Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi Q5? (Vastuseid: 36 | Vaatamisi: 24009)
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 23.12.08 21:43 Tsiteeri


tösi. tundub olevat,kuid ainukese vahega,et steppenwolf pöhi pärineb Audi A3-lt ja TT-lt.
steppenwolfi mootoriks oli vabalthingav 3.2 v6 vöimsusega 165 kw(225 hp ja 320 Nm) ja too tagas 0-100 km/h umbes 8 s. tippkiirusega 230 km/h.
lähem info siit
pilt steppenwolf salongist


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 23.12.08 21:51 Tsiteeri


Sarnasus on kliirensi, sumpside paigutuse ja c-piilari osas täiesti olemas :cool:


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 23.12.08 21:54 Tsiteeri


vabandatagu mu isiklikku inimlikku arvamust, kuid stepihundi joontes on vana kooli allradi tugevalt ja miniQ ei väljenda seda enam üheski joones ju?

ehk siis minu arusaama kohaselt lõpevad ühised jooned peale tootjanime kokkuveerimist...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.12.08 22:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
vabandatagu mu isiklikku inimlikku arvamust, kuid stepihundi joontes on vana kooli allradi tugevalt ja miniQ ei väljenda seda enam üheski joones ju?

ehk siis minu arusaama kohaselt lõpevad ühised jooned peale tootjanime kokkuveerimist...


Ma loodan, et sa ei mõelnud, et ma pime olen ning seda kõike ise ei näe..
Olgem ausad, sarnaneb ju Steppenwolf, kui Audi esimene vihje "päris" "dsiibimaailma" kohta mitte esimese (Q7) ega ka isegi teise (Q5), vaid alles kolmanda "dsiibiga" (Q3). Seda just suuruse ja kere üldjoonte poolest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 24.12.08 00:50 Tsiteeri


siiski ei kahtlusta ma maqut mitte vaimupimeduses, lihtsalt jagan isiklikku seisukohta / inimlikku arvamust, et stepihunt on pimbitud allraid... võttes aluseks ükskõik millise konkurendi sellesuunalise katsetuse mida oli juba saatnud müügiedu - avanenud segmenti oli vaja tõtata täitma!

PS! pimbitud allraid meeldib kusjuures rohkem kui see lõpptulemus... selles on nii mõnusat disaineri jõhkrust vabaduse võtmisel kujustada ilma mõtlemata praktilisele insenerlahendusele ja müügiosakonna abinale uste arvust ja keskmise ostukorvi suurusest!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 24.12.08 10:07 Tsiteeri


mina pigem ütleks nii,et steppikas on kokku klopsitud tt esiosast ja a3 tagaosast ja kaunistatud allroadi elementidega.:)


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 23.03.10 07:20 Tsiteeri
Audi Prepares SQ5 And RSQ5



Usually, all the Audi models have, at some point, an S and an RS version and since the Q5 has turned out to be a very successful SUV, the company decided to offer more options of the Q5 for their customers. The first to arrive on the market is the SQ5, a model inspired by the Q5 Custom Concept. It will arrive in 2011 and will be powered by a super-charged V6 engine with a compressor delivering an output of 333 horsepower. While most of the car is the same with the standard Q5 version, a couple of striking difference between a standard Q5 and the SQ5 will include, among others, a new front and rear spoiler and a rear diffuser, quad exhaust and a chrome "S" grille. The next step will be the RSQ5, a model powered by a 3.0 TFSI V6 engine that will deliver 408 hp and 500 Nm of torque.

http://www.topspeed.com/cars/car-news/audi-prepares-sq5-and-rsq5-ar86818.html


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 23.03.10 08:05 Tsiteeri


Maailm areneb ikka meeletu kiirusega :)
Kui Hiinas/USA's nõudlust jätkub, tehakse veel RSQ7L ka ära ?!? Aga see vist mingi teise nime all samuti juba olemas.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.11 16:04 Tsiteeri


Loodetavasti saab ikka selle Vikingi aastaloosi Q5 võidu endale mõni tõsine Audi fänn :-D . ... nagu mina.

Kas on teada mis mootoriga need on -ilmselt kõige lahjem kompott.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 24.11.11 17:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Loodetavasti saab ikka selle Vikingi aastaloosi Q5 võidu endale mõni tõsine Audi fänn :-D . ... nagu mina.

Kas on teada mis mootoriga need on -ilmselt kõige lahjem kompott.


Viking Lotto loosib välja 2x Audi Q3 muide... ;)
Vihje


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.11 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Loodetavasti saab ikka selle Vikingi aastaloosi Q5 võidu endale mõni tõsine Audi fänn :-D . ... nagu mina.

Kas on teada mis mootoriga need on -ilmselt kõige lahjem kompott.


Viking Lotto loosib välja 2x Audi Q3 muide... ;)
Vihje



Tuleb välja et ma ikka nii tõsine ei ole :-D ... aga hinna ja audi.ee lehega tutvudes küll välja ei loe mis tehnika on: 4 varjanti oli + lisavarustus.Mootorid olid küll üllatuseks, kujutasin ette et mingid 1.2 ... 1.4 mikrokad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.12 09:47 Tsiteeri


Ehk on õige koht minu küsimuseks, tegelikult töökaaslase küsimuseks, kes soovib Q5 osta.
Kumba eelistada: Audi Q5 2.0 125kw TDI (uus) või Audi Q5 3.0 177kw TDI (40 000km sõitnud). Varustus ja hind suht sama mõlemal.
Minu arvamus oli, et uus on uus aga küsimus on selles mootoris.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.5% - SQL: 46.5%]