Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: originaal püsikiirusehoidja paigaldamine bensumootoriga Audile (juhend C4, 2.8i baasil) (Vastuseid: 59 | Vaatamisi: 55362)
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 14.08.12 13:37 Tsiteeri


Oleks abi/nõu tarvis. Nimelt aretasin asja peale, aga ei toimi. Esiteks katsetasin kangi, et kas tegu ikka korras asjaga ning see laseb voolu ilusti läbi. Mass on ka kontrollitud ning ajul on mass ilusti nende pruunide juhtmetega olemas ning kangil ka pruuni-rohelise juhtmega, mis on omakorda ühenduses püsika ajuga. Üle jääbki nagu kiiruse signaal, kuna seda ma ei oska kuidagi kontrollida. Ühendasin ta kelladeploki taha sama värvi juhtme külge nagu oli too juhe ise(valge juhe sinise triibuga). Prooviks lõikasin ka korra selle juhtme lahti, aga kiirust näitas ikka. Seega oleks see juhe nagu vale. Üks teine selline on seal veel, aga see oli sinine valge triibuga. Proovisin ka selle külge, aga ei midagi. Püsika aju pinne mõõtsin ka testriga. Kui kang "ON" asendis ja süüde sees, siis on vool olemas valge-mustaga juhtmel ja kollase-mustaga juhtmel. Kui "FIX" nuppu vajutan, siis on vool ka sinises juhtmes. Nende vahel samas reas on ka too kiirusesignaali juhe. Sama rea nurkade peal on aga rohelise-sinise ja sinise-punasega juhtmed, kuhu ei tule vool mitte kuidagi. Ilmselt peaks vool sinna tulema alles siis, kui kiirus on üle 40km/h(nii oli kuskil kirjas, et alla selle ei tööta) ja fix nupp või resume on vajutatud, aga ma ei saa üksi sõites seda mõõta. Need samused kaks juhet koos sinise-valgega lähevad edasi ajust ka vaakumpumbani.

Nüüd olekski vaja teada, kus on see õige koht kiirusesignaali ühendamiseks või oli see esialgne koht ikkagi õige ning viga hoopis ajus? Valget juhet kiiruse jaoks nagu siin õpetuses kirjas mul seal pole.

Vaakumlekkeid ei tohiks ka olla, kuna voolikud terved ja ilusti pumba, klapi ja lülitite otsas kinni. Pedaalide andurid ripuvad hetkel niisama kuna klambreid pole, aga nagu ma olen aru saanud, siis nende eesmärk on hoopis süsteem seisata ning üldist tööd nende hetkel rippuv asend ei tohiks segada.

Muidugi kui kellegil on Pärnu kandis võimalik laenata vaakumpüsika aju või ehk saab katsetada minu püsika aju oma auto peal, siis võite siin teemas märku anda või privasse kirjutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 14.08.12 14:27 Tsiteeri


Siiski minu viga. Nimelt olid pedaalide andurid sellises asendis nagu oleksid pidur ja sidur kogu aeg all. Panin nad ajutiselt teibiga "töötavasse asendisse" ning kõik hakkas tööle. Kiirusesignaali ühendasin siis tagasi sinna kus ta oli ka esialgu. Päris mõnus on nii kulgeda :cool:

E: Paigaldasin pedaalide andurid ka oma kohtadele. Nüüd asi ikka turvaline. Proovisin veel järgi ja kõik töötab nii kuis peab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lorenzo
klubiliige



Registreerunud 05.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B7 avant quattro, 2x 82' Ford Capri

postitati 20.11.12 18:46 Tsiteeri


Ehk oskab keegi aidata, väike mure juhtmestikuga. Nimelt on mul juhtmestikust puudu kangi pistiku emane osa. B3/4 küljest tulnud, 10 pin-ga aju.
Isasel pistikul on:
1-valge
2-sinine
3-punane
4-must
5-kollane
6-pruun/valged triibud

Emasesse pistikusse tulevad:
*punane/roheline
*sinine
*punane/kollane
*sinine/punane
*must/sinine
*punane/must

Mis millega kokku võiks minna?

