Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Autoalarmid (Vastuseid: 25 | Vaatamisi: 9766)
alf
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.03 16:43 Tsiteeri
Autoalarmid



Ehk keegi oskab soovitada järgnevate vahel:
Spal -as 80 -3200eek
Mongoose iq 200 -2800eek
GT -409/425 -3500eek
kõigil on mahuandur, autonoome toide, muutuvad koodid jne, hind on koos paigaldusega. Äkki keegi oskab soovitada mõnda neist?
aitäh


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 11.01.03 16:46 Tsiteeri


GT räägitkse pidi hea alarm olema, sõber pani peale ja siiamaani pole midagit jama olnud!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 12.01.03 14:30 Tsiteeri


mongoose on ka tegija asi,kuid soovitama ei ahakka:(pärast tuled veel kallale)üldiselt on ikkagi nii,et päris vargakindlat asja pole olemas kui tahetakse siis viiakse nigunii ära kahjuks.olen kuulnud vendadest kes topivad neid isegi topelt peale kuid kasu pole eriti märkimisväärne(kõikse lahedam on see kui üks teist segama hakkab)

A kompakt signalisatsioonist käige kõik kaarega mööda.kogemused on näidanud et nende töökindlus jätab soovida ja kahjutuks tegemine on samuti kuulujärgi kõikse lihtsam


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 12.01.03 15:07 Tsiteeri


ex alarmid kõik hiljem töötavad siis kui ise heax arvavad:(


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 13.01.03 10:06 Tsiteeri


kui spal`i tahad siis saan hea hinnaga teha...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 13.01.03 10:26 Tsiteeri


mul on mongoose.
töötab väga hästi, on mahuandurid, löögiandurid, akusireeni pole. 20 seki pärast läheb ise peale kui ust pole avatud.kui ukse oled juba avanud siis enam peale ei lähe. mõnedel läheb signa ise peale ka siis kui juba võti ees on-see on ses mõttes jamam et võimalus on võtmed sisse unustada, ja oi seda jama siis, kui tagavara pole:o:o
yldiselt jah, minu soovitus on mongoose, head kogemused on ka Cobraga. Millest aga hoiduda tuleks, on Secure. mul omal yhel autol ta ei töötanud ja tuttaval oli täpselt samajama.:mad


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 13.01.03 11:18 Tsiteeri


klge mul pole löögiandureid. aga samas on kirjas et saa panna nö lisaandurid. on lisaandurite sisestamise koht.

seega tekkis mul huvi just löögiandurite vastu. need oleks abiks, kui ekegi aprkivale autole otsa sõidab või rattaid tahab alt ära virutada.

oskab keegi msikti rääkida neist lisaanduritest? löögi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
alf
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.03 14:59 Tsiteeri


Valin siiski Mongoose, mõned tuttavad soovitasid kah seda.:D

to rass:Minu meelest löögiandur ei takista rattaste ära varastamist, selleks on mingi kaldeandur või midagi taolist


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 13.01.03 15:27 Tsiteeri


kui löögiandur piisvalt tundlikuks regul, siis isegi tuul võib auto karjuma panna....rääkimatta veel ratta vahetusest...
ka kallutusanduri võib panna samat otstarvet tegema...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 13.01.03 15:29 Tsiteeri


kui veel ostetud pole alarm siis viimane Spal AS80 komplekt peaks veel olema saadaval 2k eest.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 13.01.03 15:54 Tsiteeri


absolut sa pakud andureid ka eraldi?
ja kumba rohkem soovitaks?
kas kallutus või põrutus.
primaarne poleks tegelikut rataste kaitsmine vaid see, kui teine auto otsa sõidab või müksab.

