Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kojamehed läksid sassi (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 3483)
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 15.01.03 07:48 Tsiteeri
Kojamehed läksid sassi



Krt. hommikul tõmbasin lolli peaga kojamehe kangi, aga olid kinni külmunud. Tulemus - kõrvalistujapoolne keeras juhipoolsele lihtsalt peale. Nüüd on nii, et juhipoolne töötab siis ja kuipalju kui ise tahab, käega on suvaliselt keeratav. Mis juhtus, mida teha? Pole sellist asja enne näinud. On kellelgi kogemusi? Auto on A4 '96.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 15.01.03 08:19 Tsiteeri


Oskab keegi pakkuda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kaido
huviline



Registreerunud 14.10.02
Asukoht: TALLINN
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 15.01.03 10:03 Tsiteeri


Tõmbas vist hoovastikul nuudid maha, A4 on see nõrk koht, halvemal juhul pead uue hoovastiku sebima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 15.01.03 10:51 Tsiteeri


saatusekaaslane.... mul juhtus sama.. aga jää oli nii nii kõva et mul läks kogu kupatus täie rauaga kärssama(põlema?)
nimodi et terve salong oli kärssa täis jne. nüüd haiseb veel tükk aega.

mootorid ka nüüd kolisevad ja möllavad. üldiselt jama kui palju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 15.01.03 11:00 Tsiteeri


Huvitav, kui kõvad need nukid seal peavad olema? Ma mõtlen, et kas peab vastu kui ma värgi ära kuivatan ilusti ja sinna mingit epo't vahele väänan?

Selle kuu remondilimiit hakkab juba täis saama - õli vahetus, termostaat, esisilla puksid. Audi on hea auto :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 15.01.03 14:32 Tsiteeri


Kakkusin lahti. Nukid maas jah - mõlemil pool. Kui punni maha võtsin, sain ka teada, miks asi juhtus. Mutter oli peal täitsa lahti. Ma arvan, et kuna mõlemad pooled on hävind, siis üritan sinna midagi püsivat välja mõelda, ei tahaks jälle paari kilo Revalisse viia. Viili, puuri, käia jne. abil peaks miskit teha andma küll seal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 22.01.03 08:43 Tsiteeri


Tegin juba ise korda. See värk on seal nii, et hooval pole üldse hambaid, ainult võllil. Mõlemad on koonuses, nii et mida kõvemini keerad seda kõvemini kinni jääb. Võtsin puhastasin sodist puhtaks, kraapisin allesjäänud sooned pussnoa otsaga sügavamaks ja padruniga kinni nii kõvasti kui jõudsin. Siiani on korras.

Need liimid on jah, ma ükskord Opelil liimisin jagaja rootori juppidest kokku, pidas ka hulga aega vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.4% - SQL: 66.6%]