Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php on line 48

Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/database.interface.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $type declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 93

Deprecated: Optional parameter $pass declared before required parameter $fid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1056

Deprecated: Optional parameter $user declared before required parameter $tid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1550

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 146

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 147

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 148

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 890
Eesti Audi Klubi foorum - Symphony II lülitab välja
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Symphony II lülitab välja (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2221)
gtrman
huviline



Registreerunud 26.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 04.04.08 08:20 Tsiteeri
Symphony II lülitab välja



Probleem on selles et, kui ma seisvat autot käivitan, siis raadio Symphony kuvab teadet SAFE. Sõites lülitab seadeldis ennast ootamatult välja ning sisselülitamisel kuvatakse jälle teadet SAFE ja nii paar korda järjest. Raadio on Symphony II ning autoks on 2003.a. Audi A6.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 04.04.08 08:43 Tsiteeri


Kui sul on makil ees "SAFE", siis on ta sul ju lukus......sisesta makikood ja peaks korras olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
gtrman
huviline



Registreerunud 26.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 04.04.08 08:51 Tsiteeri


Peale koodi sisetamist töötab ta. Aga, kui helinuppu valjemaks keerata, siis viskab jälle välja ning taaskäivitamisel on taas SAFE ees. Kui olen teda paar korda juba SAFE re˛iimist välja toonud siis töötab raadio ilusti. Kas tal kaob vahepeal vool ära või on mõni kaitse läbi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 04.04.08 08:59 Tsiteeri


Kui nüüd loogiliselt võtta, siis saab ta liiga vähe voolu-kui valjemaks keerata,siis ei saa ta õiget voolukogust mida vaja ja see viimanegi kaob ära korraks. Voolu pole makk on safe re˛iimil-saades vool uuesti taha,tahab ta koodi,on sul ikka õige plussjuhe taga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
gtrman
huviline



Registreerunud 26.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 04.04.08 09:07 Tsiteeri


Kontrollisin akule minevaid voolujuhtmeid ning need on ilusti ühendatud, lahti pole tulnud. Samuti pole ma raadiot lahti võtnud - viga tekkis üleöö.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 04.04.08 09:24 Tsiteeri


Ma pidasin silmas neid juhtmeid mis maki taha lähevad(plussjuhe)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
gtrman
huviline



Registreerunud 26.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 04.04.08 09:28 Tsiteeri


Raadioga pole varem probleeme olnud. Olen kindel, et makil on õige plussjuhe taga. Võimalik, et see on siis lahti tulnud? Pean seda uurima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
qic
huviline



Registreerunud 27.09.09
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.12 12:18 Tsiteeri
..



Mul ka SAFE ees agas kuidas/kust saab sisestada seda maki koodi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.06.12 18:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: qic
Mul ka SAFE ees agas kuidas/kust saab sisestada seda maki koodi.

SCAN + RDS korraga alla, kuni tuleb ette 1000, sisestad koodi ja uuesti SCAN + RDS.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.1% - SQL: 74.9%]