Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Juhtmete välja vahetamine tagatuledel (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1117)
roy
huviline



Registreerunud 02.09.05
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.08 10:11 Tsiteeri
Juhtmete välja vahetamine tagatuledel



Kas kuskilt on saada 6 soonega peenemat kaablit. B4 on ju tagatulede juhtmele kodeeritud katki minek. Audi omanikel on see koht ju kõigil teada. Paluks selle kaabli parandamisel omandatud kogemuste jagamist. Võib ju paigata nii ja naa aga kui kellelgi on hea nipp varuks, siis oleks tänulik.:o:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
j2mis
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C5, B5, Zafira A

postitati 20.03.08 11:48 Tsiteeri


Mina paigaldasin B4 sedaanile mingi ca 15cm juhtmejupid pikenduseks .. ja jätsin isoleerimatta, sest siis saavad nad vabamalt ja suuremas ulatuses liikuda. Kinniteibituna murduvad uuesti jõle kähku ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 20.03.08 17:17 Tsiteeri


vat kui tahad häid peenikesi 6 soonelist kaablit, siis otsi mõni isik kes töötab valveseadmete paigaldajana ja küsi ta käest seda 6 soonelist kaablit. Üks soon oli vist 0,25 läbimõõduga


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 20.03.08 21:25 Tsiteeri


0,25 mm on liiga vähe.
Min 0,5 mm ristlõikega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Jalmar
huviline



Registreerunud 31.03.06
Asukoht: kuressaare
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.08 21:13 Tsiteeri


mina vahetasin enda b4-jal terve juhtme välja. Alustasin pagassist kus on pistikud ja lõpetasi luugi all. Lõikasin lihtsalt juhtme läbi ja keerasin uued otsad kokku vastavalt värvidele. Ära isoleerisin need ühendused spets kokku tõmbavate isoleerkõridega , neid kasutatakse meil töö juures laevade juhtmete liitmisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HTafka
huviline



Registreerunud 15.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 23.03.08 19:25 Tsiteeri


Pidin endal kah selle töö ette võtma. Midagi rasket ei ole, igaks juhuks peab tester olema kaasas. Ma jätsin vana kaabli alles, kuna numbrituled töötasid. Mul tagurdamistuled ei töötanud. Ma ise tegin seda talvel alles, kuigi päike paistis, aga sai tehtud.
Lõikasin ainult nende juhtmed läbi ja panin uue juhtme, mille kodust karbist leidsin. Ta on üsna jäik ja veel topelt isolatsiooniga, kuna juhe läheb siiski väljast, et niiskust ei saaks. Eks kui uuesti läheb, siis panen pehmema juhtme. Aga hetkel veel töötab kuigi olen kindel et väiksem ja pehmem juhe on parem.
Igaks juhuks võta akult juhe ära või ühenda klemmist lahti - mul oli klemm pagassis taga vasakus nurgas.

Muidugi oleks parem osta mitmesooneline juhe, et kõik juhtmed mis sinna lähevad, uued panna, sest kui 1 läheb, lähevad varsti ka teised - juhe ju kulub.
Head tegemist!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 23.2% - SQL: 76.8%]