Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  14
Autor:
Pealkiri: A4 b5 originaal kõlarite vahetus (Vastuseid: 348 | Vaatamisi: 116367)
lri
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.07
Asukoht: Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9 TDI 81kW

postitati 14.07.08 22:58 Tsiteeri


Maki RCA väljund oli "subwoofer" asendis ja seetõttu oli bass ilmselt liiga üle võimendatud, samas "rear" asendis hakkas subwoower ka kohe vaiksemalt mängima, (4kanaliga võimendi ja hetkel tuleb üks paar RCA juhtmeid taha) niiet ei teagi mis asend see õige oleks.
Hakkasin täna pigimatti panema ukse sisse ja auto oli just enne polstri mahakiskumist paduvihma käes seisnud. Ja mida ma näen, seesama porolooni moodi asi oli tagant (ukse väliskülje poolt) märg ja vesi jooksis mööda ukse välisplekki niredena alla. Seal kõlari juures on selles poroloonis just mingi auk niiet kõlari läbiligunemise oht on täiesti olemas, vildist ukse välispleki küljes rääkimata :s


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sten6611
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,8 B5

postitati 23.07.08 18:08 Tsiteeri


Tere, küsimus selline plaan auto helisüsteemi uuendada aga kas oleks mõtekas osta ette uued kõlarid DSL -ilt (hetkel audi originaal kõlarid) või taha kõlarid osta (hetkel seal puuduvad need)?

Või üldse kui mõtekas oleks selline plaan et ette panen DLS R5A ,taha ustesse ka midagi analoogselt ja taha aknalauale 8' subwoofri. Esiuste kõlarid otse makist ja taga uste kõlarid läbi vöimu ja supakas ka läbi eraldi võimu.
Kas selline mõte on üldse loogiline ja mõtekas, või olen puhta segaseks läinud??:D

Tänan

Sten


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raitt
huviline

Avatar


Registreerunud 28.02.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 80 B4 1.6E 1994. a

postitati 23.07.08 20:15 Tsiteeri


Parema tulemuse saad alati, kui ikka kõik kõllid lased läbi võimendi! :D ainult soovitus! :P


Õige auto logo on selline: OOOO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
badog
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.05
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: S6 C5 Avant 4,2 V8 250 kW

postitati 23.07.08 20:48 Tsiteeri


mina oma endisesse a4 installisin ainult ette DSL R5A ja pagassi suppar... kõik läbi võimude jne... enam vähem korralik isntall võimaluste piires ja jäin tulemusega rahule... alati olen roolis ja taguosa eriti ei huvita... bass kostus hästi... jne... neist esi ja tagu kõllideset palju juttu olnud... selles teemas mingil määral ja abiks otsing... mina langetasin otsuse ainult esimeste kõlarite kasuks... tol ajal...


A6 C4 Avant 1.8 92 kw 1997 a. ; A4 B5 Avant 1.8 92 kW 1997 a. ; A6 C5 Avant quattro 2.5 tdi 132 kW 2000 a. ; A4 B5 quattro 2.8 142 kW 1997 a. ; S6 C5 Avant quattro 4,2 250 kW 2000 a. A4 B5 Avant 1.8 TQ 132 kW 2000 a.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 24.07.08 12:29 Tsiteeri


Täpselt.

Enne paneks veel tagumised kõlarid maki taha ja esimesed kindlasti võimu järgi, sest tagumisi kõlareid Sa ette tegelikult ei kuule, kui autos on ka woofer.
DLS R5A tahavad ka kindlasti võimendit, ühegi maki taga nad korralikult ei mängi.
DLS R5A koos woofriga ja mõlemale võimendi ja ongi olemas kõik, mida vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sten6611
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,8 B5

postitati 24.07.08 16:51 Tsiteeri


Nojah, siis tuleb vaikselt mõtlema hakkata selle peale.
Et enem kui võimu ei ole ei ole mõtet ka DLS R5A ostma hakkata saan ma aru??:) See ajas plaanid natsa segi nüüd!!

Aga igastahes tänud teile vastamast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 24.07.08 16:55 Tsiteeri


Minu arvates küll jah, ilma võimuta ma ei kujuta ettegi kuidas need kõlarid mängivad. Lisaks on võimuta suur oht kõlarid lihtsalt läbi lasta.
Parem osta kõlarid, kogu veel raha ja muretse ca 2x50-80W RMS võim.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 27.11.08 23:21 Tsiteeri


Tere!

B5 ustest teeks juttu. See on minumeelest väga nõme, et ukse ehitus on selline, et kõlar on polstri küljes, mitte vaherõnga abil uksepleki küljes. Ma kardan ka, et see jääb vedel värk.

