Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: C4 esimestel istmetel riie maha? (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2236)
zill
huviline



Registreerunud 23.12.07
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.08 17:29 Tsiteeri
C4 esimestel istmetel riie maha?



Töökäigu kirjeldust paluks...ei viitsi leiutama hakata


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.08 18:21 Tsiteeri


töökäik täiesti teada, aga ma ei viitsi seda sulle siia kirjutada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 16.03.08 18:24 Tsiteeri


1. Iste autost välja
2. Seljatoe tagant plastik ära
3. Istmepõhja külgedelt plastik ära
4. Mina soovitaks eraldada seljetoe istmikualusest
5. Näpitsate või lõiketangidega traadist klambreid eemaldades saad kätte riide koos padjaga
6. Ja siis uuesti näpitsate või lõiketangide abil saad kätte riide padja küljest

Tagasi ...vastupidides järjekorras.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zill
huviline



Registreerunud 23.12.07
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.08 19:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
töökäik täiesti teada, aga ma ei viitsi seda sulle siia kirjutada


Tänan et vaevusid vastama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zill
huviline



Registreerunud 23.12.07
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.08 19:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priitpoiss
1. Iste autost välja
2. Seljatoe tagant plastik ära
3. Istmepõhja külgedelt plastik ära
4. Mina soovitaks eraldada seljetoe istmikualusest
5. Näpitsate või lõiketangidega traadist klambreid eemaldades saad kätte riide koos padjaga
6. Ja siis uuesti näpitsate või lõiketangide abil saad kätte riide padja küljest

Tagasi ...vastupidides järjekorras.


Proovib siis nii. Aitähh


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Toomas15
huviline



Registreerunud 22.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C5

postitati 17.03.08 19:30 Tsiteeri
istme seljatoe eemaldamine



kas keegi on eraldanud seljatuge istmest, seal on kolm mutrit seespool,keerates neid lahti tundub et keerab külgi väljapoole ja raam läeb pingesse,istme porolooni ma seest välja ei võtnud ainult piiilusin sinna vahesse, on kellegil kogemusi, kas see ongi selline jama eraldamine või kuskil väike trikk ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prix666
huviline

Avatar


Registreerunud 24.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 19.03.08 06:33 Tsiteeri


olen neid istmeid oma 50tk kindlasti lahti võtnud, aga ei saa aru mis kolmest mutrist sa räägid. et seljatugi ära võtta tueb kaks splinti ära võtta ning kaks ristpeaga polti väljakeerata, mis ei ole kuigi lihtne kuna tehases nad topivad sinna keermevahele mingit sinist plöga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 19.03.08 07:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prix666
olen neid istmeid oma 50tk kindlasti lahti võtnud, aga ei saa aru mis kolmest mutrist sa räägid. et seljatugi ära võtta tueb kaks splinti ära võtta ning kaks ristpeaga polti väljakeerata, mis ei ole kuigi lihtne kuna tehases nad topivad sinna keermevahele mingit sinist plöga.

See sinine plöga tundub olevat mingi keermeliim. Enne kui sinna julma jõuga kallale minna, tuleb jubehea kruvikeeraja ots leida, mis sinna täpselt sisse sobib ja seda julma jõudu, mis nende lahti tegemiseks vaja on, ka vastu peab. Muidu keerad kas kruvikeeraja otsa puruks või poldipea üle - viimane on muidugi halvem juhus.

Vähemalt B4 istmetel on osadel poldid tähega - neid on vähe lihtsam lahti saada, kuna täht hoiab kruvikeeraja otsa paremini sees ja kannatab veidi rohkem momenti.

Keeramisvahendina olen mina kasutanud aeglase käiguga akudrelli, kuhu käib siis vastav kruvikeeraja ots külge - niisama tavalise kruvikeerajaga ei jõua kindlasti, lõhud hoopis ära asja.

Kui neid polte on üks kord juba lahti võetud, on muidugi lihtne. Kusjuures, kinni keeramiseks ei pea sedasi looma jõudu kasutama. Ja noh... kui seljatugi uuesti istme küljes on, siis palju edu asja paika timmimisel, et seljatugi ikka otse oleks :-)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 19.03.08 11:09 Tsiteeri


Kui siin juba istme teema tekkis siis küsiks sellist asja- kas esi istme istumise all olevat tükki(juhipoolne) on võimalik ka vahetada kõrvalistuja vastu, kui istme põhjapadi on ära väsinud? Seda nii A100 (c4) ja A80 B4-al. Tasub jamamist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prix666
huviline

Avatar


Registreerunud 24.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 20.03.08 13:04 Tsiteeri


annab vabalt, poroln samasugune.


Nahksisud ning istmete parandustööd.
Roolide nahatamine, käigukangikotid, -nupud. Kõik võimalike detailide katmine, piilarid, laed, kosoolid. Kaatrite sisud ning tsikli istmed, baaride sisustusest lennuki salongideni. Küsi hinda !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 28.04.08 20:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prix666
annab vabalt, poroln samasugune.


Oled sa ka c4 universaali tagumist seljatuge lammutand. Kuidas käib seljatoe taga olev plaat ära, et porolonini pääseda? Soov panna avandi seljatugi sedaani. Aga see plaat seal segab. Äkki oled aretand avandi seljatuge sedaani? Igasugune abi teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.7% - SQL: 71.3%]