusmuhv koos kutsikatega ja sünkronisaator.
Sünkro on see mis ei lase sul käikke lülida ja lülitusmuhv ja kutiskad on selles süüdi et käigu välja viskab pöörete langedes.
Ühesõnaga suurem kastiremont ootab ees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
quattro90
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.04
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 , golf II

postitati 14.03.04 20:52 Tsiteeri


ka palju selline remont umbes maxta võix???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 15.03.04 00:34 Tsiteeri


lihtsam on vist uus kast osta lammarist ...

aga see on ka nii ehku peale :(

aga kui auto on plaanis pikemaks ajaks omale jätta ja tõesti hea auto saada .... siis kindalsti remont kasulikum


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 15.03.04 08:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kala
lihtsam on vist uus kast osta lammarist ...

aga see on ka nii ehku peale :(

aga kui auto on plaanis pikemaks ajaks omale jätta ja tõesti hea auto saada .... siis kindalsti remont kasulikum


Nii palju kui ma lugenud olen on see teine käik üldse probleemne nendel masinatel. Ka minu masinal ei taha teist käiku eriti sünkroniseerida. Nii, et lammutusest ostmine ilmselt ka selline suht kahtlane tegevus.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marq
huviline



Registreerunud 02.10.02
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: mark auto:)

postitati 15.03.04 17:03 Tsiteeri


hetkel küll sama mootoriga auto omanik enam ei ole, kuid eelmisel suvel oli omal täpselt sama jama. õnneks jagus mul piisavalt mõistust, et auto esimeste jamade ilmnemisel seisma jätta ja mitte omal jõul edasi sõita - väidetavalt on võimalus, et hilisem kahju on sõitu jätkates palju-palju suurem. minul lõppes see käigukasti kapitaalremondiga, mille käigus vahetati laagrid jms - suurusjärk kokku oli 10 K. samas ei soovita sul loota lammutustele, sest võid sealt suure tõenäosusega sama veaga kasti saada. igal juhul edu sulle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattro90
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.04
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 , golf II

postitati 15.03.04 18:42 Tsiteeri


nu jah, peab siis vist lammaritesse helistama hakkama ja kysima. ex vana remontida läheb vist kallix jah.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TBR
huviline



Registreerunud 20.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 15.03.04 22:02 Tsiteeri


Mina küll ei soovita lammarist osta. Kui endal plaanis autoga veel kulgeda siis ikka remondiks pigem. Enda kärul remontisin just kasti. Kõikide laagrite vahetus (eeldab kasti täielikku pulkadeks võtmist) võttis aega ca 10 tundi. Kui sul kast muidu ei ulu ja muid probleeme peale käigu väljapildumise pole siis tasub igaljuhul remontida. Muidugi lihtsam lahendus on kasti vahetus, aga alati pole lihtsam kõige parem :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattro90
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.04
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 , golf II

postitati 16.03.04 01:26 Tsiteeri


endal ikka plaanis selle autoga veel tykk aega kulgeda.kast ei ulu vaid loobib käiku välja ainult. ex ma siis võtan mingi päev kasti maha ja hakkan nokitsema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
endel
huviline



Registreerunud 25.09.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100.2,3

postitati 16.03.04 08:19 Tsiteeri


milles siis asi kui ulub???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 16.03.04 09:03 Tsiteeri


Nii nüüd mul ka see jama, peale neljandakäigu sünkro jamade hakkas siis teine käik ka jebima - samamoodi ei püsi enam sees.

Ja minu puhul lammarist vist vähe kasu - kuue käigulisi kaste nendes kohtades vist eriti ei liigu.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.04 09:56 Tsiteeri


Samas S4 viiene ja kuuene kast peaksid väga sarnased olema. Vähemalt USA-s müüakse S4-le komplekte, millega saab 5 käigulise kasti 6 käiguliseks ehitada.

Aga sinu autol ja S4-l on vist ikka erinevad 6 käigulised kastid...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattro90
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.04
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 , golf II

postitati 16.03.04 17:33 Tsiteeri


aga selline küsimus et kas ma 85a 90Q kasti ei saa alla panna sest mul vedeleb vana auto korras kast , või on nad nii erinevad???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattro90
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.04
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 , golf II

postitati 18.03.04 23:09 Tsiteeri


nii et kellelgi pole sellist kogemust siis...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.04 08:36 Tsiteeri


mul on 90q 200 kast all ja istub nagu tädile väga võimalik et sinuomagi istub


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 22.03.04 13:44 Tsiteeri


Nii - 6 käigulisi kaste romulates Eestis pole :(

Uuritud sai siis ka natuke kaugemalt neid kaste:

Rootsi romulates olemas mitu: INTRESSEANMÄLAN: VÄXELLÅDA 6 SPEED - AUDI A6 2.5TDI 95-97

12000 sek - ulme hinnad võiks öelda

Saksa romulates jalaga segada aga sammuti kirved ja kohale toimetamis aeg päris pikk.

Soome romulates olemas, kohale toimetamise aeg 1 päev aga hinda võite juba ise arvata - kirves.

Nii et teiste maade romulad võib ära unustada sellise asja ostmisel.

Ja kuna plaan selle autoga ikka veel sõita siis läheb ikka remondiks. Ja siis ikka tead mis korras kast on mitte romulast ostes ei tea kunagi millal sama jama võib hakata.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 22.03.04 14:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja quattro90
aga selline küsimus et kas ma 85a 90Q kasti ei saa alla panna sest mul vedeleb vana auto korras kast , või on nad nii erinevad???

keskdiffer on neil kindlasti erinev - vanal lukustatav uuemal Torsen


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattro90
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.04
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 , golf II

postitati 22.03.04 19:34 Tsiteeri


ex see remont ole kõige kasulikum jah, aga oskab keegi umbkaudselt selle remondi hinda pakkuda??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 22.03.04 20:44 Tsiteeri


võta poest juppide hinnad ja liida veel töömehele ka 1500-2500 juurde + ettenägematud kulud(simmerid,võibolla ka mõni laager.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.6% - SQL: 50.4%]