1. Siit ka küsimus, et kas keegi on uksepolstrit seestpoolt pigimatiga katnud? Kas polster mahub siis uksele peale ilusti? Ma arvan, et kui teeks polstri jäigaks matiga seestpoolt, siis oleks asjal vähe rohkem jumet.

2. Teiseks, millised vaherõngad ma peaks võtma, kas need mis jäävad otse või need, mis suunavad ülespoole veidi? Heli suhtes vahet pole oluliselt, aga kas mitte sirgete vahetükkidega ukse sisse veidi rohkem ruumi ei jää? Mul el.aken ja ei tahaks eriti, et vastu käiks. Midbasside sügavust ei saa hetkel mõõta.

3. Mismoodi on maki (gamma) originaaljuhtmestik lahendatud? Kas makist ukseni lähevad juba tweetri ja midbassi jaoks eraldi (originaalis hirmpeenikesed) juhtmed või läheb ukseni 1 paar ja sealt edasi jagab mingi tehasefilter signaali kaheks?

4. Makile on mõistlik vist üleminek osta, gamma-to-iso.


Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 28.11.08 09:35 Tsiteeri


1) Ukse polster läheb väga tihedalt ukseplekile peale (need nö. uksepolstri kinnitusliugurid vms ongi selle jaoks, et ta tihedalt ligi tõmbaks- ehk sa ei saa panna vahele midagi- ikka pigimatt sissepoole uksepleki peale.
2) Originaalkõlaril on kõlari "kõrvad" ja kõlari äär plastikust ja ongi kohe nurga alla sätitud- ehk siis ka polstripoolne "vastus" on nurga alla timmitud- tavalist 13cm kõlli (sirge äärega) ei saa panna 1:1-le sinna, sellejaoks ostsin mina noortehnikust 275 kr vaherõngad (ilma nendeta ei saa normaalselt)
3) Makist tuleb ikka üks paar juhtmeid ukseni (ehk siis midbassini ja sealt edasi läheb tweetrini, juhtmele on vahele pandud kondekas).
4) Kui sa leiad kuskilt sellise adapteri siis oleks see parim lahendus jah- mul oli kohe originaalist ISO-d auto pool aga kuna sa tahad kõllijuhtmed niiehknaa välja vahetada, siis pole eriti vahet enam, sest originaaljuhtemed on tõesti hirmpeenikesed (k.a toitejuhe), sestap ehk olekski mõistlik võimendi pagassi ja võimendist uued juhtmed kõllideni, nii saad säilitada originaaljuhtmed hilisemaks ümber vahetamiseks.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 28.11.08 10:07 Tsiteeri


Suured tänud, jaakk! :)

Pigimati suhtes... Kas peale ukse välispleki (seestpoolt loomulikult) on seda võimalik kuskile üldse panna? Ukse sisemise pleki sellele küljele, mis jääb ukse sisse? Ma eeldan, et kui polstri siseküljele ei saa, siis ei saa ka ukse salongipoolsele küljele.

Mis puudutab neid vaherõngaid, siis ma kujutasin seda värki miskipärast veidi teistmoodi ette. Kui aga polster ongi juba nurga all, siis tõesti vahet pole ruumi mõttes. Rõngast on üleüldse ju vaja seetõttu, et aukude vahe on erinev eksole.

Õige jutt, kaabelduse vean tervenisti uue siis. Vana pistiku jätan alles kuskile armatuurisügavustesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 28.11.08 10:18 Tsiteeri


loe seda teemat ja vaata seda pilti, siis saad aru, miks ei saa panna matti mujale.
http://i.ehow.com/images/GlobalPhoto/Articles/2059491/DSC00345_Full.jpg

Kõlari aukude vahe on erinev ja alljärgnevalt pildilt on näha, mis eesmäki vaherõngas täidab


http://www.nexxia.co.uk/Speaker_adaptors/images/SAK-1104.jpg


Ehk on ka sellest teemast kasu, kuidas polster maha käib- seda jobutust, mida sealne kodanik teeb, seda ära isegi võta mõttesse 13 cm kõlar on juba niigi imepisike, see nüüd 10cm-isega asendada :o sellepärast, et vaherõngast ei taha osta?? Ahjaa, originaalkõlar on veel 3 kruviga kinnitatud ja vaheadapter mudelinimi on SAK-1104


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 28.11.08 10:57 Tsiteeri


Selge, nüüd saan aru, milline see uks seest on. Mul on riiulis ühed 16,5 midbassid olemas, ei hakka elusees mingeid väiksemaid panema. Eriti mingit ülisoundi saada ei loodagi, sest see uks on niivõrd lollaka ehitusega minumeelest, kaste aga tegema/ostma ei hakka midbassidele. Seega ei kisu ka klaasi ja kogu kupatust välja, vaid panen matti niipalju kui saab kogu selle krempli vahelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 28.11.08 11:06 Tsiteeri


