Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: tühikäigu pöörete vaakumregulaator (Vastuseid: 25 | Vaatamisi: 5742)
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.03 14:26 Tsiteeri
tühikäigu pöörete vaakumregulaator



Tere jälle..
Kas keegi teab, kas neid vidinaid ka remonditakse, või mis tal üldse põhimõtteliselt juhtuda saab...? Ilmnes, et see ikka vist läbi on, uus maksab 5614 krooni !!!, mida loomulikult selle eest maksma ei hakka.. Kas romulatest on asja mõtet otsida või siis nagu juba küsisin, kas neid ka remonditakse ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 16.01.03 14:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Maqu
Tere jälle..
Kas keegi teab, kas neid vidinaid ka remonditakse, või mis tal üldse põhimõtteliselt juhtuda saab...? Ilmnes, et see ikka vist läbi on, uus maksab 5614 krooni !!!, mida loomulikult selle eest maksma ei hakka.. Kas romulatest on asja mõtet otsida või siis nagu juba küsisin, kas neid ka remonditakse ?

hea kysimus, kõigepealt tuleb mõelda, kuskohas ta yldse asub?:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.03 15:37 Tsiteeri


Minul on ta kohe klapikambrikaane lõpus.. kohe silmaga nähtavas kohas, kui eestpoolt vaadata.. selline u 10 cm pikkune väiksemat sorti silinder (läbimõõt ca 5 cm), sinna läheb siis mingi pistik külge, kui see ära võtta, käib mootor ühtlasemalt, aga pisut kõrgetel tuuridel ning gaasi andes ei lange pöörded päris sinna kuhu peab. Lisaks ei lähe minul ta ilma selle krdi regulaatorita käima, täna hommikul käiasin ca pool minutit, enne kui väga madalatel pööretel plödisema mõtles hakata, siis tuli meelde, et eile õhtul sai see juhe lahti kakutud - pistik tagasi ning tõmbas pöörded jälle sinna 900-950 kanti..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 16.01.03 15:46 Tsiteeri


tuleb meelde kyll, see on vanematel mootoritel(enne 88.a) minul ta alati undas kui syyde sees oli. kysi romulatest seda saad raudselt mingi parisaja eeqga kätte. äkki on sul hoopis mõni toru vigane sealtkandist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.03 16:20 Tsiteeri


quattro soovitas mul see nödinas maha kiskuda ja puhtaks pesta (mitte veega muidugi) et see pidi kah aitama... mul sama case autol


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 16.01.03 16:39 Tsiteeri


Mul endal masinal sama jama!
Kui sa just mõtled seda nö surve regulaatorit!?
Ma ise ühe laiali ka lammutanud ja seisab mul see kodus, nii et kui keegi on huvitatud siis võin näidata milline ta seest välja näeb, kaks põhiviga neil mix nad ei tööta on kahe vedru väsimine ja siis membraani kulumine. Kui sa selle auto küljest lahti võtad ja suuga proovid ning ta vaakumit ei pea siis on asi nässus ja remontida seda minu teada pole võimalik. A kui asi vedrudes siis võid proovida neid vahetada. kuid seda ma öelda ei oska kui jäik või kõrge see uus vedru peax olema.:(

Sain endale romulast ühe ja see maxis 350 eeku aga sellel pmst sama viga, masin paremini käib kui enne a käivituda ei taha ikka hästi nii, et tõenäoliselt pean uue ostma!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 16.01.03 22:25 Tsiteeri


no tere jälle.
sel nn.tühikigu mootorisse tekib tavaliselt õlipõlemisest siuke tagi moodi asi.Nüüd ma su jutust ei saanud aru kas su pöörded ujuvad ka või on täitsa gluhha.
tavaliselt on aidanud selle mootori eemaldamine ja brake cleaneriga puhtaks pesemine.Kui oled tln. siis astu homme õhtul Marja tänavalt läbi ja ma pesen sul selle puhtaks ja kontrollin ka üle ühtlasi.uue ostmine on aga suht mõtetu tegevus,kuna romulates on neid ka piisavalt,tuleb aint hind normi saada.
'
Kui huvi on siis helista 055 34 250 või 053 405 616 ja küsi Kaurit:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.03 20:07 Tsiteeri


tere tere !

lidsin netist pildi... hinna ka..
http://catalog.thepartsbin.com/?year=1986&make=AU&imageField.x=34&imageField.y=12
214.68 taala.. Iseenesest päris hea kataloog, pilte juppidest päris palju, mõnikord abiks. Postitan igaksjuhuks ka sellise lingi : http://www.elcats.ru/audivw/nn/
Ka sealt saab päris palju skeeme jm sellist. Ps, kas kellelgi on audi 100; 200; 5000 service manuali CD peal, või DBF-ina kõvakettal või veel mõnel kolmandal moel.. oleks abiks.. Endal oleks välja pakkuda Volkswagen GTI, Golf, Jetta
Service Manual 1985-1992 - Electronic Edition
Gasoline, Diesel and Turbo Diesel Including 16V
by Bentley. Päris asjalik asi... näiteks oma eelmisel a100-l võtsin selle kataloogi järgi autom. kasti aju lahti ning panin kokku tagasi.. :)