//Täpselt selles järjestuses nad kokku läksidki ja kõik toimib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 29.03.14 19:32 Tsiteeri


Tere, mure järgmine...
Suve lõpus/sügisel sai püsikas enda autole peale pandud. Ja külmaga esineb tihti katkestusi püsika töös. Nimelt kasutades kipub tihti peale end suvalisel hetkel välja lülitama (ei sõltu mingitest põrutustest/vibratsioonist), pigem nagu hakkavad probleemid salongi soojenedes. Samas vajutades resume nuppu, taastab kohe kiiruse, seega peab tekkima katkestus püsika nö katkestus ahelas (kangi välja lülitus nupp, pedaalide andurid). Pedaalide andurid juba võtsin legoks, käisin kontaktid peene liivapaberiga üle ja painutasin klemme, et tugevamalt kontaktis oleks. Kangi nuppe olen kah proovinud õrnalt liigutada (mitte piisavalt, et liigutus nö lüliti asendit muudaks) ja siis ka ei katke ära. Juhtmesiku tegin ise ja oma arust sai see hoolega tehtud ja ühendused joodetud ning termorüüsiga kaetud, seega ka juhtmestikku esialgu ei kahtlustaks. Järele jääb vaid aju. Enne paigaldamist piilusin korra ka sinna sisse ja paistis nagu uus, muidugi see ei välista külmjooteid (mille kahtlus mul hetkel ongi). Kas keegi tallinas saaks mulle laenata 100% töökorras aju või veel parem oleks nõus need ringi vahetama mõneks päevaks. Või teab keegi ehk soovitada, kuidas saaks need laki all olevad jooted üle käia (viise lakist puhastamiseks just) või oleks valmis mõistliku tasu (kuni töökorras aju hind) eest ise ära tegema? Samas võib pakkuda ka töökorras aju mulle. Hr Rocket ehk midagi sinu "kapsaaeda", kui juhtud lugema.

(Tänud rocketile vihje eest vale teema alla postitamise kohta.)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 01.04.14 12:02 Tsiteeri


Ka mul on tehtud ära pedaalitagused lülitid ning aju ja katkestab ka vahest täiesti suvalisel hetkel ära ja vahest ei reageeri fikseerimisele ka. Ise endal kahtlustan lülitit. Kui aega saan, siis lammutab küljest ja käib ka seal kontaktid üle.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.04.14 12:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Ka mul on tehtud ära pedaalitagused lülitid ning aju ja katkestab ka vahest täiesti suvalisel hetkel ära ja vahest ei reageeri fikseerimisele ka. Ise endal kahtlustan lülitit. Kui aega saan, siis lammutab küljest ja käib ka seal kontaktid üle.

Väga tihti on asi vist ikka ajus olnud, naise isa a4-l jootsin ka mingi osa ajust üle ja enam sellist asja ei olnud, et lambist välja lülitaks jms. Aga esmalt tasuks jah kangi lüliti üle käia.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 01.04.14 12:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Väga tihti on asi vist ikka ajus olnud, naise isa a4-l jootsin ka mingi osa ajust üle ja enam sellist asja ei olnud, et lambist välja lülitaks jms. Aga esmalt tasuks jah kangi lüliti üle käia.

Aga ütle mulle, mis moodi selle laki maha saab?
Või teab keegi öelda, kas ahjus "küpsetamine" võiks aidata? Xbox 360 video protsessori joodete puhul see igatahes on laialt levinud lahendus. Ehk keegi elektroonika alal targem teab öelda, sest püsikal võib mõni komponent olla kuumakartlikum ja samuti on võimalik, et kasutatakse neil kasutatakse erinevat jootetina (erinevate sulamis temperatuuridega) vms.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 01.04.14 12:51 Tsiteeri


Siin kirjutab, et proovis igast kama, aga lõpuks läks ikkagi terava noaga kallale. Ettevaatlikult tehes vist ei olegi hullu midagi :)


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.04.14 12:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Siin kirjutab, et proovis igast kama, aga lõpuks läks ikkagi terava noaga kallale. Ettevaatlikult tehes vist ei olegi hullu midagi :)

Mina tegin läbi selle, natuke kärssas, aga lõpuks sulab ju tina ka ära.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 01.04.14 13:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Mina tegin läbi selle, natuke kärssas, aga lõpuks sulab ju tina ka ära.

Ma ei tea, kas mul on mingi eriti mõtetu jootekolb, aga siin teemas, kui ma üritasin läbi selle punase (laki?) joota, siis sai mul küll kannatus enne otsa ja kraapisin mingi suure nõelaga selle jama maha. Samas üks asi on 4 joodet nii puhastada, teine asi on praktiliselt terve püsika aju üle käia...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.04.14 13:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Mina tegin läbi selle, natuke kärssas, aga lõpuks sulab ju tina ka ära.

Ma ei tea, kas mul on mingi eriti mõtetu jootekolb, aga siin teemas, kui ma üritasin läbi selle punase (laki?) joota, siis sai mul küll kannatus enne otsa ja kraapisin mingi suure nõelaga selle jama maha. Samas üks asi on 4 joodet nii puhastada, teine asi on praktiliselt terve püsika aju üle käia...