(kuna mul signa laseb lisaandureid puldist välja lülitada, siis suure tuule korral lülitan välja)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Janek alias Karlsson
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Tallinn, Võru, Tartu, Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Oli Audi B4

postitati 13.01.03 16:00 Tsiteeri


to alf: :) ma müün sulle gt alarmi hind 69K audi b4 2.0 66 kw saad pealekauba :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 13.01.03 16:32 Tsiteeri


to rass: alustaks kõigepealt sellest et mis alarm sul on?

mul nagu soojemad suhted Gemini ja Spal toodanguga...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 16.01.03 04:00 Tsiteeri


need löögiandurid peaksid olema suht stadardsed. pistad yhe otsa signa ajju, karbi kleebid 2poolse teibiga, või veel parem, paned kruviga kuhugi kere kylge ni et võtaks korralikult kere vibrat vastu ja ongi olemas.
to rass: puldist saad andureid välja lylitada??? ple varem seda kohanudki. mitu nuppu sul siis seal puldil on`? ja mismoodi tead et löögiandur parasjagu sees on või mitte?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 16.01.03 07:23 Tsiteeri


rass löögiandur on norm asi ja seal lisa sisestuseks peab sul olema kolm oca vähemalt et saada panna seda löögi oma.
Ise paigaldasin endale hiljuti signa a mul pole midagi nagu kindlalt ühelt firmalt, ostsin komplekti ise eraldi kokku ja siis lisasin veel omalt poolt mõned asjad.

Üldiselt paigaldus on lihtne kui nac mõelda:P ja nagu öeldakse ise tehtud hästi tehtud:P

Selles suhtes nagu Q-l õigus et 100% vargakindlat asja ei ole ja kui ikka tahetakse siis viiaxe auto ära nii või teisiti:(!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 16.01.03 10:26 Tsiteeri


mul ka puldil kolm nuppu ning kolmas üldse omapärast funktsiooni hetkel omab...
to rass: ...gemini löögiandur 160.-...seda ma aga ei tea kas selle tööle saad...võin sulle anda ju ühe prooviks....kui funkama hakkab siis...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 16.01.03 12:16 Tsiteeri


to martinjev: mul puldil kaks nuppu: ühest võtad signa maha ja paned peale, teisest lülitan mahuandurid vajaduse korral välja ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 16.01.03 15:03 Tsiteeri


Mul oli Gemini koos mahuanduritega ja ka bensupumba pidi välja lülitama süüte keeramisel, kui puldist pole alarmi maha võtnud, kuid varastega oli ikka "sinasõber" :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 16.01.03 15:49 Tsiteeri


Mida Gemel'ist arvate? Jääb küll üle 2kEEK'i veidi, samas on võimalik vist erinevaid tükke hiljem moodulitena juurde osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 16.01.03 19:28 Tsiteeri


kunagi 1 tüüp CMF pakkud hea hinnaga alarma. meta hpa 4.0 ja 3.0 . üks oli 3500 teine 2500 vist või 3000. igatahes kuni 1k odavam kui poes. kirjutage talle cmf@mail.ee ja uurige lähemalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 17.01.03 08:08 Tsiteeri


helista CMF`le 05092944, või kui päeva ajal lähed siis ta on garaazis lilleküla staadino kõrval...porge ukse ees


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 17.01.03 12:02 Tsiteeri


absolut mul alarmi skeemi järgi tuleb lisaandurile alarmist ainult 1 juhe!?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 17.01.03 12:55 Tsiteeri


lisaandurist tuleb välja ikka kolm juhet vähemalt nii palju kui mina neid näinud olen (12v/maandus/ning siis anduri signaal).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 17.01.03 15:26 Tsiteeri


signaal 12v ja maandus.
oletame et see mis mul siga ajust välja tuleb on loogiliselt signaal, maanduse võib panna 1puha millise ground juhtme külge ning 12 tuleb ka kuskilt mujalt võtta? on possible see lahendus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 17.01.03 16:12 Tsiteeri


võtan ühe anduri täna kaasa, kui soovi siis võta nädalavahetusel ühendust ning proovi ära kas toimib


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.9% - SQL: 46.1%]