To: Quattro, eks helistan Sulle !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100 sigar
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: ei ole hetkel audi

postitati 22.01.03 08:33 Tsiteeri


Ka mul on probleemid tühikäiguga, ei ole ühtlased. pöörded küll ei tõuse ega lange, aga mootori käik on selline lünklik, välja muidugi ei sure. Nüüd avastasin, et mul on sellelt samalt hallilt jullalt pistik lahti ühendatud. Nüüd, kui selle järgi panin, siis mootori käik oli ilus ja ühtlane, aga pöörded tõusid väga kõrgele. Kas see ongi märgiks, et see on läbi? Või aitab selle puhastamine ka? Või mida edasi peaksin tegema või proovima?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 22.01.03 09:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja 100 sigar
Ka mul on probleemid tühikäiguga, ei ole ühtlased. pöörded küll ei tõuse ega lange, aga mootori käik on selline lünklik, välja muidugi ei sure. Nüüd avastasin, et mul on sellelt samalt hallilt jullalt pistik lahti ühendatud. Nüüd, kui selle järgi panin, siis mootori käik oli ilus ja ühtlane, aga pöörded tõusid väga kõrgele. Kas see ongi märgiks, et see on läbi? Või aitab selle puhastamine ka? Või mida edasi peaksin tegema või proovima?


Kõigepealt võta see junn maha ja keera tükk paberit ümber selle otsa mis on mootori telje suunas ja proovi sealt sisse puhuda.Kui õhk käib läbi siis on asi kuskilt ikkagi umbes ja nõuab puhastamist.Ja kontrollimaks kas element ise on korras,võta sõber appi ja las paneb oma käe sinna junni peale kui see mootori küljes on ja ise keera süüdet ja käivita(klapp peaks tegema urisevat häält või vibreerima)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
100 sigar
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: ei ole hetkel audi

postitati 24.03.03 08:30 Tsiteeri


Nii, võtsin selle julla maha. Oli jah jumala must (tahmane) ja tugevalt puhudes otsast lasi õhku ka läbi. Puhastasin siis ära selle seest nii palju, kui sain (see ie käi ju lahti kuidagi). Ja peale puhastamist enam ei lasknud õku läbi, eh siis jäi pidama korralikult. Kui juhtme järgi ühendasin ja süüte sisse panin hakkas see vaikselt urisema nagu väike elektrimootor. Järelikult peaks see ju töötama. Nii. Panin siis selle julla jälle peale tagasi ja panin auto käima. Alguses tõstis pöörded korraks ülesse ja siis lasi natuke allapoole, aga mitte päris alla. Töötas umbes minuti natuke kõrgematel pööretel ja järsku käis klõps ja pööärded kukkusid järsult alla normaalse peale. Lasin natuke käia ja suretasin välja. Mõne aja pärast käivitasin uuest ja asi toimis ilusti, korraks (1-2 sec) tõstis pöörded üles ja kohe lasi alla tagasi. Mõtlesin, et jess, töötab. AGA. Hommikul rõõmsalt käivitasin ja ei tahtnud pöördeid alla laste. Ei viitsinud ka eriti kaua oodata ja sõitsin minema. Sain mõnda aega ringi sõita (mööda linna poode) kui tagasi tulles autot parkides hoidis tuure üleval ja ei lasknud enam alla (sumparist tuli ka üsna sinist suitsu, ju oli segu väga rikas). Pidin nördimusega jälle julla lahti ühendama. Võtsin jälle maha ja kõik oli nagu korras, pidas õhku ja urises ka.

Mis siis nüüd viga??? Kuidas see üldse töötab ja ka see mootor on pidevalt järgi. Kui ei ole, siis kust see oma info saab. Mida ma peaksin veel proovima või testima (ka puhastama)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 24.03.03 08:57 Tsiteeri


see junn peaks olema ühenduses nii külmkäivituspihusti,mootori termoanduri ,kui ka juhtrõhuregulaatoriga-ühesõnaga kogu külmkäivitus süsteem.
Ise ma kahtlustan et sul on kuskil lihtsalt pistikutes kehv kontakt.
Kui ei ole siis,siis tuleb ära mõõta juhtrõhuregulaatoris asuv mähis,mille takistus peaks olema ligikaudu 20-22 oomi
Muidugi elektriskeem oleks abix,siis on võimalik täpselt vaadata,mis ja kus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
100 sigar
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: ei ole hetkel audi