Kolvil ja kolvil on suur vahe jah, aga siin teemas võiks sõna võtta äkki keegi, kes seda ka teenusena pakub? Mina räägin, kuidas mina tegin ja hakkama sain, aga kas ka nii kõige õigem on, seda ma ei tea.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 01.04.14 13:30 Tsiteeri


*Ahjus küpsetamine rikub muud komponendid ära. Õnnekorral kukuvad ka smd detailid küljest ära(piisava kuumuse korral).

*Läbi laki pole mõtet hakata külge jootma, raiskad vaid enda aega(sa ei tea kas seal on kuumakindel isoleerlakk või kui paks selle laki kiht on), parimal juhul jah, kärsatad kolviga laki ära ja saad rajani ligi, kuid ega see ühendus eriti püsiv pole, sest reaalne kontaktpind rajale on nii-öelda auklik ja parimal juhul joodad plaadi teiseltpoolt detailid lahti selle kuumaga mis sa sinna alla annad pikema kuumutamisega.

*Jootekolbe on erinevaid(võimsused, kuumutuselemendini jõudev vool jne näiteks) ning lisaks ka veel jootejaamad jne.

*Üldiselt trükkplaadi lakkide eraldamiseks on olemas spetsiaalsed vahendid(keemia/võtted), ei pea hakkama nõelaga lakki rajani läbi kraapima, millega võib raja enda ära rikkuda(parimal juhul saad raja plaadi pealt maha).


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 15.04.14 09:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Mina tegin läbi selle, natuke kärssas, aga lõpuks sulab ju tina ka ära.

Ma ei tea, kas mul on mingi eriti mõtetu jootekolb, aga siin teemas, kui ma üritasin läbi selle punase (laki?) joota, siis sai mul küll kannatus enne otsa ja kraapisin mingi suure nõelaga selle jama maha. Samas üks asi on 4 joodet nii puhastada, teine asi on praktiliselt terve püsika aju üle käia...

Kolvil ja kolvil on suur vahe jah, aga siin teemas võiks sõna võtta äkki keegi, kes seda ka teenusena pakub? Mina räägin, kuidas mina tegin ja hakkama sain, aga kas ka nii kõige õigem on, seda ma ei tea.


Kolvil ja kolvil võib küll vahe olla, aga tuli välja, et ka lakil ja lakil on suur vahe. Võtsin siis mina kätte ükspäev ja sulatas ka minu jootekolb väga edukalt läbi selle laki. Käisin kõik jooted üle nii ja nüüd tundub minu mure lahendatud. Küll aga sama jootekolb ei saanud hakkama selle laki sulatamisega, mis oli el. akende mootorite elektroonika peal.
Kõigi aju joodete üle käimine võttis ehk pool tunnikest, seega kui kellelgi sama probleem ja jootekolb käes püsib, siis soovitan ise sama teha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kki
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.11
Asukoht: Tallinn - Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90; IZ 412; Honda CBR

postitati 28.03.15 14:26 Tsiteeri


Kas kellelgi on skeemi sellise püsika aju kohta?

http://img685.imageshack.us/img685/2157/kgrhqiokjoe1rggi22bnsyp.jpg

Skeemid, mis leidsin, olid kas 8+1, 10 või 12 pinise aju jaoks. Kõige lähedasem võiks olla Audi 100/200 skeem, kuid seal puudub samuti see lisa 9-10 klemm. http://www.isham-research.co.uk/quattro/wiring/Audi200/gra02.jpg ning kangilüliti pin 1 ei lähe aju pinni nr 3, sinna läheb hoopis kangidest pin nr 6 :/
Ma natuke hädas pildil näidatud klemmide 9 ja 10-ga ning üleüldse piduri ja siduripedaali juhtmetega.

Kangi lüliti:
1. punane/must -> pedaalide lülititesse ja edasi ajju???
2. sinine -> aju pin 6
3. punane kollane -> aju pin 2
4. sinine/must -> toide
5. sinine/punane -> aju pin 1 + vaakumpumpa
6. must/valge ->aju pin 3

Aju:
1. kangi lülitisse ja vaakumpumpa
2. kangi lülitisse
3. kangi lülitisse
4. vaakumpumpa
5. kiiruse signaal
6. kangi lülitisse
7. vaakumpumpa
8. mass
9(1). mass
9(2). ???
10. ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pooder
huviline



Registreerunud 22.11.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8tq

postitati 28.10.15 19:57 Tsiteeri


Paigaldamine käsil ja miskipärast ei hakanud tööle. Vool jõuab ajju ja mass ka korras. Kas pedaalide lülititele peab piduri lülitilt 12v koguaeg peale tulema ja siis kui pedaali vajutad siis katkestab nagu selle ühenduse?