Reaalsuses sa ilmselt sinna neid 16,5cm panna ei saa, 1:1-le läheb ikkagi 13cm kõll sinna, probleem nimelt selles, et ukse pleki alumine serv on küllalt lähedal (juba 13 cm kõlli alumine serv läheb vastu) ja seda serva on seal liiga vähe, et seda lõigates saaks saaks vajaliku ava tekitada.
Sellepärast ongi kompromiss tehtud sinna- väiksem kõlar ja suunaga kuulaja poole, mitte otse.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 28.11.08 11:14 Tsiteeri


Mnjah, ma ei oska siin niimoodi spekuleerida, sest ma pole ise ust lahti teinud ja sisse vaadanud. Et miks 16,5 ei mahu, sügavuse mõttes või diameeter ei mahu ära sellesmõttes et sees jäävad mingid asjad segama?

Kui muidu ei saa, siis saab polstri salongi poolt ära lõhkuda ja kõlari uksest eemale tuua vahetüki abil. Ma ei näe eriti mõtet pisikese kõlari jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 28.11.08 11:35 Tsiteeri


Diameetri suhtes just jah (nii parem, kui alumine serv) ja ava kuskohast heli salongi jõuab on niivõrd väike (vaata polstri pealt juba), et suur osa helist jääb ukse taha mängima, mis tekitab omakorda ebameeldiva kõrvamõju, nimelt uksepolster hakkab vibreerima ja pole kasu suure diameetriga kõlarist. Niiehknaa paned sa ju võimendi vahele, niiet vaata parem DSL-i kõrgema otsa 13cm kõlareid, mis mängivad oluliselt paremini, kui madala otsa 16,5 cm ja ilmselt ongi kesktee olemas.
Vahetüki kasutamisega ongi nii, et klaas ei liigu päris alla enam seljuhul.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 28.11.08 11:47 Tsiteeri


Lähen garaazi mingi hetk ja uurin asja. Proovin nii läheneda asjale, et paneks elemendi ukse sisse salongi poolt hoopis. Ei jää katte alla sellisel juhul. Eks paistab, mida välja mõtlen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 28.11.08 11:54 Tsiteeri


Ära sa sellist kurjustükki küll tegema hakka- niigi perfektselt askeetlik salong ja siis võõrkehana kõlarid :o pealpool.
Sellejaoks ehitatakse uued kõlarikastid ja ehitatakse kogu krempel selle külge.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 28.11.08 13:19 Tsiteeri


Mõõtsin, ei mahu. Mul on 6,5" elemendid aga vaja siis 5,25" ilmselt. Õudne lugu. See uksekarp on ka nii tobeda kujuga ja nurga all, et sinna tõesti peale midagi kerge vaevaga ei areta, mis ka silmale talutav jääks.

Edit: Ehitasin eelmisesse autosse ka kaheribalise, signati midbassid ja piilarites dls up1c kõrged, korraliku ja jäiga installiga, väga hea sai. Tweetrid läksid autoga minema aga midbassid jäid pihku, seda ma siin mõtlesingi. Mida soovitad ise DLS-ilt? Eelistan isegi seda firmat. Tweetrid olid küll fantast. Võtaks siis komplekti kohe mingil momendil, midbassid, kõrged ja filtrid ka. Ainult et ma ei kujuta ette, millised neist odavama otsa komplektidest ka kuulatavad oleks. Alla R5A on mõtet midagi vaadata? Krt säästuprojektist kipub jälle korralik tulema, nagu alati.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 28.11.08 13:51 Tsiteeri


Niipalju kui mina teemasid lugenud, siis alates R5A-st on juba väga head asjad.
Endal on Hertz-i DSK130 aga siiani pole aega olnud ära installida kogu lahendust.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 28.11.08 13:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Niipalju kui mina teemasid lugenud, siis alates R5A-st on juba väga head asjad.
Endal on Hertz-i DSK130 aga siiani pole aega olnud ära installida kogu lahendust.


Hõmm, milline osa sul sellest installist teostatud on ja kui oled kuulanud, siis kuidas kommenteerid? Need Herzid on täiesti mõeldavad kusjuures. DLS on kaks korda kallim ja selle installi väärtus on nagunii kahtlane veidi, kuna kõlar on uksepolstri küljes mitte ukse sisepleki küljes. Eluks ajaks ei viitsi ehitada seda värki omale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 28.11.08 14:12 Tsiteeri


Mul pole mõtet installist senikaua rääkida, kuniks uued kõllijuhtmed, võimandi jms installitud.
Hetkel kõllid vahetatud ainult, veidi paremaks läks (just tweeter) aga makist ei hakanud midbassi osa paremini tulema pelgalt kõllide vahetusest, reaalne vahe ikka võimandi lisamisega.
Kõrgsagedus muutus oluliselt, kuigi Hertz-i tweetrite kohta öelda, et liialt teravad.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 28.11.08 14:19 Tsiteeri


Huvitav, kui keeraks tweetrid hoopis näost eemale armatuuri poole, kas siis saaks asja mahedamaks herzi puhul? Need dls-id olid sellesmõttes jube head, mahedad. Sõbrale ehitasime säästuka, signati odava otsa tweetritega, jäi päris jube ja kriiskav. Signati midbass on väga okei samas.

