Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: kaigukast või survelaager (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 4570)
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 30.09.02 08:51 Tsiteeri
kaigukast või survelaager



Missugused on sümtomid kui nendest embkumb panges on?

mul tuleb urin siis kui mootor töötab neutraal on sees, kui siduri alla vajutan kaob urin vaikselt ära, ja peale pikka maantesõitu ei tahtnud käigud enam sisse minna ning kui läksid siis läks masin hüppega paigalt, peale seismist toimivad käigud normaalselt, äkki kast kuival?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 03.10.02 11:00 Tsiteeri


mul analoogne mure...et kui auto mootor ei tööta lähevad käigud ideaalselt sisse..kuid käimisel ei taha esimene käik mitte kuidagi sisse minna kax korda niimoodi surunud,et käigukang ära murdunud...teine asi...kui käik sees siis käigukast konkreetselt kohiseb(teeb häält)...
ja siis kus saax käigukasti parandada ja palju see maksab...?
tean ,et odavam olex uus kast lehest osta..aga ma kax korda ostnud ja sitema saanud..enam ei julge..seega tahax parandada....äkki oskab keegi aidata!?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.02 07:58 Tsiteeri


endal vaatasin kastis siis õli ja üle liitri oli puudu, ma vist vahetan kasti ära, kogu kasti laagrid lähevad kuskil 3k.- ja remont veel 3.-k kasutatud kasti saan aga 1,5k.- - 2k.- eest, muidugi on võimalus ka siis sitt kast saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a80
huviline



Registreerunud 28.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 04.10.02 11:03 Tsiteeri


mul aga selline mure: neljanda käigu viskab söidu ajal välja,teised käigud toimivad normaalselt
kas tuleb kogu kast välja vahetada või annab asja natuke odavamalt remontida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.02 17:41 Tsiteeri


Ikka annab ka remontida...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 07.10.02 19:29 Tsiteeri


peaks saama remontida ikka. mul kunagi kopikal oli sama jama. aga 1 ja 3 käik. mingid asjad olid puruks läinud. nime ei mäleta. igatahes vahetati ära ja asi ants.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
a80
huviline



Registreerunud 28.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 08.10.02 09:41 Tsiteeri


nüüdseks siis keeldus toimimast ka tagumine käik,tuleb vist ikka kiiremas korras remonti viia.Oskate soovitada head ja odavat kohta sellise töö jaoks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 08.10.02 14:27 Tsiteeri


mul tegi naabrimees selle kunagi ammu ära. aga noh.. ise käin igasugu asjadega kadaka teel mingis remondikohas. Keegi Tiit teeb seal masinaid. üsna korralik töö ja väga tappev hind ka pole. see on siis Kadaka teel, kui selveri poolt linna poole sõita siis teine tee paremale vist.. taha hoovi sõita (tõkkepuu alt läbi) ja siis vasakule ja kohe eesoleva majas on garaaz vms. praegu ei oska numbrit öelda kahjuks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.8% - SQL: 57.2%]