Oskab keegi täpselt öelda kust saab kiiruse signaali 1.8turbol. Vasakus kellade lülitis kaks valget juhet sinise triibuga. Paremal pistikus ei olnud ei üleni valget ega sinise triibuga...

Homme peab testriga hakkama mõõtma kust kuhu signaalid jõuavad ja pumbale otse voolu peale andma. Millistele juhtmetele + ja miinust annan pumba küljes?

Madis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Pooder
huviline



Registreerunud 22.11.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8tq

postitati 29.10.15 10:35 Tsiteeri


Kas on võimalik, et molemad valged sinise triibuga juhtmed on kiiruse signaal? Kuskilt diagrammist lugesin nagu välja, et pin 6 ja 7 kollasel pistikul speed signal 1 ja speed signal 2. Siis pole vahet kummale ühendan püsika?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 29.10.15 10:56 Tsiteeri


Tuleb kasutada kollase pistiku kontaktist nr. 6 tulevat kiirusesignaali. Seda tarbib ka mootoriaju.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pooder
huviline



Registreerunud 22.11.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8tq

postitati 29.10.15 11:34 Tsiteeri


Head moodust kuidas tuvastada kumb on 6 ja kumb 7? Testriga kuidagi? Pistiku peal numbreid ma ei tuvastanud. Vaevu on näha mis värvi juhe kuhu läheb.

Madis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 29.10.15 13:34 Tsiteeri


Nr. 6 on kuues pin ja nr. 7 on seitsmes pin. Numbrid lähevad järjest alustades rea otsast. Kuskil on väikesed tähistused 1, 13, 14 ja 26, aga ka ilma nendeta ei saa segamini ajada.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pooder
huviline



Registreerunud 22.11.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8tq

postitati 29.10.15 18:28 Tsiteeri


Kiiruse signaal nüüd kindlasti pin 6e alt. Pump töötab ideaalselt ja vaakum kontrollitud, peab ilusasti. Tegin kangile ja kogu juhtmestikule Bentley kontrolli http://www.audiworld.com/forums/a4-b5-platform-discussion-1/cruise-control-diagnostic-non-dbw-a4-ver-1-longer-than-long-168736/< br />
Kiirust ma kuni 60 kmh hoidma ei saanud. Kiiremini polnud voimalust katsetada. Järele jääb ainult püsika aju. Foorumikasutaja kellelt selle sain ütles et tal see toimis ja et ta on kunagi ka üle tinutanud selle.

Üks naljakas asi mis märkasin, aju pistikul on numbrid 1-12 ja 8 ja 9 on vahetuses (...6,7,9,8,10...). Kuidas sellesse suhtuda? Ma eeldasin et see on mingi viga ja panin juhtmed ikka nii, et nagu oleks numbrid järiest. Ilmselt kui oleks see valesti olnud oleks see Bentley testiga välja tulnud.

Oleks vist vaja kellegilt aju proovida.

Madis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 02.07.16 07:55 Tsiteeri


Olemas nii aju koodiga 4A0907305 või 4D0907305 , kui ka vajadusel terve pildil kujutatud komplekt.
https://www.upload.ee/image/6116110/IMG_2272.jpg


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardam
huviline



Registreerunud 20.03.16
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition

postitati 05.07.16 18:32 Tsiteeri


Kust peaks võtma 95a B4 audil püsika aju toite? Selles mõttes, et ma leian armatuuri alt ilmselt viie sekundi jooksul suvalise süütega lülituva plussjuhtme, aga pedandina tahaks asja nii teha võimalusel, nagu asjad ette nähtud on. Kindlasti on tal lisavarustuse jaoks mingi väljavõte kuskil. Keegi targem teab? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 05.07.16 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ardam
Kust peaks võtma 95a B4 audil püsika aju toite? Selles mõttes, et ma leian armatuuri alt ilmselt viie sekundi jooksul suvalise süütega lülituva plussjuhtme, aga pedandina tahaks asja nii teha võimalusel, nagu asjad ette nähtud on. Kindlasti on tal lisavarustuse jaoks mingi väljavõte kuskil. Keegi targem teab? :)


Võtad roolialuse katte maha, seal releede juures on rida terminale. Ühendad toite kas X või 15 terminali külge.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 05.07.16 22:51 Tsiteeri


B4 armatuurialune on ehk ka pisut teistsugune.
Ideepoolest peaks püsikas manuaali puhul kaitsme number 12 all olema.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 06.07.16 07:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
B4 armatuurialune on ehk ka pisut teistsugune.
Ideepoolest peaks püsikas manuaali puhul kaitsme number 12 all olema.


My bad, lugesin 95a ja mõttes olin automaatselt B5 lainetel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.8% - SQL: 27.2%]