Muide, mina panen selle pulli mängima ilma võimuta alguses ja nii, et front on tweetrid ja back on midbassid. Rohkem jõudu head-ist ja saab ka reguleerida.

Edit: uurides veits karakteristikuid, siis see herzi komplekt midbass mängib alla kuni 60hz, dls kuni 55hz, signati H13 kuni 50hz. Paigaldussügavused vastavalt 52mm, 60mm, 62mm. See selleks, aga mind hirmutab kõige rohkem tweetritega auku astumine. Herzi komplekt u 1k eeki, signat koos T3 või T5 tweetritega aga ilma filtriteta u samapalju, dls-i kogu komplekt 2k.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 29.11.08 15:16 Tsiteeri


Jaak muidugi vastas ka, aga noh, ma vastan ka :D


1. Mina olen. Lisaks panin veel vilti üle terve uksepolstri. Asi jäi tihke aga mahtus peale küll. Kõige üllatavam on aga see, et minu kõrv ütles seepeale, et madalamaid helisi tuli palju vähem sisse kui varem, palja ukse ja palja polstriga. Muidu müra sai ka natukeme väikemseks, aga see tunne kestis ca 300m, siis kadus ära (eks asi oli ka selles, et ukse välisplekk oli juba tehtud pigimatiga).
Uksed on päris massiivselt rasked, isegi liigagi ja annab ka tuda - kõrvalistuja poolne uks on hakanud kergelt äravajumise märke näitama.

2. Vaherõngad peaks olema kerge nurga all, aga ruumi seal nagunii ei ole. Näiteks 60mm paigaldusügavusega kõlar jääb juhipool aknale natuke ette, oleks vaja u 1-2mm väiksemaks. Kõrvalistuja pool muret pole (ukseraami saab regulleerida, eks see sellest on tingitud). Samuti on kõlari suunatus vale, orig kohas on kõlar suunatud juhi jalgade poole, pedaalide suunas. Tegelikult tuleks teha üldse eraldi uksekastid kui tahad tõesti korraliku heli.

3. Ukse sisse tuleb üks juhe, tweetri juhe läheb orig .mid-bassi küljest. Mina vedasin uue jämedama juhtme ja jätsin vana orig puutumata, et saaksin soovi korral orig kõlarid taastada. Lisaks on A4l väga lihtne juhet ukse sisse vedada.


Muidu R5A'de puhul tunnen mina just puudust kesksagedusest, bassi on igate pidi piisavalt (woofer samuti), kõrgeid ka aga kesksagedus on puudu. Olen makist proovinud samuti igate pidi sagedusi lõigata aga oluliselt paremaks asja ei saa. Muidugi ma saan aru, et 2 ribane süsteem ei saa 3 ribase vastu, aga A4 puhul pole ilma suurema ümberehituseta see võimalik. Muidugi ise mõtlesin ehitada just uksekastid koos kesksagedus kõlariga ja tweetrid üldse A-piilarisse. Häda pärast kesksagedus vana tweetri kohale. 2 paar uksepolestreid on olemas samuti :)

Muidugi alguses, esimesed pool aastat kuni polnud paremaid süsteeme kuulnud, tundus R5A koos võimuga väga väga hea :)

DSK130 olid ka mu autos, kohe pool päeva, ma ei saa aru mis nendel viga oli aga minu arvates oli asi hullem kui orig kõlaritega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 01.12.08 07:29 Tsiteeri


Tänud kaasa mõtlemast. Elusees ei hakka kaste tegema sellele autole ja sellessuhtes olengi veidi skeptiline, et pole nendel elementidel selle ukse sees nii suurt vahet, hõre värk ma kardan.

Äkki siiski oskad veidi täpsemalt öelda, mis sind Herzi puhul häiris.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 01.12.08 09:07 Tsiteeri


DSK130 mängib sama lahjalt/hästi maki taga- sellepärast ma väga ei hõiskagi, et parem oleks, ilmselt võimendit kasutades on vahe tajutav- Hertzi membraan on suure ja kerge liikuvusega ja ilmselt tänu sellele hakkab väga kergelt ka makiga toites plärisema (reaalselt makk ei toida ära).


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.4% - SQL: 50.6%]