postitati 24.03.03 09:24 Tsiteeri


Kus asub see juhtrõhuregulaator? Milliseid kontakte soovitab läbi käia ja puhastada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 24.03.03 10:10 Tsiteeri


juhtrõhuregulaator asub mootori vasakul küljel,siuke alumiiniumist kalbakk,kuhu jooksevad sisse nii kaks kütusetoru kui ka üks vaakumvoolik ja elektripistik.kui pistiku ära võtad siis juhtrõhu regulaatori klemmide takistus peab olema see millest enne rääkisin.ja seesama pistik mis sinna otsa istub kipub olema seest oksüdeerunud.
btw,asi võib olla ka nii et keegi on sul need pöörded niiöelda sunniviisiliselt peale keeranud kuna ennist oli see lisaõhuklapp sul ilma juhtmeta.prooni nii et keera tühikäigu reguleerimis kruvist veic pöördeid maha ja vaata mis siis saab. tühikäigukruvi asub sisselaske kollektoris segusiibrite juures kohe,sissepoole pöörates pöörded langevad,väljapoole keerates tõusevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
100 sigar
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: ei ole hetkel audi

postitati 24.03.03 10:25 Tsiteeri


Tühikäigu pöörete kruvist niipalju, et kui see lisaklapp järgi oli ja pöörded peale jäid, siis keerasin ma selle pöördekruvi täitse põhja (kinni), aga ikkagi olid pöörded liiga kõrgel.
Kas sa mõtled seda alumiiiumist jullat, mis asub kohe küünalde all mootori küljes või?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 24.03.03 10:51 Tsiteeri


Seesama jah see regulaator on!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sam
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.02
Asukoht: Tallinn, Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi- A6 2,8 142kw

postitati 24.03.03 19:17 Tsiteeri


seal kipub see vaakum regulaator läbi olema.omal sama jama, külmalt tõmbleb


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 24.03.03 22:43 Tsiteeri


mul kaa sama jant tyhikäiguga vahel.
aga probleem selles et mootor NF seega siinsed õpetused pole minu mootori kohta. kas NF-i tyhikäiguregulaator asub seal mootori eesotsas, u. samal joonel õlikorgiga? ja kas seal saab kah kuidagi puhudes asja kontrollida? kas võib ka sellest jullast olla tingitud see jant et kylmalt kõik ok aga kui moto soojaks läeb siis pöörded yleval.ja alati aitab restart mõne foori taga-pärast restarti kohe pöörded ok.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 29.04.03 13:30 Tsiteeri


tere. NF mootoril on ta seal 1-sil. juures,saab puhastada jne.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Varuosad
huviline



Registreerunud 12.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi 200 121kw 89a

postitati 08.10.03 07:12 Tsiteeri


Mul A100 2,3 90a. NF ütles vaakum regulaator töölepingu üles, kui vahetasin endal külmkäivituspihusti ära :(. Panin vana tagasi ei midagi, ikka pöörded üleval. Nüüd siis väheke uurisin seda reg.t ja tekkis küsimus, et kui reg. i ühest toru otsast sisse vaadata, näeb mingit sulgurit vms. Ja seda ei anna kuidagi liigutada kuigi mingi paarimilline ava on tal sees.
Ja kus otsast kuhu puhuda ja kust ei tohi tohib õhk läbi tulla??.

Marko


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 08.10.03 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Varuosad
Mul A100 2,3 90a. NF ütles vaakum regulaator töölepingu üles, kui vahetasin endal külmkäivituspihusti ära :(. Panin vana tagasi ei midagi, ikka pöörded üleval.


ww, kui üleval sul need pöörded on? 2000?
3000?

reix



kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 09.10.03 06:02 Tsiteeri


mul peax nii see vaakumregulaator kui ka surveregulaator olemas olema(mis korras nad on ei oska kahjux kommenteerida kuna kacetamis võimalus puudub), nii et kui kellelegi uvi pakub siis u2u abx!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Varuosad
huviline



Registreerunud 12.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi 200 121kw 89a

postitati 09.10.03 06:34 Tsiteeri


>>ww, kui üleval sul need pöörded on? >>2000?
>>3000?
Nii 2000 ja nii külmst peast vähe madalamad, siis järk järgult tõuseb ca 300 pm. Ja külmast peast läheb sigaraskelt käima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Varuosad
huviline



Registreerunud 12.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi 200 121kw 89a

postitati 13.10.03 06:48 Tsiteeri


Panin uue vaakumregu , ei midagi. Siis hakkasin lähemalt kontrollima ja uurima juhtmeid jne.. TUli välja , et hoopis kaitse oli läbi :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.10.03 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Varuosad
Panin uue vaakumregu , ei midagi. Siis hakkasin lähemalt kontrollima ja uurima juhtmeid jne.. TUli välja , et hoopis kaitse oli läbi :P


siis mille kaitse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.1% - SQL: 30.9%]