Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: vargus.ee - Kuulutame varastele sõja! (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2056)
Stolenitems
huviline



Registreerunud 20.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 20.05.08 05:52 Tsiteeri
vargus.ee - Kuulutame varastele sõja!



Tere,
Lähinädalatel loodan lehekülje www.Vargus.ee valmis saada ja siis seda siin-seal reklaamima hakata. Selleks ajaks oleks aga hea, kui juba mõned kuulutused seal oleks.

Samuti on teretulnud soovitused ja ideed.

Kui kellegil tutvusi ja võimalust lehekülje reklaamimise juures abiks olla, siis meilitsi kristjan@ae.ee võiks sellel teemal lähemalt rääkida.

Loodan, et selle postitusega siinse foorumi adminne ei pahanda - eesmärk ju hea ja kui kasvõi üks inimene selle lehe abil oma asjad tagasi saab on ju lehekülg end õigustanud.



--
Vargus.ee - Ühiselt varaste vastu


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 20.05.08 06:39 Tsiteeri


Minu arvates on nii hea ka varastel asju müüa...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 20.05.08 07:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Minu arvates on nii hea ka varastel asju müüa...

täpselt minu mõte, vaevatasu asemel võiks seal vabalt tasu kirjas olla :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 20.05.08 07:28 Tsiteeri


Idee on ju hea, kuid minu meelest on järjekordselt tegemist üritusega kus kodanikud, selle asemel, et kõvahäälselt protestida, vabatahtlikult mingi osa riigi ja riigiasutuste funktsioonidest enda kanda võtab, seejuures veel täiesti tasuta. Täpselt sama nagu prügikorjamise- või lastehaiglale raha kerjamise kampaania. Mitte, et mul midagi sellise asja vastu oleks, aga vastukarva on see, et asutused kes sellist tööd peaksid igapäevaselt tegema ja selle eest raha saavad, tegelevad hoopis muuga (kui üldse tegelevad). Minule näiteks üldse ei meeldi, et minu poolt igakuiselt makstavate maksude eest ehitatakse vabadusesambaid, paigaldatakse sinivalgeid timbulimbusid, täidetakse jeesti ringliiklustega ning kui mul endal midagi tarvis on siis pean ohjeldamatult riigivõimu bürokraatiaga võitlema.


Äkki korraldaks hoopis järgmiseks kampaania protestiks riigiasutuste suutmatuse ja tegevusetuse vastu? Oleks ehk sellisele asjale eestvedajaid?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.1% - SQL: 66.9%]